Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Süleymanpaşa Kiralık Daire

(113 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı648 - 1.080 TL
19,48 Yıl
1.300 TL
DELUX GAYRİMENKUL'DEN DEREAĞZI MEVKİİNDE KİRALIK 3+1 DAİRE
Fatih Silahtaroğlu
Hürriyet, Süleymanpaşa
3+1
Bugün
150 m²
1.400 TL
AR-GE HOUSE / Süleymanpaşa Hürriyet'te Kiralık 2+1 Daire
Fatih Sarıyıldız
Hürriyet, Süleymanpaşa
2+1
3gün önce
120 m²
1.000 TL
SÜLEYMANPAŞA EMLAKTAN KİRALİK 2+1 DAİRE
Gündoğdu-Turgut, Süleymanpaşa
2+1
6gün önce
100 m²
1.000 TL
SÜLEYMANPAŞA EMLAKTAN KİRALIK 3+1 DAİRE
Gündoğdu-Turgut, Süleymanpaşa
3+1
6gün önce
150 m²
1.000 TL
Süleymanpaşa'da Kiralik Daire
100. Yıl, Süleymanpaşa
3+1
Dün
135 m²
1.200 TL
100.YIL MAHALLESİNDE KİRALIK 3+1 130 m2 DAİRE
İbrahim Şentürk
100. Yıl, Süleymanpaşa
3+1
4gün önce
150 m²
1.500 TL
HÜRRİYET'te EŞYALI KİRALIK OKULLARA KURUMLARA KOMŞU 1+1
İbrahim Şentürk
Gündoğdu-Turgut, Süleymanpaşa
1+1
4gün önce
60 m²
1.400 TL
METROKENT SUİT 1.ETAPTA KİRALIK 1+1 EŞYALI DAİRE
Fatih Silahtaroğlu
Hürriyet, Süleymanpaşa
1+1
9.9.2019
55 m²
900 TL
MG EMLAK KİRALIK 2+1 LÜX DAİRE
Zafer, Süleymanpaşa
2+1
7gün önce
100 m²
900 TL
SON  3 DAİRE HEPSİ  4, KATTA  ALKAYA MEVKİİNDE
Tahsin Çevik
Hürriyet, Süleymanpaşa
2+1
6.9.2019
75 m²
Etiketli İlanlar

Süleymanpaşa Kiralık Daire Fiyatları

Tekirdağ şehrinde kiralık daire fiyatları Altınova bölgesinde 603 TL'den başlayarak, Hürriyet taraflarında 1.140 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Süleymanpaşa geneli ortalama fiyatı 872 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 853 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %11,92, son 10 yılda ise %132.05 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 20 yıl olarak görülmüştür.

Süleymanpaşa Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Süleymanpaşa şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Süleymanpaşa kiralık daire

Süleymanpaşa ilçesinde kiralık ev arıyorsanız geniş seçenek ağı ile kiralık daireler sizleri bekliyor. Kriterlerinize uygun Süleymanpaşa kiralık daire alternatiflerini kolaylıkla inceleyebilir ve içerisinde yaşayacağınız daireyi belirleyebilirsiniz.

Süleymanpaşa Tekirdağ Büyükşehir sınırlarındaki tek merkez ilçedir. Bu yönüyle ildeki önemli kurumlar bu ilçede bulunur. Lokasyon olarak çok merkezi bir konumdadır. Süleymanpaşa, Çanakkale İstanbul yolunun geçtiği bir ilçedir. Ayrıca Yunanistan sınır kapısına giderken yolunuz yine bu ilçeden geçer. Süleymanpaşa, Tekirdağ'ın büyük ilçelerinden biridir. Ulaşım genelde diğer ilçelere otobüs ile sağlanır. Ayrıca önemli bir ticaret limanına sahip olduğu için tren ulaşımı seçeneği de sunar. Ulaşım imkanları gelişmiş bir ilçe olan Süleymanpaşa, kiralık ev arayışınızda geniş seçenekler sunar. Süleymanpaşa kiralık daire alternatifleri arasında 1+1’den 4+1’e kadar farklı oda sayıları ve farklı metrekare büyüklüğünde kriterlerinize en uygun daireyi bulabilirsiniz.

Neden Süleymanpaşa'da daire kiralamalısınız?
Diğer ilçelere göre sanayi etkilerinden uzak, geçiş yolları üzerinde bulunan Süleymanpaşa diğer ilçelere göre daha ön planda bulunuyor. Ayrıca Namık Kemal Üniversitesi tarafından şehrin diğer tarafındaki 100. Yıl Mahallesi'ne, Kumbağ, Altınova gibi yazlık mahallelerine ulaşımı oldukça kolay olması Süleymanpaşa kiralık daire seçeneklerini öne çıkarıyor. Trafik, diğer ilçelere göre oldukça sakin olduğu için ilçenin hiçbir bölgesinde park sorunu yaşamazsınız. Ayrıca ilçenin çarşı bölgesinde törenin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Tekira bulunuyor. Bu AVM'de birçok markaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehrin kültür ve sanat etkinlikleri bir hayli zengin. Şehirde bir arkeoloji müzesi, tiyatro salonu, Macaristan hükümetine ait Rakochi isimli müze, Namık Kemal anısına müzeye çevrilmiş eski evi bulunur. Süleymanpaşa kiralık daire fiyatları bulunduğu konuma göre değişiklik gösteriyor. Çarşı bölgesinde genellikle yerleşim eski olduğu için bina yaşları daha fazladır. Ayrıca ilçede Namık Kemal Üniversitesi bulunuyor. Namık Kemal Üniversitesi tüm kampüslerinin bir arada olması dolayısıyla ilçede kiralık ev seçeneği artıyor. Hürriyet Mahallesi'nde ilçedeki ortaokul ve liselerin çoğuna yakın evler bulunuyor. Bu bölgedeki bina yaşları daha az ve kira miktarları daha yüksek seyreder. Ayrıca Süleymanpaşa ilçesinin denize kıyısı bulunuyor. Çok geniş bir kordona sahip olan Süleymanpaşa kiralık daire bakımından herkese hitap ediyor. Ayrıca ilçenin birçok mahallesindeki evlerde deniz manzarası mevcut. 100. Yıl Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, çarşı tarafları kira fiyatları bakımından diğer bölgelere göre daha uygun fiyatlar içeriyor.

Süleymanpaşa'da ev kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Bir ilçede ev kiralarken yapılması gereken ilk iş, o ilçenin mahalleleri hakkında bilgi sahibi olmaktır. Bundan sonra ortalama fiyatlara göz gezdirmek gerekir. Bu araştırma kriterlerinize uygun bir mahallede, bütçenize uygun kiralık evler bulmanıza yardımcı olur. Kriterlerinizi belirleyerek sizin için hangi durumun öncelikli olduğuna karar verebilirsiniz. Mesela ilkokul, ortaokul,lise veya üniversite düzeyinde öğrenci olan bir çocuğa sahipseniz, bu okullara yakın bölgede bir daire kiralamanız size büyük avantaj sağlar. Toplu taşıma ile seyahat ediyorsanız duraklara yürüme mesafesinde olan dairelere dikkat etmek gerekir. Kiralayacağınız dairenin yakınından geçen otobüs hatlarının hangi güzergahlara gittiği konusunda bir araştırma yapabilirsiniz. Özellikle belediye otobüsü için Süleymanpaşa kiralık daire tercihi önem taşıyor. Evin konumunun belirlediğiniz kriterlere uygun olup olmadığını teyit edebilirsiniz. Ayrıca aidatların sizin ekonomik durumunuzu olumsuz etkileyip etkilemeyeceğini göz önüne alın. Sözleşmede bulunması gereken depozito, kira tutarı, kira artış oranı, ödeme zamanı gibi durumlara çok dikkat edin. Sözleşmeyi noter huzurunda yapmanız yararlı olacaktır. Kira bedelini bankaya yatırmaya ve dekontlarını saklamaya özen gösterin.

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım