Vadişehir’de konutta “Tek Yürek, Tek Millet” kampanyası!

Vadişehir’de konutta “Tek Yürek, Tek Millet” kampanyası!

Vadişehir projesinde 36 aya % 0,50 kâr oranıyla taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı ve Bordo Yapı ortaklığıyla İstanbul Başakşehir’de inşasına devam edilen Vadişehir projesinde geliştirilen kampanyalara ek olarak “Tek Yürek, Tek Millet” sloganıyla cazip bir kampanya başlatıldı. Kampanya dahilinde 36 aya vade farksız, 60 aya ise yüzde 0,50 kar oranıyla taksitlendirme imkanı sunuluyor.


Projede fiyatlar 644 bin TL’den başlıyor

Daire fiyatlarının 644 bin TL’den başladığı projede, anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar da uygun vade oranıyla kredi kullanılabiliyor. Projede 650 konut ve 60 ticari ünite bulunuyor. Lüks ve konforlu detaylara sahip 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutların da yer aldığı projede, toplam konut sayısının %60’lık kısmını 3+1 daireler oluşturuyor. Aile öncelikli bir proje olarak geliştirilen Vadişehir’de geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Başakşehir’in en büyük projelerinden Vadişehir’de teslimler ise 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.


Vadişehir projesi nerede?

İstanbul Başakşehir'de konumlanan Vadişehir projesi, toplam değeri 100 milyar doları bulan 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu,  Metro ve çalışmaları hızla devam eden Havaray’ın da bulunduğu dev kamu yatırımların çevrelediği bir merkezde yer alıyor.