1984 İstanbul doğumluyum, aslen Çanakkale'liyim. Lise öğrenimimi Kartal Anadolu Lisesi'nde tamamladım. Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü'nden mezun olduktan sonra yüksek lisansımı aynı üniversitenin Finansal Piyasalar Yatırım ve Yönetimi Bölümü'nde tamamladım. Uzun yıllar Alternatifbank A.Ş.'de müfettiş olarak görev yaptıktan sonra kendime Türkiye'nin lokomotifi gayrimenkul sektöründe bir konum oluşturma ihtiyacı duydum. Böylece sektörün lideri Re/max ile yoluma devam etme kararı aldım. Almanca ve İngilizce dillerini bilmekteyim. Teknoloji ve bilim kurgu hayranıyım.Türkiye İç Denetim Enstitüsü, BNİ Alba ve Realtor üyeliklerim var.

Eğitimin hayatımızın en önemli parçası olduğuna inanmaktayım. Bu nedenle gerek Re/max içinde gerekse Türkiye'nin itibar sahibi pek çok kişi ve kurumundan eğitim aldım ve almaya devam ediyorum.

Maksimum müşteri memnuniyeti ve daima dürüst hizmet misyonlarıyla yola çıktığım bu yolculukta sizlere sektörün en eskilerinden TAN ofisi çatısı altına hizmet vermekteyim. Maddi anlamda hayatınızın en önemli yatırımı olan gayrimenkul yatırımında işinizin şansa bırakılmayacağının farkında olarak uzman kadromuzla her zaman YANINIZDAYIM.

Gayrimenkul yatırımınızı bize emanet edin, yatırım yapmanın keyfini çıkarın.