Hafid Özbaş (Pendik, İstanbul)

"Kurtköy’den farklı bir bölge ve Sabiha Gökçen Hava Limanının kapsamının genişlemesi bölgeye istihdam sağlanıyor. Bölgede bulunan Tekno Park’da insan sayısının fazlalaşması bölgeye talebi yükseltiyor. Ayrıca toplu talımayla ulaşım imkanları da gün geçtikçe kolaylaşıyor."

Sedat Cançıkmaz (Beylikdüzü, İstanbul)

"IDO ve yakında yapımı planlanan metro istasyonu projesinin bölgeye yakın olması büyük lokasyon avantajı sağlamaktadır. Ayrıca, bölgede denizi gören ve önünün kapanma ihtimali olmayan projeler tercih edilmektedir."

Reidin (Maltepe, İstanbul)

"Maltepe bölge genelinde E5 otoyolu yakın noktalarında markalı konut ve ofis projeleri dikkat çekmektedir. Bölgenin genelinde kentsel dönüşüm çalışmaları devam etmektedir. Bölgede çok çeşitli inşaat faaliyeti devam eden projeler bulunmaktadır."

SOM Gardenia Satış Sorumlusu (Çekmeköy, İstanbul)

"65.000 metrekarelik alanda inşa edilmesi planlanan dev meydanıyla Şile yolu trafiği yerin altına alınacak. Yerin üstünde kalan bölgede, metro durağına yaya ulaşımın sağlanacağı, kafelerin bulunacağı bir meydan yapılacak. Çekmeköy, bu meydanla çekim merkezi haline gelecek."

Eski Reklam Filmlerimiz

Bir Kitabı Kaç Günde Bitiriyorsun Çankaya?

Çankaya Bölge Raporunu Görüntüle

Evliliğin Aşkı Öldürmediği Yer: Beylikdüzü!

Beylikdüzü Bölge Raporunu Görüntüle

Ay Bunlar Ne Şirin Şeyler Böyle Esenyurt

Esenyurt Bölge Raporunu Görüntüle

Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırrı Kekikte Değil, Alsancak'ta.

Alsancak Bölge Raporunu Görüntüle

Öne Çıkan İller