Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Şişli Kiralık Daire

(248 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı2.081 - 3.468 TL/m²
16,82 Yıl
4.400 TL
LAB GAYRİMENKUL' DEN.. ORTAKLAR MERKEZDE DUBLEKS DAİRE..
Fulya, Şişli
5+1
3Gün Önce
190 m²
4.000 TL
SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ 1+1 BEYAZ EŞYALI FIRSAT DAİRE
Tuba Yıldırım
Cumhuriyet, Şişli
1+1
Bugün
90 m²
2.300 TL
ŞİŞLİ MECİDİYEKOY'DE 2+1 EŞYALİ KİRALİK DAİRE
Mecidiyeköy, Şişli
2+1
4Gün Önce
85 m²
1.800 TL
Şişli Halide Edip Adıvar'da Kiralık Daire
Halide Edip Adıvar, Şişli
2+1
7Gün Önce
85 m²
1.600 TL
GÜLBAĞDA GENİŞ 2+1 DAİRE
Gülbahar, Şişli
2+1
5Gün Önce
120 m²
6.500 TL
THE HOUSE RESİDENCE BOMONTİ 1+1 KÖŞE MOBİLYALI FIRSAT DAİRE
Tuba Yıldırım
Cumhuriyet, Şişli
1+1
Bugün
85 m²
2.700 TL
ŞİŞLİ MECİDİYEKOYDE 2+1 EŞYALİ KİRALİK DAİRE
Kuştepe, Şişli
2+1
7.2.2020
90 m²
8.200 TL
VALİKONAĞI'NDA OTOPARKLI PLANI HARİKA 4+1
Celal Alp Günal
Teşvikiye, Şişli
4+1
Bugün
250 m²

Şişli Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde kiralık daire fiyatları Gülbahar bölgesinde 1.970 TL'den başlayarak, Cumhuriyet taraflarında 4.966 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Şişli geneli ortalama fiyatı 2.790 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 2.727 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %5,34, son 10 yılda ise %172.81 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 17 yıl olarak görülmüştür.

Şişli Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Şişli şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Şişli Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Şişli şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Şişli kiralık daire
Şişli kiralık daire seçenekleri geniş imkanlar sunuyor. Siz de şehrin kalbinde yaşamak ve İstanbul'un tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, ilanlar arasında kriterlerinize en uygun evleri bulabilirsiniz.

Şişli ilçesinde 1+1'den 4+1'e kadar istediğiniz büyüklükte kiralık evler bulabilirsiniz. Fiyat aralıklarının genişliği ile Şişli kiralık daire seçeneklerinden hızlı bir biçimde faydalanabilirsiniz. Metrobüs ile metro imkanları ve 15 Temmuz Şehitler köprüsünün çıkış noktasında bulunması, ulaşım çeşitliliği arayanların kiralık ev tercihlerinin Şişli’den yana olmasını sağlayabilir. Kağıthane ve Beşiktaş ilçeleri ile sınırı olan Şişli ilçesi, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan merkezi ilçelerden bir tanesi. Yükselen değer Bomonti, her bütçeye yanıt veren Feriköy ve Okmeydanı, ulaşımın tüm imkanlarına yanıt veren Pangaltı, Duatepe ve alışverişin keyfini çıkaracağınız Teşvikiye tüm albenisi ile bu ilçede sizi bekliyor.

