Zingat Blog yayında!

Zingat Blog yayında!

Emlak ile ilgili her şey blog.zingat.com'da!..

Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com’un gayrimenkul takipçilerini zengin bir içerikle karşılayan ve emlak sektörüne yeni bir boyut kazandıracak olan yeni blogu yayına başladı. Zingat Blog, özgün, bilgilendiren ve eğlendiren içerikleriyle takipçileriyle buluşuyor.  


Gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle farkını ortaya koyan Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com’un blogu yayına başladı. Kısa süre önce ziyaretçilerinin yaşam kalite endeksini ölçerek gayrimenkul yatırımlarını yönlendirmelerini sağlayan ‘yaşamSkor’ uygulamasını da hayata geçiren Zingat.com, yeni blogunda emlak sektöründe etki yaratabilecek gelişmeleri ve bilgileri paylaşmayı hedefliyor. 

 

Emlak ile ilgili her şey Zingat Blog’da

blog.zingat.com adresi üzerinden erişilebilen Zingat Blog; gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenleri yakından ilgilendirecek emlak trendleri, ev&yaşam haberleri, eğlenceli foto-galeri kategorileri ile zengin bir içeriğe sahip. 

Kentsel dönüşüm ile ilgili okuyucuların tüm sorularına cevap bulabilecekleri konuların yanı sıra Zingat Blog, emlak, ev ve dekorasyon başlıklarına özel olarak Zingat ekibi tarafından hazırlanan videolarla da dikkat çekiyor.


Zingat.com'un hazırladığı en beğenilen videolar için tıklayın!

 

blog.zingat.com gayrimenkul ile ilgili zengin içeriğiyle ev almak, satmak veya kiralamak isteyenler, emlak sektörünün profesyonel oyuncuları, gayrimenkul danışmanları ve yenilikçi dekorasyon fikirleri arayanlar için yepyeni bir platform olarak yola çıktı.