?
Silivri ortaköy'de 60 dönüm yetiştirme ve bakım çiftliği
00
İlan Tarihi: 3 Ağustos 2015
İlan No: 55018

€ 13.000.000

İstanbul , Silivri , Ortaköy Merkez

- 62000 m²

Turizm belgeli Otel kapalı havuz haralar.Açık kapalı manenjler hafta sonu etkinlikleri ve piknik alanları/Kafeterya ve marangoz atelyeleri ile tesisimiz /Kır düğünlerinin yapıldığı ve lüks restaurant, deniz manzaralı muhteşem çiflik.At yetiştiriciliği binicilik golf ve tarım alanları.62 dönümde kurulu her tür amaçlı kullanımı olan değerli mülk.Ticari alandır.Randevu taleplerinizi bekleriz.//Silivri Ortaköy'de Otel&Turizm belgeli kurulu faal At ve tay bakım yetiştirme, çalıştırma, işleri yapılan ve hafta sonu 8 multi / 25 single odalarında tatil evleri olan, Otoparklı, Kapalı yüzme Spa, riding, havuzlu, kır piknik alanları, cafe, restorant, Kır düğünleri ve toplu davetlerin yapıldığı geniş lüks bahçe alanları, Yetişmiş değerli ağaçları bulunan, bakım onarım atelyeleri, marangozhanesi, vb bulunan 62.000m2 geniş arazidedir.

Çevrede villalar ,Malikaneler , ve yatırımlık arazilerin bulunduğu (her geçen gün değerine değer katan) bölgede muhteşem çiftliklerin sıralandığı deniz manzaralı, ulaşımı kolay ve bol olan çiftliğimiz Atatürk hava Limanı'na 40 KM, Silivri merkeze 20KM. Krediye uygun.

Farklı işletmelerle bir çok değişik amaca hizmet verebilecek kadar değerli. İstanbul'a çok yakın 30 dak.mesafede muazzam vadide bir çifliktir. Yüzme havuzları iki katlı lüks döşeli tatil evleri, idare binaları. Hayvan bakım ve barınakları, boş çim ve otlakları, Açık kapalı manenjler. Bir çok çok amaçlı yerleri olan muhteşem çiftliktir.

Not: Farklı teklifleriniz olursa değerlendirebiliriz. Değerli taleplerinizi bekleriz..

ÇEVRE OLARAK ATATÜRK HAVALİMANINA YAKLAŞIK 30 DAKİKA UZAKLIKTA,E-5 TEN 2KM İÇERİDE BULUNMAKTADIR. ÇEVRESİ YEMYEŞİL MUHTEŞEM BİR DOĞA HARİKASI OLAN ÇİFTLİĞİMİZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİNİ BEKLEMEKTEDİR.

http://ww.meltememlak.net

http://ww.meltememlak.com

http://ww.milliyetemlak.com/meltememlak

Turizm belgeli Otel kapalı havuz haralar.Açık kapalı manenjler hafta sonu etkinlikleri ve piknik alanları/Kafeterya ve  

Özellikler

  • İlan No 55018
  • Tarihi 3 Ağustos 2015

Özellikler

Teknik Özellikler

Projeli (Ruhsatlı)
Ifrazlı
Arazi Altyapısı : Su Hattı, Yolu Açılmış, Elektrik

Manzara Özellikleri

Manzara : Deniz, Doğa
Meltem Önder MELTEM EMLAK
0 (212) 543 51 61