Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Talas Satılık Daire

(192 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı121.773 - 202.955 TL/m²
23,31 Yıl
189.000 TL
ADIGÜZEL'DEN TALAS MEVLANA MAH 130M2 4 ODALI KREDİYE UYGUN DAİRE
Ceyhun Adıgüzel
Mevlana, Talas
3+1
3Gün Önce
130 m²
238.000 TL
Talas mevlana mahallesi orta kat lüx daire
Paşa Uğureli
Mevlana, Talas
3+1
3Gün Önce
165 m²
350.000 TL
TALAS BAHÇELİEVLER DE SATILIK 3+1 DAİRE
Mustafa Gömleksiz
Bahçelievler, Talas
3+1
4Gün Önce
170 m²
250.000 TL
Safa Emlak'tan 155 m2 süper lüx daire
Paşa Uğureli
Mevlana, Talas
3+1
3Gün Önce
155 m²
215.000 TL
TALAS MEVLANA MAHALLESİNDE 2+1 SATILIK DAİRE
Hamdi Can Ünal
Mevlana, Talas
2+1
5Gün Önce
100 m²
235.000 TL
TALAS MEVLANA DA SATILIK 3+1 DAİRE
Mustafa Boran
Mevlana, Talas
3+1
6Gün Önce
155 m²
285.000 TL
TALAS KİÇİKÖY DE SATILIK 3+1 DAİRE
Serkan Gülen
Kiçiköy, Talas
3+1
6Gün Önce
165 m²

Talas Satılık Daire Fiyatları

Kayseri şehrinde satılık daire fiyatları Yenidoğan bölgesinde 166.233 TL'den başlayarak, Bahçelievler taraflarında 187.600 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Talas geneli ortalama fiyatı 167.248 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 163.429 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %11,75, son 10 yılda ise %123.39 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 23 yıl olarak görülmüştür.

Talas Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Talas şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 2 ilçeye göre bakarsak:

Talas Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Talas şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 1 örnek projenin fiyat ortalaması:

Talas satılık daire
Her bütçeye uygun Talas Satılık daire seçeneklerini inceleyerek taleplerinize cevap verecek satılık daireler bulabilir, iyi bir yatırıma imza atabilirsiniz.
Talas ilçesi Kayseri iline bağlı seçkin bölgelerden birisidir. Kayseri merkeze olan yakınlığı ve bereketli toprakları nedeniyle nüfus açısından yoğun bir ilçedir ve her geçen sene daha fazla nüfus artışı yaşanmaktadır. Talas ilçesi kuzeyde Melikgazi, güneyde; Tomarza ve Develi, batıda ise Hacılar ilçeleri ile komşudur.
Talas’ta satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Talas satılık daire konusunda oldukça zengin bir bölgedir. İlçe sınırları içinde gerçekleştirilen yeni inşaat projeleri ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bölgede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 satılık daireler arayışınıza cevap verebilecek nitelikte pek çok farklı seçenekler karşınızda çıkacaktır. İl merkezine olan yakınlığa göre fiyatlarda artış gözlemlenmektedir. Öte yandan Mevlana semtinde yeni inşaat projelerinin bolluğu ve yaşanan rekabet bu bölgedeki fiyatları avantajlı hale dönüştürmüştür.
Neden Talas’ta satılık daire almalısınız?
Talas satılık daire konusunda karar vermek için pek çok nedeniniz bulunuyor. Bunların başında; eğitim kurumlarına olan yakınlık gelmektedir. Türkiye’nin gözde üniversitelerinden Erciyes Üniversitesi dışında, bölgede eğitim kalitesi açısından oldukça kıymetli lise, ortaokul ve ilkokulları bulmak mümkündür. Özellikle aileler için kaliteli eğitim kurumlarına yakın konumda ev sahibi olmak büyük önem arz etmektedir. Yukarı Mahalle’de bulunan; Final Okulları, Şehit Cengiz Tümurcuoğlu İlköğretim Okulu, Erbosan İlköğretim Okulu bölgenin eğitim kalitesi yüksek okulları arasındadır. Fatma Kemal Timuçin Anadolu Lisesi de ilçe sınırlarında yer alan bir diğer eğitim kurumudur.
Bölge Erciyes Dağı eteklerinde yer almaktadır. İlçe yalnızca eğitim konusunda değil doğal güzellikleriyle de dikkat çekicidir. Havası ve iklimi açısından temiz bir doğa sunmaktadır. İlçede yer alan Ali Dağı’nda yamaç paraşütü etkinlikleri her sene düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. İlçe, “Uluslar arası Yamaç Paraşütü ve Yelken Kanat Uçuş Merkezi” konumundadır.
Öte yandan, ev satın alırken dikkat edilen hususlar arasından yer alan sağlık kuruluşlarına yakınlık açısından da Talas değerli bir bölgedir. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne lokasyon olarak yakın konumda bulunmaktadır. Fatma Kemal Timuçin Devlet Hastanesi ve Nuh Naci Yazgan Göğüs Hastalıkları Hastanesi de bu bölgede hizmet veren hastaneler arasındadır.
Talas’ta üniversitelere yakın satılık daireler nerede?
Türkiye’nin seçkin ve köklü üniversitelerinden Erciyes Üniversitesi’ne yakın konumda bulunan Yenidoğan semtindeki satılık evler özellikle kira geliri üzerinden yatırım yapmak isteyenler için fırsatlar barındıran bir bölge durumdadır. Ayrıca, Erciyes Üniversitesi’nin 15 Temmuz Yerleşkesi’nin bulunduğu; Mevlana Mahallesi’ndeki satılık ev seçenekleri öğrenci ve akademisyenlerin tercihini oluşturmaktadır.
Talas’ta satılık daire almanın püf noktaları neler?
Talas gibi kıymetli bir ilçede satılık daire arayışınızda en önemli püf nokta seçeceğiniz evin bulunduğu konumdur. Üniversiteler, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, iş merkezleri gibi merkezi noktaları tercih etmeniz halinde ilerleyen dönemlerde satın aldığınız dairenin değerlenmesi muhtemeldir. Ancak bunu yaparken toplu konut projeleri, inşaat projelerinde seçici davranmanızı tavsiye ediyoruz. Henüz yapımı devam eden projelerden daha cazip fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz ancak projenin detaylarını iyice öğrenmelisiniz. Satın alacağınız dairenin tüm özelliklerine dair bilgileri satıcıdan talep etmelisiniz. Yalnızca Talas satılık daire özelinde değil, tüm bölgelerde satılık ev konusundaki kararlarınızda söz konusu bu maddelere özen göstermelisiniz.
Talas’ta hangi satılık daireler daha hızlı kiraya verilebilir?
Kayseri il sınırları içinde kiraya vermek için ev satın almak fikrine sahipseniz Talas’taki satılık daireler sizin için doğru bir seçim olabilir. Çünkü kiralık ev arayışındaki insanların kira bedeli sonrasındaki öncelikleri kiralayacakları evin konumu olacaktır. İş merkezlerine, okullara olan yakınlık evinizin kolayca kiralanmasını sağlayacaktır. Talas’ın kuzey batısında yer alan on binlerce öğrencisi bulunan Erciyes Üniversitesine yakın konumdaki Yenimahalle kiralık daire arayan öğrenciler için cazip konumdadır. Öte yandan, Mevlana Mahallesi de Talas satılık daire satın almak ve sonrasında kiraya vermek konusunda kolaylık sağlayacak bir semt olarak karşınıza çıkacaktır. Talas’ın merkezinde yer alan Bahçelievler Mahallesi de merkezi konumda olması nedeniyle kiralık daire arayanların gözde semtleri arasındadır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım