Hakkımızda :
ALTIN EMLAK GÜNEŞLİ BULVAR ŞUBESİ

NELER YAPARIZ ?
Altın emlak güneşli şubesi olarak Bağcılar , Güneşli , Bahçelievler , İkitelli ve Sefaköy bölgeleri ve çevresinde; Emlak Alım & Satım danışmanlığı her türlü gayrimenkul kiralama , kiracı temsilciliği , mülk sahibi temsilciliği , kurumsal hizmetler , yatırım aracılığı , sat ve tekrar kirala modeli, portöy ve emlak yönetimi, ihtiyaca göre gayrimenkul geliştirme, piyasa araştırması, değerleme , müşterilerimize hukuki destek hizmetleri vermekteyiz

BİZ KİMİZ ?
Profosyonel ve Kurumsal emlakçılık anlayışı ile bütün alım-satım işlerinde verdiği bireysel danışmanlık hizmetiyle sektörde hissedilen boşluğu dolduruyor.Hazırladığı uzman raporları ile müşterilerine verdiği banka kredileri bilgileri , ekspertiz raporlama ve pazarlama bilgileriyle, tapu işlemlerinde sağladığı kolaylıklarla, çıkardığı karşılaştırmalı piyasa analizleri ve randevu saatlerinde gösterdiği titizlik ile bu sektördeki farklılığını kanıtlıyor. Yani biz sizlerin gayrimenkul danışmanıyız.

VİZYONUMUZ
Gayrimenkul ve Emlak alım ve satımı sadece binaların veya arazilerin el değiştirme işlemi değildir. Konu insanlarla ilgilidir.İnsan en değerli varlığımızdır. İlişkimiz ömür boyu sürebilmelidir.Amacımız, gayrimenkulünüzü en kısa zamanda ve en uygun fiyata değerlendirmektedir. Amaç koşulsuz müşteri memnuniyeti.

HEDEFİMİZ
Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en yüksek standartta tutmaktır .Bizimle yapacağınız çalışmanın rahat, huzurlu ve aynı zamanda karlı olmasını sağlamak , bu işlemler esnasındada sizleri minimum yormak başlıca hedefimizdir.

ÇALIŞMA PRENSLİPERİMİZ
Önce İnsan
Uluslar Arası Standart
Profesyonel ve Koşulsuz Müşteri Hizmeti
Anahtar Teslim Servis
Güven , Saygı , Dürüstlük
Güncel ve Paylaşımcı
Sektör hakkında doğru ve hızlı bilgi akışı
Gayrimenkul satış veya kiralamada sınırsız destek
Koşulsuz müşteri memnuniyeti