• Aramayı Kaydet
  • HaritaListe
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Sincan Kiralık Daire İlanları

: 39 Adet İlan Bulundu.
  • Tümü
  • Liste
  • Galeri
  • Harita
100 m² Kira Aralığı409 - 681 TL
19,48 Yıl
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1121474Andiçen, Sincan
1 /18ANDİÇEN MAHALESİNDE KİRALIK DAİRE
650 TL
Daire
125m²
3 + 1
Bugün
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1057883Fatih, Sincan
1 /16uzel'den 2 + 1  kiralık daire..
450 TL
Daire
75m²
2 + 1
Dün
aradığın evi
bulamadın mı?
SİZ YORULMAYIN! Aradığınız evi bulmanıza biz yardımcı olalım
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:97462829 Ekim, Sincan
1 /19Melih Gökçek Bulvarında Kiralık 3+1 Daire
Kayra-Han Gayrimenkul
700 TL
Daire
120m²
3 + 1
6gün önce
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1100400Osmanlı, Sincan
1 /14FUL+FUL YAPILI KİRALIK DAİRE
650 TL
Daire
115m²
3 + 1
14.11.2017
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1012150Mustafa Kemal, Sincan
1 /17NET GAYRİMENKULDEN KAT KONUMLU YÜKSEK GİRİŞ
Erdem Demirbaş
550 TL
Daire
95m²
3 + 1
13.11.2017
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
400 TL
Daire
65m²
2 + 1
12.11.2017
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1088065Andiçen, Sincan
1 /19GAMZE  EMLAK'TAN ARA KATTA KİRALIK DAİRE
700 TL
Daire
115m²
3 + 1
7.11.2017

Ankara / Sincan Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2017 yılları arasında Sincan kiralık daire fiyat artışı %253,90 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Ankara kiralık fiyat artışı %233,63 oldu.

2016 yılında Sincan ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 453,00 TL iken, bu yıl için Sincan kiralık ev ortalama fiyatı 513,00 TL oldu.

Sincan ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %13,25 artış gösterdi.

Sincan Kiralık Daire


İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara'nın Metropol ilçelerinden biri olan Sincan, beş yüz elli bin kişilik nüfusuyla Ankara'nın en kalabalık ilçesi olma özelliğine sahiptir. Sincan’ın kuruluş tarihinin 17. Yüzyıla dayandığına dair izler vardır. Tarihte önemli bir yerde olan günümüzde ise başkentin önemli ve kalabalık yerlerinden biri olan Sincan kiralık daire ilanlarında en çok aranan bölgelerden biridir. Sincan Ankara il merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıktadır. Sincan; güney, doğu ve güneydoğusunda Etimesgut; kuzeydoğusunda Yenimahalle; güneybatısında Polatlı;  batı ve kuzeybatısında ise Ayaş ilçeleri ile çevrelenmiştir. Sincan genel anlamda dağlık alanlarda konumlandırılmıştır.  İlçenin orta kesimleri düz alanlara sahiptir.  İlçenin içerisinden Sakarya'nın kollarından olan Ankara çayı geçer. Ankara başkent olması sebebiyle oldukça kalabalık bir nüfus yoğunluğunu barındırır. Sincan başta olmak üzere tüm ilçeler bu yoğunluğa hizmet verecek niteliktedir. Nüfusun artmasıyla birlikte konaklama ve barınma ihtiyacı arttığından şehir genelinde inşaat projeleri artış gösterir. Ankara başkent olduktan sonra inanılmaz bir hızla gelişmiş son 20 ila 30 yıl içinde ise lüks konutlar, modern yapılar ile adeta şehrin mimarisini değiştirmiştir. Sincan yapılan bu inşaat projeleri sayesinde gelişmelerden pay almıştır. Sincan kiralık daire arayışlarının bu kadar yoğun olması bu duruma örnektir. Sincan kiralık daire veya müstakil ev ilanları ilçenin farklı bölgelerinde dağlık ve düz alanlarında yükselmiştir. Dağlık bölge olmasına karşın tüm inşaat projeleri ilçenin coğrafik yapısına uyum sağlayacak nitelikte güvenlikli binalara imza atmıştır. 


Sincan kiralık daire piyasası şehirdeki piyasayı yükseltecek seviyededir. Ankara ve ilçelerinde sanayi ve tarıma dayalı bir ekonomi vardır. Gayrimenkul piyasası üçüncü bir gelir kapısı açmaktadır. Sincan genelinde Organize Sanayi Bölgesi bulunur. Ek olarak Sanayi Bölgesinde çokça yurtiçi ve yurtdışı merkezli üretim fabrikaları bulunuyor. Sincan nüfusunu ve Sincan kiralık daire ilanlarına olan ilgiyi artıran detay büyük oranda sanayidir. Sincan sanayi haricinde hizmet sektöründe de gelişmiştir. Öyle ki çevre ilçelerin hizmetlerini genellikle Sincan sağlar. Sincan’da mobilya, ev eşyaları, tekstil, eğitim, gıda ve giyim gibi çeşitli alanlarda ticari noktalar bulunur. Sincan ve çevre ilçe halkı buradan alışveriş yapar, ticareti canlandırır. İsim olarak ‘şen insanların yurdu’ anlamına gelen Sincan, aktif yapısı ve çalışkan yönüyle isminin anlamını sonuna kadar gösteriyor. Sincan kiralık daire ilanlarında sanayi bölgesi yakınlığı genellikle aranılan bir detaydır. Sanayide çalışan işçiler ve yöneticiler konaklamayı daha kolay kılmak, ulaşım sıkıntısı yapamamak için Sincan kiralık daire ilanlarında oda sayısı ve kira kadar konuma da özen gösteriyor. 


Sincan’da Yaşam ve Kiralık Daire 


Sincan’a gelen ya da burada yaşayan kişiler ekonomik anlamda çok zorlanmıyor. Zira gelişmiş iş seçeneklerine sahip olan ilçe, iş arayan kişiler için kısa sürede istihdam sağlıyor. Sanayinin, ticaretin ve tarımın aktif şekilde yıl boyunca faaliyet göstermesi iş arayanlar için büyük fırsatlar sunuyor. Sincan’da yaşam dinamik ve huzurludur. Öğrenciler eğlenceli bir yaşam sürdürürken çalışanlar kendi yaşam temposunu kurabiliyor; orta yaşın üzerindeki emekli kesim ise aradıkları huzuru bulabiliyor. 


İş için gelenler, Sincan kiralık daire arayanlar küçük – orta – büyük gibi farklı ev seçenekleriyle karşılaşıyor. Yeni ve eski yapılar kiraların orta ve yüksek seviyelerde olmasına zemin hazırlıyor. 


Sincan’da Kiralık Daire Tutmak Sandığınızdan Kolay 


Yaşamak için eşsiz fırsatlar ve güzellikler sunan Sincan, kiralık daire seçeneğiyle de sizleri şaşırtıyor. Binlerce ev ilanı arasından size en uygun olanını akıllı arama sistemimiz ile kolayca bulabilirsiniz. İnternet sitemiz sizlere ev ararken yardımcı oluyor, zamandan ve nakitten tasarruf etmenizi sağlıyor. Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım