Yeni nesil karlı ofisler nelerdir?

Yeni nesil karlı ofisler nelerdir?

Regnum Sky Tower yeni nesil ofis

Regnum Sky Tower, işletme giderlerini düşürerek firmaların aidata verecekleri miktarı kâra çevirecek  “kârlı ofis” sistemini hayata geçiriyor. Ankara’nın Maslak’ı olarak anılan Konya Yolu üzerinde yapımı hızla süren Regnum Sky Tower,  şirket çalışanları için ABD ve Avrupa’da son yıllarda hızla yayılan “mutlu ofis” konseptinin Başkent’teki ilk örneği olurken, yatırımcılar için ise “kârlı ofis” sistemini hayata geçiriyor. 

Kârlı ofis sistemi…
Aylık giderleri oldukça yüksek tutarlara ulaşan iş merkezlerindeki ofislerin yüksek aidat sorunu, buralarda yer alma konusunda girişimcilerin kafasını karıştırıyor. Bu sorun Regnum Sky Tower’la çözüme kavuşuyor. Projede yer alan ortak alanlar kullandıkça öde sistemiyle kuleye gelir yaratırken işletme giderleri düşürülüp, firmaların aidata verecekleri miktar kâra çevrilecek. Kullanılan doğal havalandırma ve alternatif enerji sistemleri sayesinde ofislerin giderlerinin ciddi şekilde düşeceği belirtiliyor. Bu sayede hayata geçirilecek “kârlı ofis” sistemi firmaların cebine önemli katkı sağlayacak. 

Anahtar teslimleri Haziran 2016’da
Çalışma hayatını sosyal yaşamla birleştiren ve yeni nesil ofis anlayışına öncülük eden Regnum Sky Tower, 150 metre yüksekliğinde bir ofis ve yaşam merkezi olacak. 49-980 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 161 ofis ve 10 mağazadan oluşan proje, 46 bin metrekare inşaat alanına sahip, 3 bodrum kat, zemin kat, asma kat ve 30 normal kattan oluşuyor. Projede anahtar teslimleri Haziran 2016’da gerçekleşecek.