Yaşam Kalitenizi Arttırmanın En Kolay Yolu

Yaşam Kalitenizi Artırmanın En Kolay Yolu

yaşamSkor, en fazla zaman geçirdiğiniz mekanları belirli kriterlere göre analiz edip yaşam kalitenizi hesaplar ve size bu değeri artıracak yeni proje önerilerinde bulunur.

Yaşam kalitenizi artıracak proje önerileri

Yaşam kalitenizi artıracak proje önerileri

En fazla zaman geçirdiğiniz mekanları belirli kriterlere göre analiz edip yaşam kalitenizi hesaplar ve size bu değeri artıracak yeni proje önerilerinde bulunur. Hesaplamayı yaparken yaşadığınız ev, çalıştığınız işyeri ve en sık gittiğiniz sosyal mekanları temel alır.

SKORUMU HESAPLA
yaşamSkor’unuzu Yükseltin

yaşamSkor’unuzu Yükseltin

Yaşadığınız şehir haritası üzerinde evinizin, işinizin ve sosyal yaşamınızın geçtiği yerlerin seçimi yapılarak hesaplanır.

Hesaplama yapabilmek için Zingat.com üyeliğinizin olması gerekir. Dilerseniz ev, iş ve sosyal mekanda herhangi birini veya daha fazlasını harita üzerinde sürükleyerek seçimlerinizi değiştirebilir, güncel yaşamSkor’unuza uygun yeni proje önerilerine ulaşabilirsiniz.

SKORUMU HESAPLA

Daha Fazla Bilgi

yaşamSkor, en fazla zaman geçirdiğiniz mekanları belirli kriterlere göre analiz ederek yaşam kalitenizi hesaplar ve size bu değeri artıracak yeni proje önerilerinde bulunur.

Hesaplamayı yaparken yaşadığınız ev, çalıştığınız işyeri ve en sık gittiğiniz sosyal mekanları temel alır.

yaşamSkor, yaşadığınız şehir haritası üzerinde evinizin, işinizin ve sosyal yaşamınızın geçtiği yerlerin seçimi yapılarak hesaplanır. Hesaplama yapabilmek için Zingat.com üyeliğinizin olması gerekir. Dilerseniz ev, iş ve sosyal mekanda herhangi birini veya daha fazlasını harita üzerinde sürükleyerek seçimlerinizi değiştirebilir, güncel yaşamSkor’unuza uygun yeni proje önerilerine ulaşabilirsiniz.

Seçilen noktaların merkeze yakınlığı, etrafındaki bina ve trafik yoğunluğu başta olmak üzere birçok faktör yaşamSkor'a etki eder.

Günlük yaşam döngünüzdeki noktaları kullanarak hesaplama yapabilir, ev veya iş değişikliği durumlarında yaşamSkor'unuzun nasıl etkileneceğini görebilirsiniz.

Türkiye'nin akıllı emlak sitesi Zingat.com, yaşamSkor'unuzu artırmak için mevcut konumunuza en yakın yeni konut projelerini sunarak yaşam kalitenizi yükseltmenize yardımcı olur.

Evet, Zingat.com'a ücretsiz üye olarak yaşamSkor'unuzu hesaplayabilir ve kaydedebilirsiniz.

Zingat.com, şirketinizin veritabanında bulunan kişilerin yaşamSkor'larını toplu şekilde hesaplayarak istatistiki bilgiler edinmenize, geliştireceğiniz yeni ürün ve hizmetlerle ilgili karar vermenizi kolaylaştıracak ölçülebilir verilere ulaşmanıza yardımcı olur.

yaşamSkor'un şirket bazında kullanımlarına bazı örnekler:

  • Gayrimenkul geliştiricilerinin müşteri veritabanındaki kişilerin yaşamSkor'larına göre geliştirme yapılması.
  • Banka ve sigorta şirketlerinin müşteri veritabanında bulunan kişilerin yaşamSkor’larına uygun ürünler sunması.
  • Zincir okulların müşteri veritabanındaki velilerin yaşamSkor'larını belirleyerek onlara uygun özel okullara yönlendirmesi.
  • İnsan kaynakları departmanları çalışanlarının yaşamSkor'larına göre yan destekler sunması (düşük skorlulara daha fazla ulaşım yardımı gibi).

Bu hizmetten faydalanmak için [email protected] e-posta adresi üzerinden kurumsal satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

"Paylaş" butonunu kullanarak Facebook, Twitter, Google+, Linkedin, Pinterest gibi sosyal medya mecralarında yaşamSkor'unuzu paylaşabilirsiniz.

yaşamSkor'u şimdilik sadece İstanbul için sunuyoruz. İleri dönemlerde diğer şehirler için de sunmaya başlayacağız.

yaşamSkor kişiye özel hesaplanır. Ailenizin diğer fertleri de Zingat.com'a ücretsiz üye olarak yaşamSkor'unu hesaplatabilir ve kaydedebilir.