Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Sultanbeyli Kiralık Dükkan / Mağaza

(20 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı820 - 1.366 TL
20,66 Yıl
10.000 TL
FIRSAT SULTANBEYLİ EŞREF BİTLİS CADESİNE ÇEPE KİRALIK DÜKKAN
Bektaş Bozdemir #remaxgold
Akşemsettin, Sultanbeyli
20.8.2019
880 m²
17.000 TL
SULTANBEYLİ MERKEZDE KİRALIK 3 KATLI MAĞAZA
Kiliçoğlu Emlak İnşaat (Mümin Kılıç)
Mehmet Akif, Sultanbeyli
5.9.2019
1100 m²
1.000 TL
KOMİSYONSUZ KİRALIK DÜKKAN
İsmail Ataş
Turgut Reis, Sultanbeyli
2.9.2019
100 m²

İstanbul / Sultanbeyli Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Sultanbeyli kiralık daire fiyat artışı %484,65 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul kiralık fiyat artışı %399,40 oldu.

2018 yılında Sultanbeyli ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.173,00 TL iken, bu yıl için Sultanbeyli kiralık ev ortalama fiyatı 1.108,00 TL oldu.

Sultanbeyli ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %-5,54 azalış gösterdi.


Sultanbeyli kiralık dükkan/mağaza
Sultanbeyli kiralık dükkan/mağaza seçenekleri her kritere uygun seçeneklerle sizleri bekliyor.

Sultanbeyli İstanbul'un Anadolu yakasında bulunur. Kuzeyde, güneyde ve batıda Kartal ilçesine bağlı Paşaköy, doğuda Sancaktepe ilçesine bağlı Samandıra, doğuda Pendik ilçesine bağlı Kurtköy bulunmaktadır. Sultanbeyli geniş bir ulaşım ağına sahip olması bakımından öne çıkan bir ilçedir. Sultanbeyli ilçesinde geniş fiyat aralıkları ile kiralık mağazalar bulabilirsiniz. Sultanbeyli kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendirerek hayalinizdeki iş koluna uygun mağazayı kolayca bulabilirsiniz.

Neden Sultanbeyli'de dükkan/mağaza kiralamalısınız?
Sultanbeyli bulunduğu konum itibariyle diğer semtlere göre büyük avantaj sağlar. TEM otoyolu ilçenin ortasından geçer. Sultanbeyli gişelerinden girerek 5 dakikalık bir araç mesafesiyle ilçeye ulaşabilirsiniz. E5 yolu üzerinde Kartal Köprüsü mevkiinden çevre yolu bağlantısıyla da ulaşım sağlamanız mümkündür. İlçe sanayi bölgesi olan Gebze yolu üzerinde olduğu için gün içerisinde ilçeye giriş çıkış oranı çok yüksektir. Bu durum ticari açıdan ilçenin kalkınmasına faydalıdır. İlçeden toplu taşıma araçları ile Kartal, Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar, Bostancı, Levent-Metro ve Topkapı bölgelerine tek vasıtada ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kadıköy-Kartal metrosuna, Metrobüs hattına ulaşımınız tek vasıta ile gerçekleşebilir. Tüm bu ulaşım olanakları göz önüne alındığında Sultanbeyli kiralık dükkan/mağaza seçenekleri sizin için cazip hale gelebilir. Sultanbeyli ilçesi Atlaspark ve Plato adında iki tane alışveriş merkezini sınırları içinde barındırır. İlçe nüfus bakımından İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biridir. Ayrıca çarşısı kalabalık ve ilçe halkının yoğun ilgi gösterdiği bir bölgedir. AVM ve ana cadde üzerindeki mağazalar da doğru bir proje seçildiğinde, yoğunluğu değerlendirebileceğiniz yerler arasındadır. Sultanbeyli ilçesinde kiralık dükkanlar fiyat açısından diğer ilçelerle karşılaştırdığınızda daha uygun olduğunu görebilirsiniz. Kira fiyatları İstanbul ortalamasına göre daha uygundur. Sultanbeyli ilçesinde ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde çok sayıda okul bulunur. İlçenin her bölgesinde eğitim veren okullar ilçede gün içinde sosyal bir hareketlilik olmasını sağlar.

Sultanbeyli'de ne zaman dükkan/mağaza kiralamalısınız?
Sultanbeyli kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini araştırmak için kış mevsiminin sonunu tercih edebilirsiniz. Kış mevsiminde kiralık dükkan seçenekleri daha fazla olacaktır. Ayrıca kış ayında tutacağınız kiralık dükkan için bir yerleşme süresinden sonra havaların ısındığı bahar dönemi sizi karşılar. Bahar dönemi Sultanbeyli'de insanların sosyal hayata daha çok katıldığı zamandır. Parklar, bahçeler, piknik alanları, yürüyüş yolları bu dönemde kalabalık olur.

Sultanbeyli'de dükkan/mağaza kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Bir semtte dükkan/mağaza kiralarken yapmanız gereken ilk iş, o semtteki kiralık dükkan fiyatlarını ayrıntılı biçimde araştırmaktır. Bu araştırmada bulduğunu mağazanın konumunu, size sağladığı avantajları ve işlek olma durumu gibi kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Kriterlerinize ve mağazanın özelliklerine göre fiyatının geçerliliğini araştırabilirsiniz. Ayrıca mağaza kiralarken bir diğer husus da park sorunudur. Kiralamayı planladığınız mağazanın çevresinde otopark sorunu olmamasına dikkat etmelisiniz. Otopark sorunu bulunan mağazalar ticari açıdan daha fazla getiri getirmektedir. Sultanbeyli kiralık dükkan/mağaza kriterleriniz arasından en uygun olanını seçmeye gayret gösterin. Dükkanı kiralamadan önce içerisinde tamirat gerektirecek bir durum olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kira bedelinin ne kadar olduğunu, depozito ne kadar verdiğinizi, yıllık kira artış oranınızı sözleşme maddeleri arasına ekletmeyi unutmayın. Sözleşmenizi noter huzurunda yapmanız faydanıza olacaktır.

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım