Antalya’nın iş ve yatırım olanakları hakkında her türlü bilgiyi yatırımcılara sağlamak, proje yatırımın her aşamasında danışmanlık hizmeti vermek ve gerekli tüm izin-ruhsat süreçlerini yatırımcı adına tek elden takip ve koordine etmek faaliyetlerini yerine getirmekteyiz.
Antalya’da faaliyet gösteren, yeni yatırım planlayan, başta yabancı sermayeli firmalara olmak üzere teknik destek, bilgi ve iletişim desteği sağlanmaktayız.
İş dünyasındaki güncel gelişmeleri takip eden danışmanlarımız, karmaşık süreçleri anlaşılır kılarak, çözüm ortaklarımız için uygulanabilir ve sürdürülebilir stratejiler geliştirmektedirler.
Yönetim Danışmanlığı servisimizde ise amacınız ister şirketinizi büyütmek, ister kapsamlı bir dönüşümle geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimiz stratejinizi belirlemenizde, doğru kararları almanızda ve bunları hayata geçirmenizde size uçtan uca hizmet verir.
Beş yada on yıllık turizm stratejileri oluşturmak için ülkelerin turizm bakanlıkları, bölgesel resmi veya yarı resmi turizm kuruluşları ile çalışmaktayız. Talep edildiğinde stratejik bölgeler için master planlar oluşturmakta ve mevcut turizm potansiyelini yukarılara taşımak için inceleme ve araştırmalar yürütmekteyiz. Bir yıldan üç yıla kadar süreci öngören, bölge marka stratejileri geliştiriyoruz.
Tarım ve hayvancılığın kalkındırılması kapsamında, devlet aracılığıyla pek çok destek sağlanmaktadır. Bunun için size kurmak istediğiniz hayvancılık ve tarım işinde öncelikle proje bazında ardından da hibe krediler konusunda yardımcı olacak, destek sunuyoruz. Yer sahibi değil iseniz yer kiralanabilecek veya satın alınabilecek arazi alternatifleri sunuyoruz.
Gayrimenkul danışmanlığı hizmetimiz ile alıcı ve satıcıların doğru bir şekilde gerekli işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gayrimenkul konusunda sizlere en iyi hizmeti verecek olan danışmanlarımızla çalışarak doğru yatırımlar yapabilirsiniz ve yatırımlar sonucunda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bütün bu süreci en iyi şekilde bilen ve gerekli araştırmaları en iyi şekilde yapan danışmanlarımız ile çalışmak size kazanç sağlayacaktır.

ASGARD GROUP HOMES