Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kiralık İşyeri

(11.183 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.150 TL
BAFRA İŞHANINDA KİRALIK İKİ ODALI KÖŞE OFİS
Hüsnü Karaarslan
İlkadım, Samsun
Bugün
45 m²
1.500 TL
ATATÜRK BULVARINA 50 mt MESAFEDE KİRALIK DÜKKAN
Sercan Tecim
Atakum, Samsun
Bugün
50 m²
3.750 TL
GÜNEŞLİ'DE KİRALIK 300'M2 DEPOLU DÜKKAN
Bağcılar, İstanbul
Bugün
300 m²
10.000 TL
TRABZON MEYDAN UZUNSOKAK'TA 100m2 KİRALIK İŞYERİ/DÜKKAN
Semih Sarıalioğlu
Ortahisar, Trabzon
Bugün
105 m²
14.000 TL
KADIKÖY HALİTAĞA CADDESİNDE DEVREN KİRALIK RESTAURANT
Necati Böğürcü
Kadıköy, İstanbul
2Gün Önce
240 m²
1.300 TL
2A GYO'DAN AKSARAY LİSESİ ARKASI 3+1 KİRALIK OFİS
Emre Koçyiğit
Merkez, Aksaray
3+1
2Gün Önce
149 m²
1.500 TL
Didim Fevzipaşa'da Kiralık Depo / Antrepo
Turgutlar Yapı
Didim, Aydın
Dün
120 m²
13.000 TL
Sancaktepe Meclis'de Kiralık Depo / Antrepo
Rabia Tıkır
Sancaktepe, İstanbul
Dün
1250 m²
15.000 TL
KORHANDAN HAZIR İŞLETMEYE HAZIR 3 KAT DÜĞÜN SALONU
Korhan Gayrimenkul
Kartepe, Kocaeli
3Gün Önce
2000 m²
1.100 TL
MALTEPE BAĞDAT CD.  EKİN ÇARŞISINDA 50m2 KİRALIK DÜKKAN
Mustafa Sevinç
Maltepe, İstanbul
2Gün Önce
52 m²
9.000 TL
THE TEEM GAYRIMENKUL'DEN 56'LAR CADDEDE KİRALIK İŞYERİ/MAĞAZA
Arkan Bahçecioğlu
İlkadım, Samsun
2Gün Önce
180 m²
1.500.000 TL
PENDİK ADNAN MENDERES BULVARI ÜZERİNDE LÜKS 850 M2 FAAL LOKANTA
Serdar Tuncer
Pendik, İstanbul
Bugün
850 m²
1.600 TL
İzmir Hatay Çankaya Mah. Kiralık Dükkan
Hakan Kaplangı
Konak, İzmir
Dün
120 m²
11.500 TL
SERKAN ALEMDAR'DAN CEVAHİR YANI KDV'Lİ 460m² OFİS+DEPOLU DÜKKAN
Serkan Alemdar
Şişli, İstanbul
Bugün
500 m²
32.000 TL
Kartal Kiralık Depo 1300m2 32.000TL
Kartal, İstanbul
Dün
1300 m²
12.000 TL
TROYA CADDESİ ÜZERİNDE 350 METREKARE DÜKKAN
Kürşat Eker
Merkez, Çanakkale
4Gün Önce
350 m²

Kiralık iş yeri
Kiralık iş yeri arayışınızda farklı tür ve fiyat aralıklarının tamamına tek noktadan erişebilir, işinize en uygun iş yerini kolayca bulabilirsiniz!

Yeni bir iş kurmak ya da mevcut işinizi büyütmek, farklı lokasyona taşımak istediğinizde ihtiyaç duyacağınız tüm farklı Kiralık iş yeri seçenekleri sizleri bekliyor. Yapmanız gereken tek şey, lokasyonu belirlemek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hedeflediğiniz kiralık iş yeri seçenekleri arasında gezinerek ideal olana ulaşmak. Bütçenize uygun fiyat aralıklarında, işinize uygun nitelikte kiralık ofis arayışınızı en ideal biçimde gerçekleştirebilmeniz amacıyla hazırlanan kategorilerle kolayca hedefinize erişebilirsiniz. Kiralama yapmadan önce mutlaka belirli bir plan ve program dahilinde hareket etmek size pek çok açıdan avantaj sağlayacaktır.

Kiralık iş yeri ararken dikkat edilmesi gerekenler
Her işte olduğu gibi belirli bir plan ve program dahilinde hareket etmek kiralık ofis arayışınızda sizlere en büyük yardımı sağlayacaktır. Öncelikle iyi bir plan yapmalı ve bu plan dahilinde ihtiyaçlarınızı ve mevcut imkanlarınızı karşılıklı olarak değerlendirmelisiniz. Ticari bir faaliyet yapacak olmanız nedeniyle bu iki ana başlığı kiralık iş yeri arayışınızda baş unsur olarak görmelisiniz. Planınızı yaparken kiralık ofisin bulunduğu lokasyonu birinci öncelik olarak değerlendirmelisiniz; ilkokul, ortaokul, lise, üniversite gibi okullara olan yakınlık, büyük alışveriş merkezleri, devlet kurumları, halk pazarları gibi pek çok farklı noktaya yakın olmak kuracağınız işe göre hem bir avantaj hem de dezavantaj olarak değerlendirilebilir. Planınızı yaparken bu konuda değerlendirmeyi iyi yapmalısınız.
Ulaşım imkanları kiralık iş yeri tutarken ikinci önceliğiniz olmalı; toplu ulaşım araçlarına olan mesafe, toplu ulaşım istasyonları (metro, tramvay, otobüs durakları, minibüs vb.) yapacağınız işin niteliğine göre avantaj olarak değerlendirilebilir.


Plan yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan birisi de kiralık ofisler bakarken çevrede sizin yaptığınız işin bir benzerini yapan ofis ve işyerlerini belirlemek ve bölgenin iş potansiyelini değerlendirmek olmalıdır. Kiralık iş yerleri için en önemli iki kıstas ise elektrik ve su durumudur. Tutmayı düşündüğünüz iş yerinin bulunduğu lokasyonda su ve elektrik kesintilerinin ne sıklıkla yaşandığınız da önceden çevre esnaflardan öğrenebilirsiniz. Sık elektrik ve su kesintisi yapacağınız işin türüne göre ticaretinizi kötü yönde etkileyebilir ve ek masraflar çıkmasına neden olabilir. Özellikle ofis çalışanları için sık elektrik kesintisi ciddi vakit kayıplarına ve iş kaybına neden olabilir.
Planınızı yaptıktan sonra belirli bir program dahilinde aramanızı pahalıdan ucuza, ucuzdan pahalıya doğru gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat konusunda değerlendirme yaparken, kira bedeli dışında ödemeniz gereken aidatları da hesaba katmalı ve kiralama işini yapmadan önce bu bedelin de miktarını öğrenmelisiniz.
Kiralama işlemini gerçekleştirmeden önce kiralama yapacağınız mekanın sizden önce hangi amaçla kullanıldığını öğrenmeniz faydalı olacaktır. Çünkü sizden önceki kiracının çevrede oluşturduğu kötü ya da iyi izlenim sizin işlerinize bir süre de olsa etki edecektir. Öte yandan, tutmak istediğiniz iş yerinin sizin kurmayı düşündüğünüz iş kolu ya da yakın bir iş kolu için kullanılmış olması iş yeri için yapacağınız düzenleme masraflarını da minimuma indirecektir. Havalandırma sisteminden, ısıtma ve elektrik sistemine kadar pek çok unsuru önceden kontrol etmeli ve yapacağınız işle uyumlu bir mekanı kiralamanın avantajından faydalanmalısınız.
Son olarak ise kiralama yapmadan önce aradığınız kıstaslara (fiyat, metre kare, konum) uygun tüm ilanları sıralamak; ayrıntılı açıklamaları detaylıca incelemek kiralamayı düşündüğünüz iş yeri konusundaki tüm seçenekleri değerlendirmenizde yardımcı olacaktır. Belirlediğiniz bir kiralık iş yeri için muadillerini de böylelikle gözden geçirmiş olacaksınız ve en sağlıklı şekilde değerlendirme yapmış olabileceksiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım