Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Adıyaman Satılık Daire

(382 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı126.083 - 210.139 TL/m²
22,29 Yıl
385.000 TL
ACİL SATILIK TERAS KATLI LÜKS DAİRE
Cumhuriyet, Merkez
4+1
2Gün Önce
300 m²
115.000 TL
ADIYAMAN ALTINŞEHİR MAH. ÖZDAĞ APRT 50m2 1+1 EŞYAL ARA KAT DAİRE
Adıyaman İnceler Emlak
Altınşehir, Merkez
1+1
2Gün Önce
50 m²
265.000 TL
ADIYAMAN SÜMEREVLER MAH. MURAT MARKET BATI 220m2 3+1 GENİŞ DAİRE
Adıyaman İnceler Emlak
Sümerevler, Merkez
3+1
5.2.2020
220 m²
175.000 TL
FİYATI UYGUN  ÇİFT BALKONLU DAİRE
Karapınar, Merkez
2+1
2Gün Önce
110 m²
245.000 TL
MNS TÜLAY KARACAN'DAN CUM.MAH.SATILIK 3+1 DAİRE
Tülay Karacan
Atakent Köyü, Merkez
3+1
2Gün Önce
135 m²
117.500 TL
İNAN'DAN ALTIN ŞEHİR MAH. SATILIK 1+1 EŞYALI DAİRE
İnan Açıkgöz
Altınşehir, Merkez
1+1
5Gün Önce
52 m²
206.000 TL
MNS NEVZAT KARAASLAN''DAN 2+1 SIFIR DAİRE
Nevzat Karaaslan
Yeşilyurt, Merkez
2+1
Dün
125 m²
325.000 TL
MNS TÜLAY KARACAN'DAN YENİ MAH.4+1 SATILIK DAİRE
Tülay Karacan
Yeni Sanayi, Merkez
4+1
4Gün Önce
220 m²
175.000 TL
EKONOMİK 2+1 SIFIR ARAKAT DAİRE
İmamağa, Merkez
2+1
5Gün Önce
100 m²
280.000 TL
FİYATI UYGUN GENİŞ ARAKAT 3+1 DAİRE
Cumhuriyet, Merkez
3+1
2Gün Önce
175 m²
320.000 TL
SİTE İÇİ 3+1 LÜX DAİRE
Yeni, Merkez
3+1
2Gün Önce
155 m²

Adıyaman Satılık Daire Fiyatları

Adıyaman şehrinde satılık daire fiyatları Adıyaman Merkez bölgesinde 166.726 TL'den başlayarak, Adıyaman Merkez taraflarında 166.726 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Adıyaman geneli ortalama fiyatı 171.742 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 167.820 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %8,96, son 10 yılda ise %62.08 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 22 yıl olarak görülmüştür.

Adıyaman Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Adıyaman şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Adıyaman’da satılık daire alırken dikkat edilecekler
Ev satın alırken, ev sahibi olma amacımız önemlidir. Çünkü yatırım olsun diye satın alınan evde önemli olan getirdiği kazançtır. Yatırım amaçlı satın alınan daireler merkezlerde olmalı ve kolayca kiraya verilebilir olmalıdır. Ama içerisinde kendimiz oturacaksak satılık ev ihtiyaçlarımızı karşılıyor mu ona dikkat etmeliyiz. Ailemiz için uygun mu, bizlere güzel fırsatlar sunuyor mu gibi sorulara cevap vermesi lazım. Bunların dışında da dikkat edilecek pek çok konu var. Hayatımızı sürdüreceğimiz evin bizim sağlığımızı olumsuz etkileyecek kuruluşlara yakın olmaması gerekir. Satılık daire, konut projesi ise yapan firmayı muhakkak araştırmalısınız. Bu firmaların her ne kadar reklamlarda bile adlarını görüyor olsak da güvenilirliğini kendi gözümüzle görmeliyiz. Çünkü konut sektörü geliştikçe bu alanda dolandırıcılar da arttı. Hangi şehirden alacak olursak olalım dikkat edilmesi gerekenler genel olarak aynıdır aslında. Adıyaman satılık daire alırken deprem bölgesinde olduğu için evin satın alınacak dairenin bina yapısının çok eski olmaması daha iyi olur. Ayrıca deprem yönetmeliği koşulları raporunun olumlu olması gerekir. Aslında bu özellik nerde olursa olsun yaşayacağımız her yer için istemeliyiz. Adıyaman satılık daire alırken binanın lokasyonu bizim ihtiyaçlarımıza uygun mu kontrol edilmeli. Çocuğu olanlar için okula yakınlık önemli bir etken iken, yaşlı veya sürekli hastalığı bulunanlar için hastaneye yakınlık önemli bir etkendir.
Adıyaman’dan satılık daire alırken dikkat edilecekler
Satın alınacak dairenin ulaşım kolaylığı olması gerekir. Dolmuşların satın alınacak evin yanından ya da yakınından geçiyor olması hayatımızı kolaylaştırır. Satın alınan daire yeni bir binadaysa tapu kaydı kontrol edilmeli. Bina üzerinde tedbir, haciz gibi kısıtlamaların olmadığından emin olunmalı. Eğer daha önce kullanılmış bir daire alıyorsanız daireye ait elektrik, doğalgaz, su gibi giderlerin faturalarının sıfırlandığından emin olun. Daire içinin kullanışlı olması ve kullanılabilir durumda olması gerekir. Ses yalıtımı ve ısı izolasyonu artık lüks değil oturacağımız daireler için gerekliliktir. Hayat kalitesinin artmasına yardımcı olan bu özellikler olmalı. Artık insandan daha çok araba olduğu için bu bir sorun teşkil ediyor. Bu yüzden Adıyaman satılık daire alırken otoparkının olması bize avantaj sağlayacaktır.
Satılık daire yatırımı yapmak için 3 neden
Eğer maddi koşullarınız elveriyorsa konut almak her zaman kazançlıdır. Çünkü barınma ihtiyacı hiçbir zaman son bulmaz. Her geçen yıl ev fiyatları da artıyor. Konut hiç değer kaybetmiyor.
Ev alan kişi her an gayrimenkulünü paraya çevirebilir. İsterse kiraya verir, isterse aldığı fiyatın üzerine fiyat koyarak satışa sunabilir.
Yatırım yapılacak diğer yöntemler düşünüldüğünde oldukça güvenli ve risksiz bir yatırımdır. Çünkü dolar, altın düşünüldüğünde fiyatları yatırdığımız rakamlardan aşağı da düşebilir. Ama ev fiyatları aldığımız rakamlardan aşağı düşmez tam tersine yükselir.
Satılık daire alırken fiyat konusunda önemli etmenler
Ev almak için ilk olarak bütçenizi doğru belirleyin. Böylece alabileceğiniz evlere yönelerek boşa zaman kaybetmemiş olursunuz. Ev almak uzun ve yorucu bir süreç olduğu için bu size kolaylık sağlayacaktır. Adıyaman satılık daire alırken alınacak evin gerçek değerini araştırın. Yıllarca bin bir emekle kazanılan paraların havaya gitmesini kimse istemez. Ya da bir eve ederinden çok çok fazla para ödemek istemeyiz. Bir evin piyasa değerini oturduğunuz yerden anında öğrenmek için “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com’un Evimin Değeri sekmesini kullanabilirsiniz. Bu siteden satılık, kiralık her ilana istediğimiz özellikleri aratarak ulaşabiliriz. Adıyaman satılık daire alırken eğer kredi kullanmayı düşünüyorsanız kredi seçenekleri için birkaç bankadan faiz oranlarını araştırın. Bütçenizi aşacak veya zorlayacak kredilerden uzak durun.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım