Vazo Kule yatırımcısına prim vadediyor

Vazo Kule yatırımcısına prim vadediyor

Maltepe’deki Vazo Kule’de teslimler başladı.

DAP Yapı imzasıyla Maltepe Dragos’ta inşa edilen Vazo Kule’de teslim dönemi başladı. Yüzde 40’ı teslim edilen projede daireler 45 ile 131 metrekare arasında değişiyor.


Vazo Kule nerede?

Proje, İstanbul Anadolu Yakası’nda Maltepe-Dragos bölgesinde konumlanıyor. Hemen yanıbaşında sürdürülen arkeolojik kazılarda, Bizans dönemine ait hamam ve kilise kalıntılarına ulaşılan Vazo Kule, Adalet Sarayı’na da 2 km mesafede... 

Vazo Kule, avantajlı lokasyonu ve bulunduğu bölgedeki gelişmeler nedeniyle yatırımcısına prim kazandıracak projeler arasında gösteriliyor. Kartal Adliyesi’nin Yüksek İstinaf Mahkemesi olarak yeniden yaşama geçecek olması, bu alanda yoğun bir personel ve ziyaretçi trafiğini işaret ediyor. Bölgede pek çok AVM, üniversite ve hastanenin yanı sıra yapımı planlanan bir fuar ve kongre merkezi de bulunuyor. 


Vazo Kule’de nasıl bir yaşam bekliyor?

Mimarisinde Hitit sanatının önemli objelerinden İnandık Vazosu’ndan yola çıkan Vazo Kule’de ofisler, istenildiğinde birleştirilerek daha büyük metrekarelere dönüştürülebiliyor. 

Vazo Kule’de lobi, danışmanlık, kat hizmeti, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş parkurları, fitness merkezi, Türk hamamı, açılır kapanır dört mevsim yüzme havuzu, mini alışveriş merkezi, kafeler, restoranlar, otopark ve helikopter pisti yer alıyor.