Kural Gayrimenkul
Gayrimenkul Emlak Danışmanlık Şirketimiz;
Profesyonel iş disiplini, güven kalite güleryüzlü hizmet anlayışıyla yüksek standartları hedef alarak, gayrimenkul pazarlama şirketi içerisinde ilk bakışta fark edilebilmek, sektörümüzdeki farklarımızı kolaylıkla hissettirebilmek, her müşterimizi, her defasında mutlu ve memnun edebilmek misyonumuz.
Villa, konut, lüks konut, ofis, gayrimenkul değerleme, portföy yönetimi, kat karşılığı, proje satışı, kentsel dönüşüm, ticari gayrimenkul, tarla arsa imarlı arsa sanayi depo fabrika gibi gayrimenkulün her alanında hizmet vermeye çalışan gayrimenkul şirketimiz, değişen müşteri gereksinimlerine göre geçmişi doğru anlayıp geleceği doğru okuyarak hızla çözüm üreten, çağın gerektirdiği yönde insan hayatının her anında var olmak istemektedir.
Tecrübelerimiz ve uzman kadromuz ile gayrimenkul danışmanlık hizmetini siz müşterilerimize, kaliteyi şeffaflık ile birleştirerek sunuyoruz. Gayrimenkul alanında profesyonelliği ve kurumsallığı, sizlere en iyi biçimde sunabilmek için tüm enerjimizle ve güler yüzümüz ile çalışıyoruz. Aynı zamanda güven ve gizlilik konusunda hassas davranarak bir sonraki müşterimize, bir önceki müşterimizin bizim hakkımızda referans olabileceği bilinci içerisinde gereken özen ve hassasiyeti de gösteriyoruz.
Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz takdirde, sizler için en iyisini sunacağımıza kesinlikle emin olabilirsiniz...
Saygılarımızla...
VİZYONUMUZ
Gayrimenkul sektöründe gurur duyulan, sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergileyen, alanında öncü ve saygın bir kurum olmak.
MİSYONUMUZ
Ulusal ve evrensel değerleri benimsemiş, müşterileriyle etkin iletişim kuran, temsil ettiği portföyleri ile satıcı ve alıcıyı en kısa ve uygun zamanda en iyi değerlerle buluşturup memnun etmektir.
DEĞERLERİMİZ
Tüm iş ve ilişkilerimizde yasalara ve ahlak kurallarına uymak.
Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak.
Karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu bir anlayışla hareket etmek.
Hizmet kalitesini sürekli arttırarak büyümek ve en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak.
Yaptığımız işi sevmek ve her koşulda en iyisini yapabilmek adına azami bir istek göstermek.
İş ortaklarımızla güvene dayalı bir işbirliği oluşturmak.
Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek.
Bilginin ve sürekli gelişimin farkında olmak, başkalarından her zaman öğrenilecek şeyler olduğunu kabul etmek.
Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için tek vücut olup takım ruhuyla çalışmak.