Uzman Yapi İnsaat Emlak Gayrimenkul

Her çeşit gayrimenkulun alımı , satımı ve kiralanmasında profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz.Arzu edilen yer ve fiyatta gayrimenkul taleplerini bulmak bizim görevimizdir.
Sitemizden, portföyümüzdeki emlakları istediğiniz an inceleyebilirsiniz. Kullandığımız otomatik Emlak yönetim sistemi ile portföyümüzde kayıtlı emlaklardaki değişiklikler anında İnternet Sitemize yansımaktadır. Böylelikle site ziyaretçilerimize güncel bilgiler sunmaktayız.
Satılık veya Kiralık gayrimenkulunuzun portföyümüze eklenmesi için teklif formunu doldurabilirsiniz. ( İsterseniz fotoğrafları ile birlikte )
Aradığınız emlaklar için Talep formumuzu doldurarak Emlak talebinizi bize iletebilirsiniz. Bilgileriniz sistemimize otomatik olarak kaydedildiğinden Danışmanlarımız en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir. Aradığınız özellikteki emlak portföyümüze eklendiği anda otomatik olarak bilgilendirileceksiniz.
Tüm hizmetlerimizde, güvenilirliği ve dürüstlüğü en önemli prensip olarak kabul eden Firmamız sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.