ÇEŞME’ DE 1998 YILINDA GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ADIM ATMIŞ , 21 YILDIR DA FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR. EGE EMLAK EMEKLİ BANKA MÜDÜRÜ E.SEVİNÇ ŞEN TARAFINDAN ÇEŞME ILICA'DA KURULMUŞ VE OĞLU ERMAN KARAKAŞ İLE BİRLİKTE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEDİR. MÜŞTERİLERİNE VERDİĞİ GÜVEN , TİTİZ ÇALIŞMA VE KALİTELİ HİZMET SAYESİNDE GENİŞ BİR PORTFÖYE SAHİPTİR.
EGE EMLAK İZMİR TİCARET ODASI ÜYESİDİR. 2005 YILINDA YASALAR GEREĞİ ALINMASI GEREKEN EĞİTİMİ OFİS SAHİPLERİ E.SEVİNÇ ŞEN VE ERMAN KARAKAŞ İZMİR TİCARET ODASI TARAFINDAN DÜZENLENEN VE İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ’NCE VERİLEN “GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI KURSU"NU BAŞARIYLA BİTİREREK SERTİFİKALARINI ALMIŞLARDIR. 2006 YILINDA EBRU KARAKAŞ'IN DA AİLEYE KATILMASIYLA DAHA DA GÜÇLENMİŞ VE SİZLERE DAHA GENİŞ HİZMET VERMEK AMACIYLA EGE EMLAK, 2008 YILINDA DA ALAÇATI ŞUBESİNİ AÇARAK ÇEŞME VE İZMİR'DE GAYRIMENKUL ALIM SATIM VE KİRALAMA ALANINDA HİZMET VE ÇÖZÜM SUNMAKTADIR.
HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN BİLGİ VE TECRÜBEMİZ SİZİN SEVGİ VE GÜVENİNİZE DÖNÜŞMEKTEDİR. EGE EMLAK ERMAN KARAKAŞ YETKİ BELGESİ NO: 3500669