?

Oluşturduğumuz geniş teknik alt yapı, bilgi birikimi, modern çalışma sistemimiz ve müşteri odaklı çalışmalarımız bizi kurumsal kimliğe sahip profesyonellik düzeyine getirmişti.1989 'dan beri kazandıran ve dahada kazandırmaya devam eden Firmamız Çalışmalarını size sunmayı Bekliyor..
BÜYÜK PROJELER ARNAVUTKÖYDE GELECEK KURUYOR.
İSTANBUL`un Yarını Arnavutköy’de Yeni Şehir Kuruluyor. Her yere Metro Projesi İle Eski Edirne Asfaltının Yenilenmesi Çalışmasını Başlatan Kadir Topbaş, Arnavutköy'e 4 Ayrı Raylı Sistem Hattı Getireceklerini, Habipler-TopkapıTramvayı'nı da Metroya Dönüştürüp 2019'da Her Yere Metro Projesi KapsamındaArnavutköy'de Aktif Seferlerin Başlayacağını Açıkladı, Buna Göre Ağustos 2015 Tarihli Belediye Meclis Kararına Göre Yakın Zamanda Arnavutköy Metrosu İhale'ye Çıkacağı Açıklandı..
Öyle bir Şehir Düşününki; Havalimanı, Yat Limanı, Hızlı Tren, Duble Yolları, Asma Köprüleri, Şehir Hastaneleri, Bio Sağlık Kentleri, Teknoloji Geliştirme Üsleri,Üniversiteler, Araştırma Eğitim Hastaneleri ve daha niceleri ile Dünyayı Kıskandıran Projeleri içinde barındırsın..
Gelin Bu Büyük Projelerin İçinde Sizde Yer Edinin. Garanti Ediyoruz Ne Altın Ne Borsa En iyi Yatırım Hakikaten ARSA!
3.Boğaz Köprüsü,3.Havalimanı ,Kanal İstanbul,Kuzey Marmara Otoyolu Bölgesinde Arsa ,Villa,Daireler.
Nakkaş, Sazlıbosna, Dursunköy, imrahor, Yeniköy, Boyalık, Baklalı, Çilingir, Yassıören, Haraççı ve Çatalca civarında Ne Ararsan Önce Bizi Ara..EM-Pİ GAYRİMENKUL 1989 'dan beri kazandıran ve dahada kazandırmaya devam eden Firmamız Çalışmalarını size sunmaya Hazırdır..

Oluşturduğumuz geniş teknik alt yapı, bilgi birikimi, modern çalışma sistemimiz ve müşteri odaklı çalışmalarımız bizi k  

Özellikler

  • İlan No 164685
  • Tarihi 8 Ocak 2016
  • Tapu Durumu Müstakil Parsel

Özellikler

Teknik Özellikler

Projeli (Ruhsatlı)
Ifrazlı
Arazi Altyapısı : Su Hattı, Yolu Açılmış

Manzara Özellikleri

Manzara : Deniz, Şehir, Doğa
Emre Açikgöz Empi Gayrimenkul
0 (532) 163 57 04