Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Adıyaman Kiralık Daire

(16 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı401 - 668 TL
22,93 Yıl
650 TL
3 ÇEVRE YOLUNDA FATURALAR DAHİL 1+1 EŞYALI DAİRE
Kürşat Kösen
PinYeni, Merkez
650 TL
Daire
1 + 1
Bugün
600 TL
TURKUAZ GAYRİMENKULDEN 1+1 EŞYALI YARI BODRUM DAİRE
Kürşat Kösen
PinAltınşehir, Merkez
600 TL
Daire
1 + 1
Bugün
800 TL
ADIYAMAN YUKARI KARAPINAR'DA KİRALIK DAİRE MNS GAYRİMENKULDEN
Gamze Yıldırım
PinKarapınar, Merkez
800 TL
Daire
2 + 1
2gün önce
1.100 TL
ADIYAMAN YUNUS EMRE MAH. KİRALIK TEMİZ DAİRE MNS GAYRİMENKULDEN
Gamze Yıldırım
PinYunus Emre, Merkez
1.100 TL
Daire
4 + 1
5gün önce
900 TL
ADIYAMAN ALTINŞEHİRDE 1+1 KİRALIK DAİRE MNS GAYRİMENKULDEN
Gamze Yıldırım
PinAltınşehir, Merkez
900 TL
Daire
1 + 1
5gün önce
1.200 TL
ALTINŞEHİR YESILPARK DELUX ENGÜZEL KAT VE CEPHE
PinAltınşehir, Merkez
1.200 TL
Daire
3 + 1
4gün önce
750 TL
TURKUAZ GAYRİMENKULDEN KİRALIK 1+1 DAİRE
Kürşat Kösen
PinAltınşehir, Merkez
750 TL
Daire
1 + 1
6gün önce
800 TL
VATAN EMLAK'TAN KİRALIK DAİRE
PinYavuz Selim, Merkez
800 TL
Daire
3 + 1
12.1.2019
900 TL
VATAN EMLAK'TAN KİRALIK DAİRE
PinEskisaray, Merkez
900 TL
Daire
2 + 1
29.12.2018
800 TL
TURKUAZ GAYRİMENKULDEN ALTINŞEHİRDE 1+1 KİRALIKK DAİRE FULL EŞYA
Kürşat Kösen
PinAltınşehir, Merkez
800 TL
Daire
1 + 1
Dün
1.200 TL
Adıyaman Merkez Altınşehir'de Kiralık Daire
Onur Kılınç
PinAltınşehir, Merkez
1.200 TL
Daire
4 + 1
3gün önce
600 TL
ALTINŞEHİRDE KİRALIK SIFIR EŞYALI BODRUM KAT 1+1 DAİRE
Kürşat Kösen
PinAltınşehir, Merkez
600 TL
Daire
1 + 1
4gün önce
1.000 TL
ADIYAMAN YEN MAHALLEDE KIRALIK SON KAT 3+1  DAIRE
PinYeni Sanayi, Merkez
1.000 TL
Daire
3 + 1
7.1.2019
850 TL
ALTINŞEHİRDE KİRALIK  FULL EŞYALI 1+1 DAİRE
Kürşat Kösen
PinAltınşehir, Merkez
850 TL
Daire
1 + 1
7.1.2019
1.050 TL
Adıyaman Merkez Bahçelievler'de Kiralık Daire
Onur Kılınç
PinBahçelievler, Merkez
1.050 TL
Daire
3 + 1
6.1.2019
1.000 TL
HAZARBEY GAYRIMENKUL VE EMLAKTAN KİRALIK DAİRE
İbrahim Hazar
PinYunus Emre, Merkez
1.000 TL
Daire
4 + 1
31.12.2018

Adıyaman Kiralık Daire Fiyatları

Adıyaman şehrinde kiralık daire fiyatları Adıyaman Merkez bölgesinde 534 TL'den başlayarak, Adıyaman Merkez taraflarında 534 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Adıyaman geneli ortalama fiyatı 550 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 538 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %9,34, son 10 yılda ise %24.71 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 23 yıl olarak görülmüştür.

Adıyaman Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Adıyaman şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Adıyaman’da güzel kiralık daire bulmak için izlenecek yol
Bir ev sahibi olana kadar hayalimizde oturmak istediğimiz evi planlar dururuz. En güzel eşyalar, en iyi parkeler, dolaplar, duvar kâğıtları, en güzel manzara olsun isteriz. Ama bir ev sahibi olana kadar kiracı, olarak barınma ihtiyacımızı sağlarız. Kiralık evlerde otururken hayalimizdeki gibi bir ev bulmak bütçemizle doğru orantılıdır. Ama herkesin maddi durumu aynı olmuyor. Bazıları istediği özellikleri ön planda tutuyor, bazıları bütçesini, bazısı ise kendisine sağladığı faydayı. Adıyaman kiralık daire ararken bütçeniz çok iyi değilse bakacağınız evin ihtiyaçlarınızı karşılıyor olmasını ön planda tutmalısınız. Her insan oturacağı evini ararken kendini ön planda tutmalı. Başkaları ne der ya da şunun evinde şu özellik var bizde de olmalı gibi düşüncelerle yola çıkmamalı. “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com Adıyaman kiralık daire de aradığınız kriterleri belirleyerek arama yapmanızı ve anında sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Böylece kiralık daire bulma sürecini kolaylaştıran bir yardımcı olarak destek oluyor. Zingat.com sayesinde istediğiniz evi bulmak çok kolay ve güvenilir. Doğru Adıyaman kiralık daire bulmak için ev ararken baktığınız yerlerde olması gereken özellikler var. Doğru kiralık daireyi bulmak için ufak tüyolar vereceğim.
Kiralanacak evin konumuna dikkat etmek gerekiyor
Kiralık dairenin olduğu bölge yaşam tarzınıza uygun mu, komşularınız nasıl insanlar, ev toplu taşıma araçlarına yakın mesafede mi, hastaneye yakın mı, işinize yakın mı, alışveriş merkezine yakın mı gibi sorularla size sağlayacağı faydaları ölçümleyebilirsiniz. Sürekli ihtiyacınız olabilecek yerlere kiralayacağınız evin yakın olması her zaman avantaj yaratacaktır.
Kiralık ev için bütçenizi belirleyin
Kiralık ev arayışına girmeden önce aylık olarak bir eve ne kadar kira verebileceğinizi hesaplayın. Bu hesaplama içine kiralık dairede olabilecek aidat, bakım giderlerini de düşünün.
Kiralamak istediğiniz evin durumu iyi olmalı
İlk olarak evin kullanışlı olması gerekiyor. Evin büyüklüğü yeterli mi 2+1 ya da 3+1 daire olması ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu bakmalısınız. Adıyaman kiralık daire içindeki demirbaşlar sağlam olmalı. Evin tesisatı sorunlu mu, onarım isteyen yer var mı iyice kontrol edilmeli. Ev sahibine talep edilmesi durumunda düzeltilecek şeylerin olması, evi sevdiyseniz çok sorun etmemenizde fayda sağlayacaktır. Kiralanacak dairenin ara katlarda olması yararınıza olacaktır. Genel olarak çatı katı rutubet sorunuyla, giriş ve bodrum katlar ısı sorunuyla karşılaşır. Kiralık dairede rutubet olmamasına özen gösterin. Oturacak olduğunuz binada ısı yalıtımı olması size avantaj yaratır. Yeni binaların izolasyonu oluyor ancak eski yapılarda bulunmayabiliyor. Adıyaman kiralık daire baktığınız yerin cephe özelliklerine dikkat edin. Evin güneş alması ve aydınlık olması daireyi güzelleştiren özelliklerdendir.
Kiralık dairenin olduğu bina özellikleri bilinmeli
Oturduğumuz evin sağlam olduğunu bilmek hepimizi rahatlatan bir durumdur. Bu yüzden Adıyaman kiralık daire deprem yönetmeliğine uygun mu kontrol etmeliyiz. Oturacağımız binanın depreme dayanıklı olması gerekir.
Daire kiralarken kira sözleşmesi şart
Kiracının haklarını koruyabilmesi için ev sahibi ile muhakkak kira sözleşmesi yapması gerekiyor. Kira sözleşmesi yaparken imzayı atan kişinin gerçek mülk sahibi olmasına dikkat edin. Noter huzurunda hazırlanan kira sözleşmesinde kiralık dairenin aylık kira miktarını, kiranın ayın hangi günlerinde ödeneceğini, ev sahibine önceden ödenmiş kaparo, depozito varsa bunları ve rakamsal değerlerini de yazdırın. Kiralık evi teslim alırken içerisindeki durumu ve daha sonra taşınırken nasıl teslim edileceği konusunu da sözleşmede bulundurmanız faydanıza olabilir. Boya, badana yapılması isteniyor mu, içeride olmayan bir dolabın siz taşınırken vardı bunu götüremezsin gibi durumları yaşamamak adına önemli olacaktır. Son olarak da kiralayacağınız dairenin aylık kirasını elden vermeyip banka üzerinden ödeme yapmanız size fayda sağlayacaktır.

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım