Üni Gayrimenkul 2015 yılından bu güne emlak sektöründe faaliyet göstermekte olup kurumsal yapısı ve profesyonel hizmet anlayışıyla yapacağınız yatırımlarda sizleri hayalinizdeki gayrimenkule ulaştırmayı hedeflemektedir.

Piyasa koşullarını yakından takip ederek, güncel kira kanunlarıyla gayrimenkul kiralama işlemleri, gayrimenkul satışlarında vergisel süreçlerin yönetimi, kiralama ve satışta sonrası süreçlerde karşılaşılması olası sorunların çözümleri hakkında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Emlak Konut ve TOKİ projelerindeki satış modellemeleri, ödeme şekilleri, taksitli daire ile peşin alım karşılaştırmaları konularında bilgi ve deneyimlerini paylaşarak çözümler sunar.

Üni Gayrimenkul markası mutlu müşteri hedefi, doğru risk analizleri yapılması ve karlı yatırım fırsatlarının sunulmasıyla güven ilişkisi içinde gerçekleştirilir.

Vizyonumuz: Alanında eğitimli ve deneyimli uzman kadrosuyla gayrimenkul sektörünün önde gelen aktörlerinden biri olmaktır.

Misyonumuz: Her bireyin ya da ailenin ihtiyacına uygun gayrimenkule satınalma ya da kiralama yoluyla sahip olabilmesi için koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktır.