Üyelik 1.Yıl

KARASU SİVİŞOĞLU İNŞAAT

Sivişoğlu İnşaat 1970 yılından bu yana hizmet vermektedir. Karasu’ ya ilk müteahhit anlayışını getiren inşaat firmalarından biri olup günümüze ulaşan yörenin en tecrübeli firmasıdır.

Müşterilerine en üst seviyede kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sivişoğlu inşaat birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur.

Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle tanınmaktadır.

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir.

Sivişoğlu İnşaat gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman zirve yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişim de , başarıda , rekabette ve hizmette ulaşılması hedeflenen değil, yola ulaşılan noktayı oluşturmuştur.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.