Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Sultangazi Satılık Dükkan / Mağaza

(46 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı203.326 - 338.876 TL/m²
19,77 Yıl
650.000 TL
BEYMAX'TAN İSMETPAŞA MAHALLESİNDE SATILIK DÜKKAN
Burhan Çaçan
İsmetpaşa, Sultangazi
3Gün Önce
100 m²
620.000 TL
ACİL 3.000TL KİRACILI SATILIK 220 m2 DÜZ GİRİŞ DÜKKAN
Ramazan Karakurt
Zübeyde Hanım, Sultangazi
2Gün Önce
220 m²
1.200.000 TL
Sultangazi Sultançiftliği'de Satılık Dükkan / Mağaza
İzzet Yılmaz
Sultançiftliği, Sultangazi
1.2.2020
168 m²
2.250.000 TL
TEK DEPOLU SATILIK DÜKKAN
Ensar Doğan
Eski Habipler, Sultangazi
Dün
180 m²
1.950.000 TL
CADDE CEPHE SATILIK DÜKKAN
Ensar Doğan
Uğur Mumcu, Sultangazi
Dün
110 m²
1.850.000 TL
CADDE CEPHE SATILIK DÜKKAN
Ensar Doğan
Uğur Mumcu, Sultangazi
Dün
90 m²

İstanbul / Sultangazi Satılık Emlak Endeksi

2003 - 2020 yılları arasında Sultangazi satılık daire fiyat artışı %353,18 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul satılık konut fiyat artışı %353,14 oldu.

2019 yılında Sultangazi ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 264.770,00 TL iken, bu yıl için Sultangazi satılık ev ortalama fiyatı 260.585,00 TL oldu.

İstanbul Sultangazi ilçesinde satılık dairelerin son bir yıllık ortalama metrekare fiyatları 2.606 TL'dir. Sultangazi ilçesinde konut fiyatları bir önceki yıla göre %-1,58 azalış gösterdi.


Sultangazi satılık dükkân/mağaza
Sultangazi satılık dükkân/mağaza seçenekleri arasında doğru fizibilite çalışması ile kriterlerinize uygun satılık dükkânlar bulabilirsiniz. Satılık mağazalar geniş fiyat skalasıyla sizi bekliyor.
Bir yerleşim yerinde nüfus ne kadar kalabalıksa bununla doğru orantılı olarak tüketim de o kadar artış görülmektedir. İstanbul farklı illerden sürekli olarak göç alan ve nüfusu devamlı olarak artış gösteren şehirler arasındadır. İstanbul'un ilçelerini değerlendirdiğimiz zaman ise Sultangazi, yeni bir ilçe olmasına rağmen kalabalık ilçeler arasındadır. Son yıllarda daha da gelişen Sultangazi İlçesi'nde insanların bütün ihtiyaçlarına cevap verilmesi amaçlanarak birçok farklı dükkan ve mağaza açıldı; açılıyor. Sultangazi'de mağaza veya dükkan açan girişimciler ilçenin yeni yeni geliştiğini göz önünde bulundurarak önce ihtiyaçlara cevap verebilmeyi daha sonra ise insanlarda ilgi uyandırabilecek yeni ve farklı iş girişimlerini değerlendiriyor.
Neden Sultangazi satılık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Sultangazi, yeni ilçeler arasında; her geçen gün gelişmesi de dikkat çekici unsurlarından. Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığı da ilçenin konumunu önemli kılmaktadır. Çevre il ve ilçelere ulaşım için otobüs ve minibüsler seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sultangazi’nin çevresinde bulunan Başakşehir’in emlak açısından oldukça gelişmiş olması ve bölgeye yükselen değer olarak bakılması Sultangazi satılık dükkan/mağaza seçeneklerinin de değerlerini artıyor. Bölgede gelişim gösteren inşaat sektörü aynı zamanda ile Sultangazi satılık dükkan/mağaza seçeneklerini de artırıyor. Yeni şehir olması, satılık dükkan fiyatlarını da İstanbul’un çoğu ilçesine göre ortalamanın altında tutuyor. Özellikle yeni yükselen projelere temelden yatırım yaparsanız, daha uygun fiyatlara dükkan satın alabilirsiniz.
Sultangazi Satılık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendirirken nelere dikkat etmelisiniz?
Sultangazi satılık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendiriyorsanız öncelikle nüfusu göz önünde bulundurmalısınız. Sultangazi çok kalabalık bir ilçe olmasından dolayı belli başlı caddeleri sürekli olarak canlıdır. Bu caddelerden en önemlisi Eski Edirne Asfaltı'dır. Caddeyi önemli kılan en büyük özelliği ise ilçede çok sık kullanılan tramvayın bu cadde üzerinden geçmesidir. Bununla beraber cadde üzerinden farklı noktalara kalkan minibüs ve otobüsler de mevcuttur. Bütün bunlar caddenin geç saatlere kadar canlı kalmasını sağlamaktadır. Cebeci Caddesi de yoğun bir kalabalığı her gün misafir etmektedir. Bütün bunlar göz önüne alındığında Sultangazi satılık dükkan/mağaza seçenekleri içerisinde her daim canlılığını koruyan caddeler üzerinde bulunan dükkan ve mağazaları satın almak kısa vadede kar getirebilir. Açacağınız mağaza için yapacağınız fizibilite çalışması ile en uygun noktayı bulabilirsiniz. Önemli olan sirkülasyon hacminin yüksek olduğu bölgelere yönelmeniz.

Sultangazi’de okula yakın satılık dükkanlar nerede?
İlçede özel sektöre veya devlete ait birçok ilk ve orta öğretim kurumu bulunmaktadır. Bu okullara giden öğrenciler ise genellikle ana caddeler üzerinden hareket etmektedirler. Sultangazi'de bulunan okulların geneli öğrencilerini sabahçı ve öğlenci gruplar halinde ağırlamaktadır. Böylece günün en erken saatlerinde de akşam saatlerinde de öğrenciler sokakları ve caddeleri canlandırmış olur. Ordu Caddesi, Eski Edirne Asfaltı, Birinci ve İkinci Cebeci Caddesi, Orhan Gazi Caddesi gibi birçok caddeye yakın okullar bulunmaktadır. Ancak caddelere yakın olmayan okullara ulaşım için de yine bu gibi büyük caddeler kullanılır. Bunların dışında ilçe sınırları içerisinde üniversite bulunmamaktadır. Ancak birçok üniversite öğrencisi burada ikamet etmektedir. Çünkü Sultangazi'den üniversitelere ulaşım tramvay sayesinde gayet kolaydır.
Sultangazi'de hangi satılık dükkanlar daha hızlı kiraya verilir?
Sultangazi'deki satılık mağazalar arasında göz gezdiriyorsanız genç nüfus oranını kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Gerek eğitim kurumlarında gerekse iş hayatının içinde yer alan gençlere hitap eden satılık dükkanlar ve mağazalar Sultangazi'de kâr oranınızı artırabilir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım