Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Akçaabat Satılık Daire

(293 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı148.815 - 248.025 TL
26,48 Yıl
200.000 TL
Akçaabat Söğütlü'de Satılık Daire
Söğütlü, Akçaabat
1+1
5gün önce
90 m²
240.000 TL
ÖZTÜRKLER GAYR'DEN AKÇAABATTA SATILIK LÜKS DAİRE 127 M2 S
Musa Öztürk
Yaylacık, Akçaabat
3+1
14.9.2019
127 m²
285.000 TL
Efe Gayrimenkul Akçaabat Yıldızlı'da Satılık Daire
Süleyman Bulut
Yıldızlı, Akçaabat
3+1
4gün önce
155 m²
265.000 TL
Efe Gayrimenkul Akçaabat Yaylacık'ta Satılık Daire
Süleyman Bulut
Yaylacık, Akçaabat
2+1
13.9.2019
155 m²
242.000 TL
TRABZON,AKÇAABAT MERKEZ DUBLEX
Köksal Selcik
Yaylacık, Akçaabat
3+1
Dün
170 m²
190.000 TL
AKÇAABATTA SATILIK DAİRE
Melike Sezer
Orta, Akçaabat
2+1
Bugün
105 m²
200.000 TL
YAYLACIKTA 2019 SONUNA KADAR TESLİM 2+1
Muhammet Bostan
Yaylacık, Akçaabat
2+1
5gün önce
105 m²
160.000 TL
YARDIM EMLAK'TAN YAYLACIK SATILIK DAİRE
Yaylacık, Akçaabat
2+1
4gün önce
100 m²
160.000 TL
YAYLACIKTA 2019 SONUNA TESLİM FIRSAT 2+1
Muhammet Bostan
Yaylacık, Akçaabat
2+1
5gün önce
100 m²
255.000 TL
Akçaabat Yeni'de Satılık Daire
Muhammed Arın
Yeni, Akçaabat
5+2
Dün
250 m²
85.000 TL
YAYLACIK'TA SATILIK UYGUN DAİRE
Yaylacık, Akçaabat
2+1
4gün önce
100 m²
329.000 TL
SÖĞÜTLÜDE 3+1 SATILIK SIFIR DAİRE..
Muhammet Bostan
Söğütlü, Akçaabat
3+1
7gün önce
180 m²
450.000 TL
KAÇMAZ EMLAKTAN Ak Towers Da Muhteşem Manzara
Burhan Yazıcı
Söğütlü, Akçaabat
3+1
5gün önce
180 m²

Akçaabat Satılık Daire Fiyatları

Standart bir 3+1 dairenin Akçaabat geneli ortalama fiyatı 199.640 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 195.082 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %10,38, son 10 yılda ise %140.96 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 27 yıl olarak görülmüştür.

Akçaabat Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Akçaabat şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 2 örnek projenin fiyat ortalaması:

Yeşil cennet Akçaabat satılık daire alarak ev sahibi olun
Karadeniz deyince herkesin aklına ilk olarak, o güzel yeşili, horonu, kuymağı, tereyağı gelir. Havası, suyu, insanı bambaşkadır Karadeniz’in. Kim bu şehirde yaşamak istemez ki. Hele de Trabzon’un en kalabalık ilçesi olan Akçaabat’ta. Akçaabat köftesi ile oldukça ünlenmiş yerdir. Akçaabat’ta gezilecek en güzel ay haziran, temmuz, ağustostur. Yaylalarında serin havalarda yapılan etkinlikler de görülmeye değer. Güzel sahiliyle de insanı büyüleyen bir yanı var. Bu güzel şehirde Akçaabat satılık daire almak isteyenler alacak oldukları evde bazı özelliklere dikkat etmeli. Dolaşıp ev aramaya vakti olmayanlar artık ev ararken internet üzerinden gönül rahatlığıyla ilanları takip edebilir. “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com ile güvenilir ve hızlı bir şekilde Akçaabat satılık daire ilanlarına ulaşabilirsiniz. Oturduğumuz yerden istediğimiz her özelliği seçerek aradığımız kriterlerdeki Akçaabat satılık daire bulabiliriz. Çağımızın gereği olan internet, hayatımızda birçok olumlu etkiler yaratıyor. Bizlerde bu fırsatları kullanarak hayatımızı kolaylaştırabiliriz. Sıcacık evimizdeki oturarak ya da oturduğumuz yerden işimizi yaparken, dilediğimiz her an, istediğimiz kriterlerde satılık daire, kiralık daire, satılık arsa gibi birçok ilana ulaşabiliyoruz. Ve tüm bunlardan ücretsiz faydalanıyoruz. Zingat.com sitesi ayrıca ev satın almak istediğiniz il/ilçe ve mahallenin Bölge Raporu’nu da önümüze seriyor. Yaşam kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmaları ile en iyi hizmeti sunuyor. Zingat.com’un YaşamSkor’u uygulamasıyla ev, iş ve sosyal hayatınızın birbirine olan uzaklığını hesaplayabilir ve yaşam kalite skorunuzu yükseltmek için size en uygun evleri bulabilirsiniz.
Akçaabat satılık daire bakarken dikkat edilecek konular
Satın almayı planladığınız evin rutubet alıp almadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Bol yağış alan bir yöre olduğu için özellikle bu ayrıntıya dikkat etmek önemli. Eğer baktığınız satılık daire yeni boyanmışsa komşularla konuşup binanın sorunu var mı öğrenebilirsiniz. Binanın ses ve ısı izolasyonu olması size fayda sağlayacaktır. Satın almak istediğiniz dairenin tesisat sorunu olmamasına dikkat edin. Tesisat hem masraflı hem de uzun süren bakım olduğu için yorucu olacaktır. Akçaabat satılık dairenin büyüklüğü, oda sayısı 2+1, 3+1 gibi özellikler sizin veya ailenizin ihtiyaçlarını karşılıyor mu belirleyin.
Satın almaya karar verdiğiniz satılık daire için önemli olan hususlar
Eğer burayı çok sevdim tam da ihtiyacım olan daire diyorsanız ilk olarak oranın tapusuna bakın. Alacağınız eve ait bağımsız bölümlerin tapuda kaydı var mı göz atmanız yararınıza olacaktır. Akçaabat satılık dairenin kime ait olduğuna bakın. Dairenin üzerinde ipotek, haciz gibi sıkıntıların olup olmadığına emiz olun. Binanın imar durumunu araştırın, iskân iznin olduğundan emin olun. Aksi takdirde daireyi satın aldıktan sonra istemeyeceğiniz sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Daireye ait vergi borcu, geçmişe ait fatura borcu olmamasına özen gösterin. Binanın deprem yönetmeliğine uygunluk raporunu görmek isteyin.
Ev satın alırken rakamsal konularda dikkat edilecekler
Ev satın alırken büyük rakamlar söz konusu oluyor. Bu yüzden maddiyat önemli bir konu. Akçaabat satılık daire alırken satıcının güvenilir olduğuna emin olun. Satış sonrasında muhatap bulabilmeliyiz. Satın alacak olduğunuz dairenin değerini belirleyin. Çevresindeki daire fiyatlarıyla kıyaslayın. Bu hesaplamayı yaparken ulaşım kolaylığı ve bulunduğu lokasyonun değerini etkilediğini de unutmayın. Satın almayı planladığınız ev için ödemeyi nasıl gerçekleştireceğinizi belirleyin. Birikimlerinizle alacağınız ev için ödemeyi elden değil de banka hesabı üzerinden yapmanız, daha sonrasında oluşma ihtimali olan sorunlara karşı önlem niteliği taşır. Eğer bankadan kredi çekerek Akçaabat satılık daire alacaksanız farklı bankalardan fiyat alın. Bu sizin yararınıza olacaktır. Çektiğiniz kredi taksitlerini ayarlarken de bütçenizi zorlamayacak miktarları seçin. Ayrıca zaman içinde oluşabilecek aksilikleri de göz önünde bulundurun.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım