Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Tekirdağ Kiralık Villa

(9 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı563 - 938 TL
19,8 Yıl
1.500 TL
çorlu esentepe mah. kiralık villa 6+1
PinHürriyet, Çorlu
1.500 TL
Villa
6 + 1
6.4.2019
3.000 TL
Marmaraereğlisi Sultankoyde kiralık eşyalı Villa
Süleyman Aktas
PinSultanköy, Marmaraereğlisi
3.000 TL
Villa
4 + 1
9.4.2019
2.000 TL
TEKİRDAĞ ÇORLU DA VİLLA
PinReşadiye, Çorlu
2.000 TL
Villa
3 + 1
4.4.2019
3.000 TL
TEKİRDAĞ ÇORLU MERKEZDE HAVUZLUSİTEDE 5+1 MÜSTAKİL KİRALIK VİLLA
Özcan Çıtakoğlu
PinKazımiye, Çorlu
3.000 TL
Villa
5 + 1
26.3.2019
3.500 TL
DELUX GAYRİMENKULDEN DEĞİRMENALTINDA KİRALIK VİLLA
Fatih Silahtaroğlu
PinDeğirmenaltı, Süleymanpaşa
3.500 TL
Villa
6 + 1
23.3.2019
5.500 TL
ÇORLU KİRALIK VİLLA İŞÇİ LOJMANI 20-25 KİŞİ KONAKLAMALI
PinCemaliye, Çorlu
5.500 TL
Villa
7 + 1
2gün önce
1.800 TL
Çorlu Hürriyet'te Kiralık tripleks villa
PinHürriyet, Çorlu
1.800 TL
Villa
6 + 2
6gün önce
12.500 TL
Marmaraereğlisi Yeniçiftlik'te Kiralık Villa
PinYeniçiftlik, Marmaraereğlisi
12.500 TL
Villa
2 + 1
11.4.2019
1.300 TL
KİRALIK MÜSTAKİL EŞYALI 2.5 KAT VİLLA

Dereağzı, Marmaraereğlisi

PinDereağzı, Marmaraereğlisi
1.300 TL
Villa
3 + 1
11.4.2019

Tekirdağ Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Tekirdağ kiralık daire fiyat artışı %91,49 olarak gerçekleşti.

2018 yılında Tekirdağ ili genelinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 623,00 TL iken, bu yıl için Tekirdağ ili genelinde kiralık daire ortalama fiyatı 683,00 TL oldu.

Tekirdağ ili genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %9,63 artış gösterdi.

Tekirdağ kiralık villa
Tekirdağ kiralık villa seçenekleri arasında, kriterleriniz özelinde kiralık villalar bulabilir, düşlerinizi süsleyen konforlu bir hayata adım atabilirsiniz.

Marmara Bölgesi'nin Trakya yakasında bulunan Tekirdağ ili; doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda Karadeniz ile çevrilidir. Türkiye Cumhuriyeti'in ilk yıllarında şehrin güneybatı bölgesinde yer alan Tekir Dağı vesilesiyle şehrin adı "Tekirdağ" olarak resmileştirilmiştir. Terkirdağ, büyükşehir statüsüne kavuşmuş bir ildir. Tekirdağ'ın batı bölgesindeki Malkara ve Hayrabolu ilçelerinde tarım ve hayvancılık; doğudaki, Çorlu, Ergene, Çerkezköy, Kapaklı ilçelerinde ise sanayi, endüstri ve tarım gelişmiştir.

Neden Tekirdağ'da villa kiralamalısınız?
Marmara Denizi'ne 100 km'den fazla kıyısı olan Tekirdağ, ''Marmara'nın İncisi'' unvanıyla anılmaktadır. Tekirdağ sınırları içinden; Avrupa kıtasını Asya'ya bağlayan E-80 (TEM), E-84 ve D-l00 Karayolları ile 56 km'lik demiryolu ağı geçmemektedir. Tekirdağ'da karayolu ve demiryolu ulaşımın yanı sıra Çorlu Hava Limanı sayesinde deniz ulaşımı da yapılabilmektedir. Tekirdağ'ın İstanbul'a yakınlığı ve ulaşım avantajı, son yıllarda Tekirdağ kiralık villa fırsatlarını gündeme getirmiştir. Tekirdağ'da görülmeye değer sayısız eser bulunmaktadır. Macaristan bağımsızlık kahramanı Ferenc Rakoczi'nin Tekirdağ'da konakladığı "Türk Evi", Namık Kemal'in doğduğu ev olan Namık Kemal Evi turistik yapılar arasındadır. Tekirdağ; Osmanlı dönemine ait camileri, çeşmeleri; Rüstem Paşa Külliyesi, Karacakılavuz El Dokumaları, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Rakoczi Müzesi ve en önemlisi doğal plajları ile tarih ve turizm kentidir. Bu nedenle özellikle yaz aylarında Tekirdağ kiralık villa alternatifleri değerlendirilmektedir. Kumbağ Beldesi ile yeşil bağları, zeytin bahçeleri, sahilleri ve şaraplarıyla meşhur Şarköy ve bir açık hava müzesi görünümündeki antik ilçesi M. Ereğlisi ilçesi önemli tatil beldeleri arasındadır. Doğa harikası Çamlıkoy (Kastro) da görülmeye değer yerler arasındadır.

Pek çok tarihi ve kültürel değere sahip olan Tekirdağ ili, toprak yapısı, iklim ve ekolojik özelliklerinin de sağladığı avantajlar sayesinde ayrıca kırsal turizm destinasyonu konumundadır. Kiraz Festivali, Bağbozumu ve Tepreş Şenlikleri, bölgede son dönemde dikkat çeken turistik faaliyetlerdir. Tekirdağ sınırları içinde bulunan birçok antik yerleşim alanı bulunmakla beraber bu alanlar; Bisanthe, Perinthos, Heraion Teichos, Ganos, Toronte, Apri, Barbaros (Banados), Misinli, Beşiktepe, Güneşli ve Hora Feneri olarak sıralanabilir. Tüm bu zengin kültür ve turizm atlası, Tekirdağ kiralık villa seçeneklerini daha cazip kılmaktadır.

Tekirdağ'da kiralık villa bulmak için doğru zaman nedir?
Kiralık villalar araştırılırken doğru zamanda kiralama yapmak, hem fiyatlar, hem de tercihler açısından avantaj sağlayacaktır. Tekirdağ kiralık villa seçenekleri değerlendirilirken; doğru zamanlama yapmak için kiralanacak villada ne zaman ve ne kadar süre ile kalınacağı belirlenmelidir. Eğer uzun süreli kiralama yapılacak ise yani yıllık bir kiralama düşünülüyor ise kiralama konusundaki genel rutinlere uymakta fayda vardır. Çok fazla alternatif değerlendirebilmek için gayrimenkul sezonunu yükseldiği ilkbahar - yaz ayları tercih edilebilir. Uzun dönemli kiralık villa seçimlerinde zamanlama kısıtlaması yoksa; daha ekonomik seçenekler sunulduğu için sonbahar ve kış ayları beklenebilir. Bunun dışında eğer villa, sezonluk olarak tutulacak ise kiralanacak sezondan bir önceki dönem yani yaklaşık 1 sezon öncesi konutlar incelenmeye başlanabilir. Bu da takriben yaz tatili için sezonluk bir kiralamada, ilkbahar dönemini işaret etmektedir. 15 - 20 günlük, haftalık ya da daha kısa süreli tatiller için ise 1 - 2 ay öncesinden araştırmalara başlanabilir. Ancak çok popüler destinasyonlar için bayram ve benzeri dönemlerde kiralama yapmak için yoğunluklar nedeni ile bazen daha önceden de incelemelerin yapılması gerekmektedir.

 

 

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım