Maya Residences

Etiler Beşiktaş , İstanbul

Maya Residences Etiler Sitesi Kompleksi 280 bağımsız bölümden teşkil 14 blok konut Residence’(ı) , 4 adet villa Residence’(ı), 3 adet bağımsız bölümden teşkil Spor Merkezi ve Sağlık Kulübü (D-Gym) ile Güzellik Merkezi (M-Onep Health & Beauty Center) , 1 adet bloktan teşkil Ticaret (T) (TBWA İstanbul Reklam Ajansı www.tbwa-istanbul.com ) , Carrefour Market ve Banka Ticaret Bloğu (RBS GBM BANK - The Royal Bank Of Scotland Türkiye www.rbsbank.com.tr/tr ) olmak üzere toplam 24 adet bağımsız bloktan oluşan bir Residence(s) Kompleksidir.

  • Geliştirici
    Maya İnşaat
  • Türü
    Apartman Dairesi /Alışveriş /Villa
  • Konut m² Aralıkları
    90 - 550m2
Yakın Çevre
3.88
77.60000000000001%
Güvenlik düzeyi
4.00
80%
Fiziksel Olanaklar
3.88
77.60000000000001%
Komşuluk ve Huzur
3.83
76.6%
Konum ve Ulaşım
4.12
82.4%
Sosyal Olanaklar
3.83
76.6%
Değerlendirme, site/apartmana ilişkili gerçek kişiler tarafından yapılmıştır.
8 Onaylı kullanıcı değerlendirmesi gösteriliyor.
3.58 / 5
Filiz Y.
Binada yaşamak isteyen kişi
2 yıl önce
İçinde villa rezidansı bulunan, kendine özel marketi olan çok kullanışlı bir sitedir. Tüm bunların yanında çok merkezi bir konumu vardır.
Zeynep B.
Eski bina sakini
2 yıl önce
Pandemiden önce iş dönüşü Akmerkeze uğrar sonra yürüyerek eve geçerdim. Bu sitenin merkezi konumda olmasını çok seviyorum.
4 / 5
Saniye K.
Binada yaşamak isteyen kişi
2 yıl önce
Akmerkez ve metroya çok yakın konumdadır. Açık havuzu ve çocuk oyun alanlarıyla özellikle çocuklu aileler için çok uygundur.
Begüm S.
Bina sakini
2 yıl önce
Sitenin içerisinde sağlık ve sporla kalmamız için D-GYM adında bir spor salonu var. İstediğiniz zaman gidip güvenle sporunuzu yapabiliyorsunuz.
4.33 / 5
Gülfem Y.
Eski bina sakini
2 yıl önce
Eskiden bu sitede oturuyorduk. Ben ve ailemin bu siteyle olan deneyimleri gayet iyi. En sevdiğim özelliği trafikten bunaldığımız zamanlarda arabayı evde bırakıp, yürüyerek dışarı çıkıp, gitmek istediğimiz çoğu yere ulaşabiliyor olmamızdı.
Elif D.
Binada yaşamak isteyen kişi
2 yıl önce
Çok merkezi ve ulaşım açısından çok rahat, Akmerkez'e yürüme mesafesinde. Güvenli ve sitenin içi çok güzel ve konforlu villa rezidanslardan oluşmakta. Oturmak istediğim bir site.
4 / 5
Derya O.
Diğer
2 yıl önce
Bir arkadaşımız oturuyor onu ziyarete gidiyoruz; temiz ve bakımlı bir yer, oldukça da güvenli görünüyor. Yaşayanlar açısından da çok elit.
Sertap L.
Diğer
bir yıl önce
Sitenin eksikleri bahçesinin dar olması ve jeneratör olmaması. Bunun dışında evleri güzel, insanları semtine göre daha elit bir sitedir.

Maya Residences Özellikleri

  • Sağlık Merkezi : Evet