Zingat’tan emlak ilanları için 360° Fotoğraf hizmeti!

Zingat’tan emlak ilanları için 360° Fotoğraf hizmeti!

Emlak ilanında 360° Fotoğraf özelliğini kullanın, ilanınızı tıklayanlar kendini mekanın içindeymiş gibi hissetsin!

Çok bilgili emlak sitesi Zingat.com üyeleri artık emlak ilanlarında 360° Fotoğraf hizmetini ücretsiz olarak kullanabiliyor. İşte kurumsal kullanıcılar için emlak sektörüne farklı bir deneyim sunan veri, fotoğraf, konut kredisi gibi birçok alanda kapsamlı bir hizmetler sunan Zingat.com’un yeni hizmeti hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları…

Emlak ilanına 360° Fotoğraf ekleyenlerin ilanlarını ziyaret edenler, kendilerini mekanın içindeymiş gibi hissederek ayrıcalıklı ilan keyfi yaşıyor!


“360° Fotoğraf” nedir?

Zingat.com üyelerine özel ücretsiz bir hizmettir. İlanını yayınladığınız gayrimenkulün iç ve dış mekan görüntülerinin interaktif olarak, ilan detay görselinde yukarı-aşağı ve sağa-sola olmak üzere 360°'lik bir açıyla görüntülenmesini sağlar.
İlana 360° Fotoğraf nasıl eklenir?

İlan oluştururken "360° İlan Fotoğrafları" bölümünden fotoğraf eklemeniz yeterli. 360° ilan fotoğrafı ekleyebilmek için bir ilanda en az bir adet standart ilan fotoğrafı bulunması gerekir.


İlana eklenen 360° Fotoğraf nerede görüntülenir?

İlan Detay sayfasında yer alan ilan görsellerinin üzerindeki “360° Fotoğraf” sekmesine tıklanarak bu özellik görüntülenir.