Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Yomra Satılık Daire

(311 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı139.032 - 231.720 TL/m²
22,93 Yıl
135.000 TL
Yomra kaşüstü'nde satılık iki artı bir hastane yanı daire acil
Hatice Çakmak Yazıcı
Kaşüstü, Yomra
2+1
25.12.2019
80 m²
215.000 TL
KAŞÜSTÜNDE SATILIK DAİRE
Resul Zengin
Kaşüstü, Yomra
3+1
5Gün Önce
135 m²
150.000 TL
KAŞÜSTÜN DE SATILIK 1+1 SIFIR DAİRE
Resul Zengin
Kaşüstü, Yomra
1+1
5Gün Önce
90 m²
425.000 TL
YOMRADA SATILIK DUBLEKS
Resul Zengin
Sancak, Yomra
5+1
5Gün Önce
300 m²
265.000 TL
KAŞÜSTÜNDE SATILIK FIRSAT DAİRE
Kaşüstü, Yomra
2+1
4Gün Önce
120 m²
139.000 TL
YOMRADA SATILIK FIRSAT DAİRE
Sancak, Yomra
2+1
4Gün Önce
110 m²
185.000 TL
TRABZON YOMRA' DA SATILIK FIRSAT DAİRE
Kaşüstü, Yomra
2+1
4Gün Önce
155 m²
325.000 TL
YOMRA SATILIK DUBLEX DAİRE
Sancak, Yomra
3+2
4Gün Önce
210 m²
295.000 TL
TRABZON' DA SATILIK FIRSAT DAİRE
Kaşüstü, Yomra
3+1
5Gün Önce
175 m²
980.000 TL
MARİN CİTY'DE LÜKS ACİL SATILIK DAİRE.
Bkm Global Emlak
Sancak, Yomra
3+1
5Gün Önce
205 m²
450.000 TL
KAŞÜSTÜNDE SATILIK LÜKS DAİRE
Kaşüstü, Yomra
3+1
7Gün Önce
175 m²
395.000 TL
KAŞÜSTÜNDE SATILIK 4+1
Kaşüstü, Yomra
4+1
7Gün Önce
210 m²

Yomra Satılık Daire Fiyatları

Standart bir 3+1 dairenin Yomra geneli ortalama fiyatı 190.604 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 186.252 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %1,25, son 10 yılda ise %91.13 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 23 yıl olarak görülmüştür.

Yomra Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Yomra şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Yomra satılık daire
Yomra Satılık Daire seçenekleri arasında taleplerinize yanıt verecek satılık daireler bulabilirsiniz. Aradığınız eve bir an önce kavuşabilmek için ilanlara göz atmanız yeterli.
Karadeniz Bölgesi’nin en güzel ve en büyük şehirlerinden bir tanesi Trabzon’dur. Trabzon şehrinin sahip olduğu potansiyeli ilçelerinde görmek mümkündür. Yomra, Trabzon’un içerisindeki potansiyeli taşıyan ilçelerindendir. Yomra, konum olarak Trabzon ile Rize arasında bir konumda yer almaktadır. Trabzon merkezine uzaklığı 10 kilometre olan ilçe Karadeniz Sahil Yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir ismini, sadece burada yetişen özel bir elma cinsinden almıştır. Sahip olduğu doğal yeşil alanları ve sakin yaşantısı ile şehir sessiz bir yer isteyenler için idealdir. Bununla birlikte Trabzon il merkezine yakın konumda bulunması, onu Trabzonlular tarafından da yaşamak için tercih edilecek alanlardan birisi olarak konumlandırmaktadır. Yomra satılık daire seçenekleri genelde bu yönü ile değerlendirilmektedir.
Neden Yomra’da satılık daire almalısınız?
Yomra satılık daire ve diğer emlak seçenekleri ile ilgili olarak önemli konulardan bir tanesi sahip olduğu potansiyeldir. Şehir olarak küçük bir şehir gibi değerlendirilebilen Yomra, merkeze yakın olması ve hareketli bir yolun üzerinde olması ile yüksek bir potansiyel sunmaktadır. Trabzon merkezine on kilometre uzaklıkta olan Yomra, Trabzon merkezinde yeni yapılanma için çok fazla alan bulunmaması sebebi ile tercih edilen yerler arasında görülmektedir. Trabzon Adliyesi, Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve birkaç büyük otel Yomra içerisinde ve çevresinde bulunmaktadır. Satılık daireler ve diğer emlak seçenekleri bu kurumlar sebebi ile hareket kazanmıştır. Yomra’ya yakın çevrede alışveriş merkezleri ve diğer sosyal alanlar bulunmaktadır. Aynı zamanda Karadeniz Sahil Yolu’nun sağladığı hareketlenme Yomra satılık ev seçenekleri için olumlu olarak değerlendirilmektedir. Yomra, yeşil doğası ile dikkat çeken bir ilçedir. Özellikle Gümüşhane’ye yakın kesimde bulunan yaylaları hem Trabzon merkezinden hem de ülkemizin her yerinden gelen ziyaretçileri ağırlamaktadır.
Yomra’da satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Yomra satılık daire seçenekleri için dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. İlçe, Trabzon’un değerli emlak alanı halini almış bir durumdadır. Yomra, inşa edilmiş ve inşa süreci devam eden pek çok lüks konut projesine ev sahipliği yapmaktadır. Merkezin kalabalığından kaçmak isteyenler için huzurlu ve sessiz bir alan olması ile öne çıkmaktadır. Özellikle Kuşüstü ve Sancak mahalleleri güzel deniz manzaraları ve lüks yapıları ile yüksek değerli satılık ev seçeneklerinin bulunduğu yerlerdir. Bu mahalleler sadece lüks yapılara değil, daha mütevazı yapılara da ev sahipliği yapmaktadır. Bütçesine uygun konut edinmek isteyenler için seçenekler mevcuttur. Trabzon ile Yomra arasında inşa edilen binalar ve konutlar hem doğa hem de deniz manzarasına sahip güzel seçeneklerdir. Mobilyacılar Sanayi Sitesi ve çevresi daha uygun fiyatlı seçenekler için uygun yerlerdendir.
Yomra’da üniversiteye yakın daireler nerededir?
Trabzon ve çevresinin ilk vakıf üniversitesi, Yomra sınırları içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir. 2011 yılında kurulmuş olan Avrasya Üniversitesi, Trabzon için farklı bir değer katmıştır. Binlerce öğrenci bu üniversitede eğitim hayatına devam etmektedir. Yomra satılık ev seçenekleri için hareketlenmenin etkenlerinden bir tanesi de Avrasya Üniversitesi’dir. Üniversite’nin yerleşkesi Yomra’nın Rize tarafında bulunan Sancak Mahallesi’nde yer almaktadır. Bu alanın hareketlenmesini sağlayan yerleşke, satılık evler ile ilgili olarak değer artışının olmasını sağlamıştır. Yomra emlak piyasası için etkili olan unsurlardan bir tanesi de şehir merkezinde yer alan üniversite yurdudur. Yurt, Trabzon – Rize yolunun üzerinde, şehrin orta noktasında bulunmaktadır. Bu yurt sayesinde Yomra satılık daire fiyatları ve seçeneklerinde artış görülmektedir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım