?
BASIN EXPRESS BAĞLANTISINDA TİCARETİN MERKEZİNDE KİRALIK OFİS
00
İlan Tarihi: 10 Ekim 2016
İlan No: 391462

BASIN EXPRESS BAĞLANTISINDA TİCARETİN MERKEZİNDE KİRALIK OFİS

AYRICALIKLARLA DOLU BİR İŞ HAYATI SİZİ BEKLİYOR..

KONUMUYULA FARKLI
ÖZELLİKLERİYLE FARKLI
TEM OTOYOLU ÜZERİNDE
HAVAALANINA 10 DK MESAFEDE
BASINEXPRESS YOLU BAĞLANTISI
TÜRKİYENİN TİCARET MERKEZİNDE
İŞ HAYATINDA PROFESYONELLİĞİ TERCİH EDENLER ; BEKLERİZ..

PLAZAMIZI TERCİH ETTİĞİNİZDE;

DANIŞMA VE GÜVENLİK; Plazamızda 7/24 danışma ve güvenlik hizmeti verilmektedir. Plazaya gelen ziyaretçilerimiz kayıt altına alınır ve dilerseniz size haber verildikten sonar ofisisinize yönlendirilir.
ORTAK ALAN VE OFİS TEMİZLİĞİ; Plazamızda bulunan temizlik personelimiz her gün ortak alan temizliğini gerçekleştirmektedir. Dilerseniz ofis temizliğiniz için yönetimle irtibata geçer ve günlük haftalık aylık periyotlarla ofis temizliği hizmeti alabilirsiniz.
SICAK- SOĞUK İÇECEK SERVİSİ ; Plazamız bünyesinde hizmet veren çay ocağımızdan dahili telefon hattınızla çay-kahve ve soğuk içecek çesitierinden sipariş verebilirsiniz.

KAPALI OTOPARK ; Plazamızda size ait park yerinizde aracınızı güvenle park edebilir otopark girişinden ofisinize ulaşabilirsiniz.

DÖŞEMELER VE DUVARLAR; Plazamızda tüm ofislerimiz de standart olarak kaliteli laminant parke döşenmiştir. Islak zeminlerde ve koridorlarda çok şık granit döşeme ile kaplamıştır. Duvarlar ses izolasyon ve plastic boyalıdır. Bazı ofislerimizde bölümlenmeler yapılmıştır.

ISITMA-SOĞUTMA ; Her ofisimizde standart olarak 3 adet VRV tipi Mitsubishi klima bulunmaktadır. Her birini ayrı ayrı kumanda edebilir, istenien sıcaklığa ayarlayarak ferah bir şekilde çalışabilirsiniz.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ; Plazamızda giriş koridorlar ve merdivenler kamera sistemi ile sürekli ve kayıt altındadır. Yangın riskine karşıda tedbirler alınmıştır. Ofislerimizde duman dedektörü ve yangın springleri bulunmaktadır. Plazaya giriş çıkışlar adınıza kayıtlı turnpike geçiş kartları ile gerçekleşmektedir, sistemimize kayıt edilmektedir. Misafiriniz de ziyaretçi kartı ile giriş-çıkış yapıp kayıt edilMİŞTİR

AYRICALIKLARLA DOLU BİR İŞ HAYATI SİZİ BEKLİYOR.. KONUMUYULA FARKLI ÖZELLİKLERİYLE FARKLI TEM OTOYOLU ÜZERİNDE HA  

Özellikler

  • İlan No 391462
  • Tarihi 10 Ekim 2016
  • Bölüm/Oda Sayısı 2
  • Binadaki Kat Sayısı 4
  • Bulunduğu Kat 4
  • Bina Yaşı 6-10 arası
  • Isıtma Tipi Kalorifer (Doğalgaz)
  • Kullanım Durumu Boş
Zeynep Kaya REMAX OLUŞUM
0 (212) 651 60 66