Gayrimenkul sektöründe uzun süredir süren uzmanlığa, birikime sahip olan WOOX GAYRİMENKUL, 2014 yılı başında yeniden yapılanarak, konut ve arsa projelerinin geliştirilmesini Woox Gayrimenkul adı altında yürütmeye başlamıştır.

Woox Gayrimenkul, gerekli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip objektif, güvenilir, gayrimenkulün hukuki yönünü bilen kadrosu ile arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını daha ileriye taşımayı ve sektöründe Kuşadası'nın lider şirketlerinden biri olmayı amaçlamıştır. Bunu yaparken de jeolojik yapıya önem veren, doğaya duyarlı, çevreye saygılı, arsa ve konut projelerine katkı vermeye devam edecektir.

Firmamız emlak alım satımı, müşavirlik, turistik kiralama sistemleri (alternatif tatil çeşitleri), proje geliştirme, yatırım danışmanlığı, lüks konut yatırımları, gayrimenkul değerleme hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Woox Gayrimenkul Real Estate pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranızın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal, ulusal ve uluslararası anlamda hizmetler sunmaktadır.