Neden Şişli'de daire kiralamalısınız?
Şişli, denize kıyısı olmamasına rağmen, Avrupa Kıtası’nı Asya’ya bağlamakta olan iki Boğaz köprüsünün Avrupa Yakası’ndaki çıkış kısmında bulunuyor. Ticaret merkezi olması ve mevcut iş imkanlarının bulunması Şişli kiralık daire seçeneklerini sizin için cazip hale getirebilir. Şişli’den yürüyerek Boğaziçi’ne inmenizin imkanı var. Buradan da Dolmabahçe’ye geçebilirsiniz. Metrobüs ve metro ile ulaşım yapılabilmesinin yanında, 1993 yılından beri faaliyette olan teleferik hattı da hizmetinize sunulmuş bulunuyor. İstanbul’un birçok yerine İETT seferleri de yapılıyor. Konumunun cazibeli oluşu ilçe nüfusunun sürekli artış göstermesinin sebebi aynı zamanda. Şişli'de birçok sağlık kuruluşu mevcut. Şişli Etfal Hastanesi, Halaskargazi caddesi, Etfal sokakta bulunuyor. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hatanesi ve Türkiye Hastanesi Darülaceze caddesinde, Nişantaşı Hastanesi Teşvikiye mahallesi, Fulya sokakta yer alıyor. Florence Nightingale Hastanesi, Gayrettepe mahallesi, Cemil Aslan Güder sokakta, Özel Fransız Lape Hastanesi 19 Mayıs mahallesi, Büyükdere caddesinde, Amerikan Hastanesi Teşvikiye mahallesi Güzelbahçe sokakta bulunuyor. Merkez mahallesinde Nişantaşı Aile Sağlık Merkezi, Mecidiyeköy mahallesinde Gülbağ Aile Sağlığı Merkezi ve 75. Yıl Mecidiköy Aile Sağlığı Merkezi var. Eskişehir mahallesinde de Kurtuluş Ayazağa Tıp Merkezi sağlık hizmeti veriyor. Sağlık kuruluşlarının civarında bulunan Şişli kiralık daire seçenekleri tercih edilebilir. Gezilecek yerler bakımından gayet zengin olan Şişli, alışveriş caddelerinin uzunluğu ve Cevahir Alışveriş Merkezi ile herkesin ilgisini çeken bir ilçe. İlgi çeken diğer yerlerden biri de Saint Esprit Kilisesi. Tarihi değeri bulunan kilise, mimarisinin büyüsü ile herkesi cezbediyor. Çeşitli konserlerin yapıldığı Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu ziyaretçilerinin keyif dolu saatler geçirmesine olanak sağlıyor. Lütfi Kırdar Kongre Sarayı da Şişli’de yer alıyor. 19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Cad. İstanbul Cevahir Alışveriş Ve Eğlence Merkezi’nde ve Gümüşsuyu mahallesinde İstanbul Devlet tiyatrosu, Merkez mahallesinde Talimhane Tiyatrosu ve Tiyatro Kedi, Kuştepe mahallesi, Ömür sokakta Oda Tiyatrosu yer alıyor. Harbiye mahallesi, Darülbedayi caddesinde Muhsin Ertuğrul Sahnesi, Ergenekon mahallesi, Halaskargazi caddesinde Kenter Tiyatrosu yer alıyor. Tarihi ve sanatsal etkinliklerden haz alıyorsanız Şişli kiralık daire seçenekleri tam size göre.

Şişli’de üniversiteye yakın kiralık daireler nerede?
Marmara Üniversitesi’nin Şişli yerleşkesinin Merkez mahallesinde, Nişantaşı Üniversitesi’nin Şişli yerleşkesinin ise Bozkurt mahallesinde bulunuyor. Esentepe mahallesi, Büyükdere caddesinde İstanbul Bilim Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesi ve Şişli Meslek Yüksekokulu, Mecidiyeköy mahallesi, Abide-i Hürriyet caddesinde Bahçeşehir Üniversitesi’nin Şişli yerleşkesi, Harbiye mahallesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla kampusü, Bozkurt mahallesi, Ergenekon caddesinde Nişantaşı Meslek Yüksekokulu, Teşvikiye mahallesinde Marmara Üniversitesi’nin Nişantaşı kampüsü yer alıyor. Tüm bu üniversite ve yüksek okulların yanı sıra, farklı bölgelerde çeşitli üniversitelerin yerleşkeleri de mevcut. Bu okulları, Şişli kiralık daire seçeneklerini değerlendirirken göz önünde bulundurabilirsiniz. Adliyeye yürüyüş mesafesinde, otoparkı olan sıfır daire seçenekleri de bulabilirsiniz. Gidiş gelişlerinin kolay olabilmesi için özellikle okullarına yakın bir bölgede ev kiralamak isteyen öğrencileri için üniversite yerleşkelerinin civarında, onların işlerini kolaylaştıracak türde eşyalı kiralık dairelerin de bulunması mümkün.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım