Zingat Prestij Dergisi’nin yeni sayısı çıktı!

Yazıyı paylaş:


“Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com‘un, gayrimenkul sektörüne yepyeni bir soluk getirdiği Zingat Prestij Dergisi’nin 3. sayısı yayımlandı.

Zingat Prestij Dergisi’nin 3. sayısını hemen online olarak okumak için Zingat.com adresindeki Zingat Rehber bölümünden Zingat Prestij Dergisi‘ni tıklayabilirsiniz.

 

Zingat Prestij Dergisi, Zingat kurumsal üyeleri ve gayrimenkul profesyonellerinin yanı sıra Zingat’ın tüm iş ve sosyal paydaşlarına da sesleniyor.

 

Zingat Prestij Dergisi’ni online okumak isteyenler için

Gayrimenkul sektörü ile ilgili gelişmelerden gündem belirleyen aktüel konulara, gayrimenkul ofisleri ve danışmanlarla yapılan söyleşilerden yeni konut projelerine, emlak piyasası analizlerinden özel röportajlara, köşe yazılarından dünyada öne çıkan emlak haberlerine dek geniş içeriğe ve zengin görsel anlayışa sahip ZİNGAT PRESTİJ DERGİSİ’ni okumak için linki tıklayın!

 

Radyo Voyage, Zingat Prestij Dergisi okurları için sunar!

Derginin 2021 yılındaki yeni sayısıyla birlikte bir de sürprizi var. Artık her sayıda Radyo Voyage Genel Yayın Yönetmeni Neslihan Yavuzer Behmuaras artık her sayıda Zingat Prestij okurlarına seslenecek ve yine her sayıda Spotify’de sizi Zingat çalma listeleri bekliyor!

Zingat ve Radyo Voyage işbirliğiyle hazırlanan Spotify’de hazırlanan çalma listesinin adı “Zingat.com Prestij Dergisi 2021 Vol 1 powered by Radyo Voyage“. Listeye kulak vermek için linki tıklamak veya dergideki QR kodu okutmanız yeterli.

 

Zingat Prestij Dergisi sayfalarında yer almak ister misiniz?

Zingat Prestij Dergisi’ne reklam vermek için reklam@zingat.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

Zingat Prestij Dergisi (Şubat 2021) sayısını okumak için tıklayın!

 

Zingat Prestij Dergisi (Kasım 2020) sayısını okumak için tıklayın!

 

Zingat Prestij Dergisi (Temmuz 2020) ilk sayısını okumak için tıklayın!


BENZER YAZILAR

Yorum Yap