Satılık/ Kiralık Gayrimenkuller:

Zingat, satılık / kiralık yeni ve ikinci el gayrimenkuller için bir bilgi ve ticaret platformu sunmaktadır.

Zingat olarak en önemli amaçlarımızdan biri kullanıcılarımızın, “AKILLI HARİTALAR, EVİMİN DEĞERİ, BÖLGE RAPORLARI, ENDEKSLER, EMLAK YATIRIM REHBERİ” gibi doğru gayrimenkulu bulmak ve seçmek için ihtiyaç duyulan hizmetleri ücretsiz bir şekilde sunarak, gayrimenkul ilanlarını çok daha etkin bir şekilde incelemelerini ve dolayısıyla zaman ve paradan tasarruf etmelerini sağlamaktır.
Satılık Gayrimenkuller sayfası için tıklayınız.
Kiralık Gayrimenkuller sayfası için tıklayınız.

Projeler:

Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde, ikinci el gayrimenkuller kadar, yeni inşaat projeleri de önemli bir gayrimenkul geliştirme ve edinme kanalıdır. Zingat, bu alanda da kullanıcılarına en doğru ve güvenilir bilgiyi sunabilmek için araştırmalar ve analizler yapmakta, geliştiricilerden bağımsız olarak binlerce projenin bilgisini toplamakta ve güncellemektedir. Zingat, kullanıcılarına kapsamlı bir servis sunarken, sektörün önde gelen değerli geliştiriceleri ile de işbirliği içerisinde çalışmaktadır.
Projeler sayfası için tıklayınız.

Evimin Değeri:

Zingat, profesyonel analiz ve bilgi ekiplerinin titiz çalışmaları, akademik kurulun katkıları ve REIDIN ile yaptığı çok özel bilgi ortaklığı anlaşması neticesinde, milyonlarca gayrimenkul bilgisini barındırdığı bir konut değer hesaplama sistemi geliştirmiştir. Aynı sistemin çok daha gelişmiş ve detaylı bir versiyonu, REIDIN ‘in yüzlerce banka, geliştirici, gayrimenkul danışmanı ve devlet gibi müşterileri tarafından yıllardır kullanılmaktadır. Zingat, kullanıcılarının en doğru gayrimenkul kararı almaları için ihtiyaç duydukları bilgileri il, ilçe, mahalle düzeyinde sunmaktadır.
Evimin Değeri sayfası için tıklayınız.

Gayrimenkul Bölge raporu:

Zingat, REIDIN ile yaptığı münhasır anlaşma sonucu, Türkiye’nin en büyük 30 şehri, 185 ilçesi ve 1083 mahallesi ile ilgili “NÜFUS YAPISI, EĞİTİM DURUMU, SOSYO-EKONOMİK DERECELENDİRME, SATILIK/KİRALIK GAYRİMENKUL FİYATLARI, YATIRIM GERİ ÖDEME SÜRESİ” gibi bilgileri içeren gayrimenkul bölge raporları sunmaktadır. Bu raporlar ile amaç, Zingat kullanıcılarının en doğru gayrimenkul kararı almaları için ihtiyaç duydukları bilgileri il, ilçe ve mahalle düzeyinde sunmaktır.
Gayrimenkul Bölge Raporu sayfası için tıklayınız.

Akıllı Haritalar:

Gayrimenkul kararı verilirken, göz önünde bulundurulan en önemli kriterler “LOKASYON”dur. Zingat, bu gerçeğin bilincinde olarak “akıllı harita” çözümleri sunmaktadır. Barındırdığı detaylı bilgi ve veriler, kullandığı üst düzey teknolojiler ile Türkiye’nin en gelişmiş ücretsiz “akıllı harita” hizmetini sağlamaktadır. Bu hizmet ile kullanıcılar, lokasyon analizinin yanı sıra gayrimenkuller arasında karşılaştırma yapabilmekte, katman tipinde onlarca yararlı bilgiyi ayrı ayrı değerlendirebilmektedirler.
Akıllı Haritalar sayfası için tıklayınız.

yasamSkor:

yaşamSkor, En fazla zaman geçirdiğiniz mekanları belirli kriterlere göre analiz edip yaşam kalitenizi hesaplar ve size bu değeri artıracak yeni proje önerilerinde bulunur. Hesaplamayı yaparken yaşadığınız ev, çalıştığınız işyeri ve en sık gittiğiniz sosyal mekanları temel alır.
yaşamSkor'unuzu hesaplamak için tıklayınız.

Zingat Enerji:

İlana ve danışman profiline Zingat Enerji yüklenerek, diğer ilanlara göre fark edilirlik arttırılabilir ve ilanların daha fazla kişi tarafından görüntülenmesi sağlanır. Böylece ilan veren gayrimenkulünü çok daha hızlı satabilir/kiralayabilir.
Ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayınız.

Gayrimenkul Yatırım Rehberi:

Zingat, gayrimenkul sektörü için referans noktası olma vizyonu ile hareket ederek, bireyler ve profesyoneller için “kentsel dönüşüm, yabancıya satış, kiralama, satın alma, vergi vb. gibi” konularda için en güncel haberleri yayınlarken, yasal mevzuat, analiz, endeksler gibi yararlı bilgileri ücretsiz olarak sunmaktadır.

Gayrimenkul Danışmanları:

Zingat, kullanıcılarına en doğru ve güvenilir satılık/kiralık yeni ve ikinci el gayrimenkul fırsatları sunmayı hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda, çok değerli gayrimenkul ofisleri ve danışmanları ile bir araya gelerek, kullanıcılarının aradığı ve ihtiyaç duyduğu, uzun yıllar çalışabileceği güvenilir gayrimenkul danışmanını en hızlı ve etkin şekilde tespit edebileceği, Türkiye’nin en şeffaf gayrimenkul platformunu geliştirmiştir.
Gayrimenkul Danışmanları sayfası için tıklayınız.

Konut Kredileri:

Ülkemizde gayrimenkul sektörünün büyümesi ile birlikte konut finansmanı ihtiyaçları da değişmektedir. Buna paralel olarak, konut kredisi ürünlerinin sayısı ve çeşidi de artmakta, ihtiyaç duyulan krediyi bulmak bireyler için giderek zorlaşmakta ve bu alanda bilgi ve hizmet ihtiyacı da büyümektedir. dıürünlerinin her geçen gün geliştirilmesiyle birlikte, bu alanda bilgi ve hizmete duyulan ihtiyaç da oldukça artmıştır. Zingat, kullanıcılarının en doğru kredi kararını vermesinde yardımcı olabilmek için, Türkiye’nin önde gelen banka ve diğer kredi kuruluşları ile çalışmakta, ihtiyaç duyulan bilgi ve veriyi en ayrıntılı şekilde sunmaktadır.
Konut Kredileri sayfası için tıklayınız.

Gayrimenkul Bilgi Laboratuvarı:

Gayrimenkul sektörü, içerisinde inşaat, finansman, mimarlık, tasarım, şehircilik, sosyoloji, antropoloji vb. bir çok disiplini ve bilim dalını barındıran çok geniş bir yapıya sahiptir. Bu yapıya paralel olarak, bireylerin ve profesyonellerin ihtiyaçları da sürekli olarak değişmekte ve gelişmektedir. Zingat, bu gerçeklerin ışığında, ihtiyaçları maksimum seviyede karşılayacak şekilde, kullanıcıların sorularına yanıt olacak, profesyonellerin işlerini artıracak çok çeşitli bilgi ve aracı geliştirmek için “AR-GE” yatırımları yapmakta ve işbirlikleri geliştirmektedir. Türkiye’de ilk defa, bir pazaryeri AR-GE’ye bu denli yatırım yaparak, bu konuyu öne çıkarmaktadır.