?

Beybi GİZ PLAZA, İstanbul’un modern ofislerinin merkezi Maslak’ta; 35 katlı, modern teknolojiyle inşa edilmiş, sayısız olanaklarıyla, çağdaş iş yaşamının ve çok uluslu kuruluşların tercihidir.

Binanın dış cephesi 6+12+6 mm mavi renkli ısıya/soğuğa/sese ve 52 m/sn rüzgara dayanıklı ve Hartman marka profillerle taşınan camlarla kaplıdır. Fiber optik kablolu Türk Telekom santralinden (Centrex) her bağımsız bölüme 10 adet hat tahsis edilmiştir. Talebe göre ilave yapılabilecek kapasiteye sahiptir. Ayrıca dahili bir telefon santralından ofisler, resepsiyon ve plaza yönetimi direkt iletişim kurabilirler. Her bağımsız (250 m2) bölüm için kapalı otoparkta 2 araçlık yer tahsis edilmiş olup, ziyaretçiler için ücretli otopark bulunmaktadır.

Alarko Carrier marka soğutucu, Alarko marka fan-coiller ve 2 adet Buderus kazanla kışın sıcak, yazın soğuk hava şeklinde yapılmakta olup, katlarda her kolon aralığında bir adet fancoil mevcuttur.
Her bağımsız bölüm müstakil sprinkler (püskürtme) sistemi ve duman dedektörleri ile desteklenmiştir. Ayrıca her kat asansör holünde yangın hortumu ve yangın tüpü, kapalı yangın ve acil çıkış merdivenleri bulunmaktadır. Elektronik güvenlik, prosedür ve denetimi entegre eden bir yapı içinde elektronik dedektörlü turnikeler bulunmaktadır. Bina çalışanlarının isim ve resimleri bulunan kişiye özel kimlik kartları kullandırılarak, yetkili kişilerin dışındaki şahısların izinsiz girmeleri önlenmiştir. Elektrik kesintisi halinde; asansör, ortak alanlar, iç ve dış otopark aydınlatmaları, ısıtma sistemleri, taze hava, egzost, yangın pompaları için otomatik olarak devreye girmek üzere 407 KVA lık acil jeneratör her an hazır durumdadır. Buna ilaveten elektrik kesintisi halinde bağımsız her bölüm (250 m2) için 5 KVA enerji sağlayacak 1100 KVA lık bir jeneratör bulunmaktadır.

Beybi GİZ PLAZA sakinlerine gelen her türlü malzeme güvenlik elemanları tarafından kontrol edildikten sonra P2 de bulunan dağıtım merkezinde toplanmaktadır. Posta ve kurye evrakları plaz

Beybi GİZ PLAZA, İstanbul’un modern ofislerinin merkezi Maslak’ta; 35 katlı, modern teknolojiyle inşa edilmiş, sayısız  

Özellikler

  • İlan No 288669
  • Tarihi 20 Mayıs 2016
  • Binadaki Kat Sayısı 20 ve üzeri
  • Bulunduğu Kat En Üst Kat
  • Bina Yaşı 21-25 arası
  • Isıtma Tipi Fancoil
  • Kullanım Durumu Kiracılı
  • Kira Getirisi 1.500.000 USD (aylık)

Özellikler

Detay Özellikleri

Alarm
Asansör
Özel Güvenlik
Güvenlik Kamerası
Hidrofor
Jeneratör
Otopark
Su Deposu
Toplantı Odası
WC

Teknik Özellikler

Dijital Altyapı : ADSL / VDSL, Telefon Hattı, Fiber Optik Kablo, Kablo TV, Uydu

Bölgesel Özellikler

Yakın Çevre
Sağlık Merkezi
Lise
Ortaokul
İlkokul
Üniversite
Kreş
Anaokulu
Pazar Yeri
Hastane
Sağlık Ocağı
Alışveriş Merkezi
Şehir Merkezi
Polis Merkezi
Eğlence Merkezi
Fuar Merkezi
Eczane
İtfaiye
Kilise
Cami
Cemevi
Havra / Sinagog
Benzin İstasyonu
Cadde
Belediye
Deniz
Postane
Otogar
Veteriner
Spor Salonu
Park
Banka
ATM
Otoyol
Market
Yayla
Sahil
Ulaşım
Tren İstasyonu
Tramvay İstasyonu
E5
Vapur İskelesi
Metrobüs
Metro
Otobüs Durağı
Minibüs
Deniz Motoru
Marmaray
Havalimanı
Anayol
TEM
Toplu Taşıma
Deniz Otobüsü
Boğaz Köprüleri
0 (216) 640 23 50