VATAN GAYRİMENKUL Hakkında

Kocaeli(İzmit) İzmit bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz. Vatan Gayrimenkul, İnsanların yaşamlarındaki iyi karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden doğruluğu ve dürüstlüğüilke edinmiş bir yapıya sahip olup, her türlü değişkenliğe ve değişen teknolojiye hızlı ayak uyduran dinamik bir yapıya sahiptir.

1+1,2+1,3+1,4+1,Dubleks,Dükkan,Arsa,Apartman,Müstakil giriş,Katta,Kotta hangi bölgede nasıl bir talebiniz varsa bize bildirmeniz yeterlidir. Biz sizin adınıza istediğiniz daireyi istediğiniz bölgede istediğiniz konumda arzuladığınız fiyatta bulalım. Sizde ailenizle daire aramak yerine vaktinizin keyfini çıkarın.

Kocaeli (İzmit)’in en güvenilir emlak bürosu Vatan Gayrimenkul olarak Kocaeli İzmit, Derince, Derbent, Yahya Kaptan, Yuvam Akarca, Dünya Bankası, 60 Evler, İlimtepe, Toki Konutları, Gebze, Yuvacık, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel, Köseköy, Arslanbey, Bekirpaşa, Yenidoğan bölgelerinden gayrimenkul almak ve satmak isteyen müşterilerimizin yanındayız.
MİSYONUMUZ; Kusursuz ve profesyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktır.
VİZYONUMUZ; En yüksek değerde, En iyi şartlarda, En kısa sürede, gayrimenkullerinizi değerinde nakite çevirmektir.

Vatan Gayrimenkulü Neden Tercih Etmelisiniz?

GÜVEN...
TECRÜBE...
KURUMSAL YAKLAŞIM...
TEKNOLOJİ KULLANIMI...
DOĞRU EKSPERTİZ...
HIZLI SONUÇ…


Saygılarımızla
Vatan MAMAK
VATAN GAYRİMENKUL

Hizmet Bölgesi Ömerağa, İzmit, Kocaeli
HARİTA
Ömerağa mah. Hürriyet cad. Ali Vasfi apt. No:124 K:5/10