Merhaba
1976 Ekim ayında doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Bodrumda tamamladım.
1996 yılında profesyonel ve uzun soluklu çözümler sunmak amacıyla İnternet ve Bilişim sektöründe kendi şirketimi kurdum.
Bodrumun ilklerine imza atarak 3 kıtada 8 ülkede yüzlerce müşteriye Profesyonel Çözümler üretmeye devam etmekteyim.
2008 yılında kendi sunucularımı kurarak, Telekomünikasyon Kurulu Faaliyet Belgesi, 2009 yılında Google aramalarına yönelik yapmış olduğum yazılımlar ile arama motorları uzmanı olarak Google Partner Company Lisansını aldım.
Bodrum yarımadasında bu lisanslara sahip tek firmayım.
2011 yılından itibaren de teknolojideki gelişmeler doğrultusunda Sosyal Medya Yönetmenliği Eğitimleri alarak Bodrumun köklü kuruluşlarına tam kapsamlı interaktif çözümler sunmaktayım.

1996 yılından bu yana Bodrumdaki Gayrimenkul firmalarının yarısına yakınının internet ortamına taşınmasını sağladımve gayrimenkul sektörü için birçok yazılım ürettim.
Bu yazılımlar vesilesiyle de, 2013 yılında Remax Pasha ailesi ile tanışarak, bünyesinde ön saflarda yer almaya karar verdim.

2013-2014 yılları arasında, birçok gayrimenkul danışmanı meslektaşım ile ortak çalışarak ve sahip olduğum internet ve bilişim sektörü deneyimlerim ile onların Yıldızlar Kulübüne yükselmelerine katkıda bulundum.

2015 yılında ticari yapılanmamı revize ederek Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı olarak faaliyet göstermeye karar verdim.
2015 yılı içerisinde yaptığım satışlarla birçok defa Remax Türkiye listelerinde yer alarak, yılı, Yıldızlar Kulübüne girmeye hak kazanarak tamamladım.Konut Projeleri Satış Uzmanlığı eğitimleri de alarak mesleki uzmanlığımı daha üst seviyelere çıkardım.
2016 yılı başında Remax Maksimum Sistem Gayrimenkul Danışmanlığına geçiş yaptım.

Bilişim sektöründeki birikimim ve arama motoru uzmanlığım ile Bodrum Gayrimenkul sektörüne yönelik çok özel bir proje hazırlamaktayım.
Hedefim kuracağım ekip ve internet ağı ile 3 yıl içerisinde Bodrumda satılan her 10 evin 4ünün satışını gerçekleştirmek.
En büyük motivasyon kaynağım ise, her konut yada işyeri satışının ardından alıcı ve satıcı müşterilerimin yüzündeki memnuniyeti görmek, hep birlikte ortak mutlu kazanç sağlamak...

Sizlere Profesyonel, çözüm odaklı ve güven veren bir işbirliği sunuyorum.

Aldığım Eğitimler

1.RE/MAX KARİYERİNİZ
2.RE/MAX POWER UP VE TAPU EĞİTİMLERİ
3.RE/MAX SUCCEED
4.RE/MAX ÖFKE VE STRES YÖNETİMİ
5.RE/MAX İÇSEL MOTİVASYON ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
6.RE/MAX LİMİTLERİ KALDIRMAK
7.RE/MAX KONUT PROJELERİ SATIŞ UZMANLIĞI

Saygı ve sevgilerimle
Yunus ARSLAN
Remax Pasha Bodrum