Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kiralık İşyeri

(11.594 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
2.000 TL
Beylikdüzü İhlas Marmara 2 de kuyumcuya devren kiralık işyeri
Beylikdüzü, İstanbul
Bugün
30 m²
3.500 TL
REMAX LOCA'DAN FORUM AVM CİVARI DOKTORLARA ÖZEL MUAYENEHANELER
Remax Loca Gayrimenkul Danışmanlık
Yenişehir, Mersin
2+1
6gün önce
150 m²
7.500 TL
KAYSERİ ÇARŞI'DA MÜKEMMEL KONUMLU KİRALIK 420 M2 OFİS
Mustafa Tanıl Güngör
Melikgazi, Kayseri
3+1
Bugün
420 m²
2.200 TL
Eryaman Göksu AVM GİYİM KATI
Kemal Çiftçi
Etimesgut, Ankara
Bugün
50 m²
4.000 TL
Maslak Spring Giz Plaza'da 2 Katlı 100 m2 Ofis
Sarıyer, İstanbul
Dün
110 m²
20.000 TL
PENDİK GÜLLÜBAĞLAR DA 370+300 M2 SATILIK DÜKKAN
Turgut Danacı
Pendik, İstanbul
Dün
670 m²
8.000 TL
Emniyetevlerde metro 2 dk 310 m2 kiralık işyeri
Kağıthane, İstanbul
3+2
Dün
310 m²
2.900 TL
ÇAYIROVADA EN IYI LOKASYONDA FAAL IZGARA SALONU
Yusuf Karaca
Çayırova, Kocaeli
Bugün
150 m²
25.000 TL
KADIKÖY'DE BOĞA HEYKELİNE ÇOK YAKIN KİRALIK DÜKKAN & MAĞAZA
Necati Böğürcü
Kadıköy, İstanbul
Dün
350 m²
300.000 TL
YEDİGÖLLER İŞMERKEZİNDE KİRACILI 64m2'li DÜKKAN
Eren Korkmaz
Buca, İzmir
Bugün
67 m²
5.300 TL
KIZILAY KARANFİL 2 SK. DA 350 M2 6+2 ARAKAT KOMBİLİ KİRALIK OFİS
Oğuzhan Karabilgin
Çankaya, Ankara
2gün önce
400 m²
1.000 TL
BEYLİKDÜZÜ HERA CLUP DA KİRALIK TİCARİ RUHSATLI DÜKKAN
Sedat Berrakkarasu
Beylikdüzü, İstanbul
2gün önce
70 m²
42.000 TL
AKDAMAR - MELİKGAZİ HASTANESİ KARŞISI KİRALIK DÜKKAN
Mehmet Asiltürk
Melikgazi, Kayseri
Dün
120 m²
5.000 TL
ÇAĞLAYAN BARINAKLAR'DA KİRALIK DÜKKAN & OFİS
Muratpaşa, Antalya
2gün önce
175 m²
3.500 TL
ÇERKEZKÖY İSTASYON MAHALESİNDE KİRALIK DÜKAN METİN YAPI'DAN!!
Çerkezköy, Tekirdağ
3gün önce
450 m²
22.000 TL
Bayrampaşa Terazidere'de Kiralık Fabrika / İmalathane
Şaban Serin
Bayrampaşa, İstanbul
3gün önce
1300 m²
4.100 TL
Bostanlı Merkezde İş yerine Uygun 2+1 Kiralık Daire
Karşıyaka, İzmir
4gün önce
35 m²
3.500 TL
HEYKEL  ULU CAMI  KARŞISI  DEVREN. KIRALIK LOKMACI
Osmangazi, Bursa
2gün önce
185 m²
4.750 TL
Mecidiyeköyde 145 m2 3+1 Kiralık Ofis
Hüseyin Sezer
Şişli, İstanbul
4gün önce
145 m²
Etiketli İlanlar

Kiralık iş yeri
Kiralık iş yeri arayışınızda farklı tür ve fiyat aralıklarının tamamına tek noktadan erişebilir, işinize en uygun iş yerini kolayca bulabilirsiniz!

Yeni bir iş kurmak ya da mevcut işinizi büyütmek, farklı lokasyona taşımak istediğinizde ihtiyaç duyacağınız tüm farklı Kiralık iş yeri seçenekleri sizleri bekliyor. Yapmanız gereken tek şey, lokasyonu belirlemek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hedeflediğiniz kiralık iş yeri seçenekleri arasında gezinerek ideal olana ulaşmak. Bütçenize uygun fiyat aralıklarında, işinize uygun nitelikte kiralık ofis arayışınızı en ideal biçimde gerçekleştirebilmeniz amacıyla hazırlanan kategorilerle kolayca hedefinize erişebilirsiniz. Kiralama yapmadan önce mutlaka belirli bir plan ve program dahilinde hareket etmek size pek çok açıdan avantaj sağlayacaktır.

Kiralık iş yeri ararken dikkat edilmesi gerekenler
Her işte olduğu gibi belirli bir plan ve program dahilinde hareket etmek kiralık ofis arayışınızda sizlere en büyük yardımı sağlayacaktır. Öncelikle iyi bir plan yapmalı ve bu plan dahilinde ihtiyaçlarınızı ve mevcut imkanlarınızı karşılıklı olarak değerlendirmelisiniz. Ticari bir faaliyet yapacak olmanız nedeniyle bu iki ana başlığı kiralık iş yeri arayışınızda baş unsur olarak görmelisiniz. Planınızı yaparken kiralık ofisin bulunduğu lokasyonu birinci öncelik olarak değerlendirmelisiniz; ilkokul, ortaokul, lise, üniversite gibi okullara olan yakınlık, büyük alışveriş merkezleri, devlet kurumları, halk pazarları gibi pek çok farklı noktaya yakın olmak kuracağınız işe göre hem bir avantaj hem de dezavantaj olarak değerlendirilebilir. Planınızı yaparken bu konuda değerlendirmeyi iyi yapmalısınız.
Ulaşım imkanları kiralık iş yeri tutarken ikinci önceliğiniz olmalı; toplu ulaşım araçlarına olan mesafe, toplu ulaşım istasyonları (metro, tramvay, otobüs durakları, minibüs vb.) yapacağınız işin niteliğine göre avantaj olarak değerlendirilebilir.


Plan yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan birisi de kiralık ofisler bakarken çevrede sizin yaptığınız işin bir benzerini yapan ofis ve işyerlerini belirlemek ve bölgenin iş potansiyelini değerlendirmek olmalıdır. Kiralık iş yerleri için en önemli iki kıstas ise elektrik ve su durumudur. Tutmayı düşündüğünüz iş yerinin bulunduğu lokasyonda su ve elektrik kesintilerinin ne sıklıkla yaşandığınız da önceden çevre esnaflardan öğrenebilirsiniz. Sık elektrik ve su kesintisi yapacağınız işin türüne göre ticaretinizi kötü yönde etkileyebilir ve ek masraflar çıkmasına neden olabilir. Özellikle ofis çalışanları için sık elektrik kesintisi ciddi vakit kayıplarına ve iş kaybına neden olabilir.
Planınızı yaptıktan sonra belirli bir program dahilinde aramanızı pahalıdan ucuza, ucuzdan pahalıya doğru gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat konusunda değerlendirme yaparken, kira bedeli dışında ödemeniz gereken aidatları da hesaba katmalı ve kiralama işini yapmadan önce bu bedelin de miktarını öğrenmelisiniz.
Kiralama işlemini gerçekleştirmeden önce kiralama yapacağınız mekanın sizden önce hangi amaçla kullanıldığını öğrenmeniz faydalı olacaktır. Çünkü sizden önceki kiracının çevrede oluşturduğu kötü ya da iyi izlenim sizin işlerinize bir süre de olsa etki edecektir. Öte yandan, tutmak istediğiniz iş yerinin sizin kurmayı düşündüğünüz iş kolu ya da yakın bir iş kolu için kullanılmış olması iş yeri için yapacağınız düzenleme masraflarını da minimuma indirecektir. Havalandırma sisteminden, ısıtma ve elektrik sistemine kadar pek çok unsuru önceden kontrol etmeli ve yapacağınız işle uyumlu bir mekanı kiralamanın avantajından faydalanmalısınız.
Son olarak ise kiralama yapmadan önce aradığınız kıstaslara (fiyat, metre kare, konum) uygun tüm ilanları sıralamak; ayrıntılı açıklamaları detaylıca incelemek kiralamayı düşündüğünüz iş yeri konusundaki tüm seçenekleri değerlendirmenizde yardımcı olacaktır. Belirlediğiniz bir kiralık iş yeri için muadillerini de böylelikle gözden geçirmiş olacaksınız ve en sağlıklı şekilde değerlendirme yapmış olabileceksiniz.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım