Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Üsküdar Kiralık Villa

(9 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.334 - 2.223 TL
22,05 Yıl
29.500 TL
ÇAMLICA'DA EŞSİZ DEKORASYONLU KİRALIK LÜKS VİLLA
Pınar Pirim
Küçük Çamlıca, Üsküdar
4+3
30.8.2019
600 m²
4.500 TL
ÇENGELKÖY ATA 2 SİTESİNDE KİRALIK VİLLA.!!
Velicem Acarli
Bahçelievler, Üsküdar
6+1
9.10.2017
265 m²
Etiketli İlanlar

İstanbul / Üsküdar Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Üsküdar kiralık daire fiyat artışı %359,02 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul kiralık fiyat artışı %399,40 oldu.

2018 yılında Üsküdar ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.738,00 TL iken, bu yıl için Üsküdar kiralık ev ortalama fiyatı 1.711,00 TL oldu.

Üsküdar ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %-1,55 azalış gösterdi.


Üsküdar kiralık villa
Üsküdar kiralık villa seçenekleri arasında, siz de yaşam kalitenizi artıracak, konforlu villaya ulaşabilirsiniz. Apartman dairesinin veremeyeceği ferahlığı ve konforu sizler de villa yaşantısında elde edebilirsiniz. Hayallerinizdeki huzurlu yaşama sahip olabileceğiniz kiralık villalar sizi bekliyor.

Üsküdar, İstanbul'un Anadolu yakasında boğaz kıyısında yer alan ve tarihi Kız Kulesi ile bilinen oldukça eski ve tarihi bir semttir. Beykoz ve Kadıköy ilçelerinin ortasında yer almaktadır. 33 adet mahalleden oluşan Üsküdar, ulaşım bakımından da İstanbul için önemlidir. Kara ve deniz yolu ile sağlanan ulaşım ağlarının bir çoğu Üsküdar’dan geçmektedir. İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan Üsküdar, tarihte de birçok sahneye tanık olmuştur. Eski Valide Camii, Mihrimah Sultan Külliyesi, Beylerbeyi Camii, Beylebeyi Sarayı, Çamlıca Kasrı, Kız kulesi ve Büyük Selimiye Camii gibi büyük yapılar Üsküdar’da yer alır. En önemli ulaşım projesi olan Marmaray sayesinde Üsküdar semtinin önemi artmıştır. Üsküdar’da 3+2, 3+2, 4+3, 5+1, 5+2, 6+1 ve 7+2 oda seçeneklerine sahip kiralık villalar bulunmaktadır. Bölgedeki kira fiyatları, evin konumuna, özelliklerine, ulaşım ağlarına olan mesafesine ve villanın yaşına göre değişiklik göstermektedir.


Neden Üsküdar’da villa kiralamalısınız?
Üsküdar’da villa kiralayarak yeşil ile mavinin bir arada olduğu koruluk alanlarda huzurlu yaşam sürdürebilirsiniz. Apartman dairelerinin küçük odalarında yaşamınızı sürdürmek istemiyorsanız geniş ve ferah olan Üsküdar kiralık villa fırsatları size aradığınız konforu sunacaktır. Villa yaşamını tercih ettiğiniz zaman hem çocuklarınıza özgür bir yaşam sunabileceksiniz hem de evcil hayvanlarınızla kaliteli zaman geçirebileceksiniz. Kalabalık arkadaş gruplarınızı ve akrabalarınızı gürültü problemi oluşur mu diye düşünmeyerek gönül rahatlığıyla dilediğiniz zaman ağırlayabilirsiniz. Üsküdar kiralık villa seçeneklerinde 2-3 arabanın park edebileceği otoparklı villaları bulabilirsiniz. Bahçeli villalarda dilediğiniz zaman sevdiklerinize barbekü partileri verebilir, şehrin kalbinde konforunuzdan ödün vermeyebilirsiniz. Yeşil alanlarının çok olması nedeniyle Salacak, Kuzguncuk ve Çengelköy semtleri Üsküdar kiralık villa arayışında olanların ilk sıradaki tercihleridir. Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üsküdar semtinde bulunmaktadır. Medicana Çamlıca Hastanesi, Alemdağ caddesi üzerinde yer alır.


Üsküdar’da villa kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Kiralayacağınız villanın öncelikle yaşamınıza, bütçenize ve sosyal durumunuza uygun olup olmadığını değerlendirmelisiniz. Üsküdar kiralık villa seçeneklerine göz gezdirirken mutlaka bölgeyi gezerek çevreyi analiz edin. Bölgedeki kiralık villaların fiyat analizini yapın. Ekonomik ve verimli ısınma sistemine sahip olan kiralık villaları tercih edebilirsiniz. Evin lokasyonunun market, hastane, okul ve alışveriş merkezleri gibi noktalara olan yakınlığını dikkate alabilirsiniz. Kiralayacağınız villa bir site içerisindeyse ortak giderlerin neler olduğu hakkında bilgi edinmenizde fayda var.

Üsküdar’da okula yakın kiralık villalar nerede?
Üsküdar’da çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz kaliteli eğitim veren özel ve devlet okulları bulunmaktadır. Küçük Çamlıca Mahallesi’nde Özel Bahçeşehir Koleji Çamlıca İlkokulu; Kuzguncuk Mahallesi’nde İstek Okulları Belde Kampüsü; Selamiali Mahallesi’nde Üsküdar Amerikan Lisesi; Ahmediye Mahallesi’nde Hazerfan Ahmet Çelebi İlkokulu ve Bahçelievler Mahallesi’nde de Belma Güde Ortaokulu Üsküdar kiralık villa arayışında iken lokasyon açısından göz önünde bulundurabileceğiniz eğitim kurumları arasındadır.

Üsküdar’da üniversiteye yakın kiralık villalar nerede?
Altunizade Mahallesi’nde Üsküdar Üniversitesi, Marmara Üniversitesi - İlahiyat Fakültesi , İstanbul Şehir Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi bulunmaktadır. Küçük Çamlıca mahallesinde Fatih Sultan Üniversitesi Çamlıca Kampüsü ve Kandilli Mahallesi’nde de Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitütüsü yer almaktadır. Kiralık villa seçimi yaparken bu üniversitelere yakınlık açısından uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım