Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Antalya Meltem Satılık Daire

(56 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
399.000 TL
ANTALYA BAYINDIR MERKEZDE MÜKEMMEL GENİŞ EMSALSİZ DAİRE
Ali Müncester
Bayındır, Muratpaşa
3+1
25.9.2019
165 m²
280.000 TL
BAYINDIR AFŞİN SİTESİNDE FULL 2+1 GİRİŞ DAİRE
Emlak Marketi Antalya
Bayındır, Muratpaşa
2+1
2Gün Önce
85 m²
640.000 TL
DENİZ MANZARALI BAKIMLI MELTEMDE 2+1 DAİRE
Emlak Marketi Antalya
Meltem, Muratpaşa
2+1
2Gün Önce
125 m²
405.000 TL
ANTALYA AYAKLAR ALTINDA 4+1 DUBLEKS DAİRE
Emlak Marketi Antalya
Bayındır, Muratpaşa
4+1
2Gün Önce
196 m²
270.000 TL
BAYINDIRDA ÇOK GENİŞ 3+1 KELEPİR DAİRE
Emlak Marketi Antalya
Bayındır, Muratpaşa
3+1
2Gün Önce
135 m²
380.000 TL
MEDSTAR HASTANESİ YAKINI ARAKAT SIFIR 2+1 DAİRE
Emlak Marketi Antalya
Güvenlik, Muratpaşa
2+1
2Gün Önce
90 m²
305.000 TL
Muratpaşa Güvenlik' mahallesinde Satılık Daire
Emine Gümüş
Güvenlik, Muratpaşa
3+1
6.10.2019
130 m²
191.000 TL
Muratpaşa Soğuksu'da Satılık Daire
Soğuksu, Muratpaşa
3+1
5.10.2019
140 m²
230.000 TL
KENTSEL DÖNÜŞÜME UYGUN GÜVENLİKTE KELEPİR DAİRE
Emlak Marketi Antalya
Güvenlik, Muratpaşa
3+1
29.9.2019
120 m²
315.000 TL
ŞEHİR MERKEZİ GÜVENLİK MAH.DE SATILIK 3+1 DUBLEKS
Mustafa Hilal Parlat
Güvenlik, Muratpaşa
3+1
25.9.2019
170 m²
420.000 TL
GÜVENLİK MAH. SATILIK DUBLEKS DAİRE
Emlak Marketi Antalya
Güvenlik, Muratpaşa
3+1
28.9.2019
140 m²

Antalya Meltem satılık daire ilanlarında dikkat edilecekler
Genel olarak baktığımızda insanlar denizi olan güzel bir şehirde yaşamak ister. Ülkemizde yaşamak istenilen yerlerden biri olan Antalya harika özelliklere sahip bir şehirdir. İklimi, doğası, denizi, yaşam şartlarıyla insanı kendisine bağlar. Bu şehirde kendi evinin sahibi olmak da ayrı bir keyif. Güzel bir ev bulabildiyseniz bir de her şey daha da mükemmel olur. Antalya Meltem satılık daire aramak için emlakçıları ya da sokakları gezmenize gerek yok. Zingat.com sitesini ziyaret ederek istediğiniz özellikteki satılık daireyi kolayca bulabilirsiniz. Satılık dairenin piyasa değerini hesaplayabilir, bulunduğu lokasyonun, sosyal etkinliklerinize uyumluluğunu ölçebilirsiniz. Ev bulmanın en kolay yolu “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com’u ziyaret etmektir. Antalya Meltem satılık daire ilanlarına bakarken dikkatli olmalısınız. Satılık evlerde ayrıntılara önem vermelisiniz. Satılık daire arayışında hangi özelliklere dikkat edilmesi gerekiyor bir inceleyelim.
- Satılık dairenin bütçenize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Sizi zorlayacak ödemeler yapacağınız dairelerden uzak durmalısınız.
- Evi nasıl alacağınız da ilanlarda dikkat etmeniz gereken bir özelliği ortaya çıkarabilir. Peşin alacağınız satılık dairelerde sorun olmaz ancak, kredi ile alınacak dairelerin krediye uygun olması gerekir. Bankanın istediği özellikler olmaması durumunda krediyi alamayabilirsiniz.
- Antalya Meltem satılık daire konumu iyi olmalı. Çarşıya, markete, alışveriş merkezlerine, okula, işe, hastaneye yakın mesafede olmalı. Ayrıca buralara ulaşmak için kullanılacak toplu taşıma araçlarına, duraklarına da yakın olmalı.
- Satın alacağınız dairenin çevresinde sağlığınızı olumsuz etkileyecek tesisin olmamasına da dikkat etmelisiniz.
- Satılık daire sıfır bir yapı değilse mutlaka bakımlı ve tadilat istemeyen bir yer olmalı. Evin tesisatı da sağlam olmalı. Parkeleri, kapı kolları, camları, dolapları sağlam olmalı.
- Antalya Meltem satılık daire ararken büyüklüğünün size uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Kalabalık ailelerin bakacağı ilanlar en azından 3+1 satılık dairelerden başlamalı.
- Satılık dairede büyüklüğün yanı sıra odaların kullanışlı olmasına da dikkat etmelisiniz. Köşeli, yamuk ya da küçücük odalar eşyalarınızı yerleştirmek konusunda sıkıntı yaratabilir.
- Satılık dairenin güneş ışığından faydalanıyor olması gerekir. Aksi takdirde karanlık bir eviniz olur ve bu durum daha fazla elektrik kullanmanıza yol açar. Faturalar geldiğinde pişmanlıklar yaşamamak için en ideali aydınlık bir evdir.
- Antalya Meltem satılık daire ve binasında ısı yalıtımı yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Isı yalıtımı hem enerji tasarrufu sağlar, hem de evde oluşabilecek rutubet sorunlarını ortadan kaldırır. Konforlu bir hayat için yardımcı olur.
- Satın almak istediğiniz dairenin depreme dayanıklı olduğunu araştırmalısınız. Deprem yönetmeliğine uygun yapılmış bir binada yaşamak can güvenliğiniz için önemli bir tedbirdir.
- Beğendiğiniz satılık dairenin fatura borçlarının sıfırlanmış olduğundan emin olmalısınız.
- Satış işlemlerine geçmeden önce satılık daire tapusunu araştırmalısınız. Tapu üzerinde yazan gerçek mülk sahibi, dairenin adresi gibi bilgileri karşılaştırmalısınız.
- Satılık daire üzerinde irtifak hakkı bulunuyor mu araştırmalısınız.
- Ayrıca bina ve satılık daire üzerinde ipotek, haciz, şerh bulunuyor mu araştırmalısınız. Satışa engel olacak bir kısıtlamanın olmadığından emin olmalısınız.
- Özellikle yeni yapılmış binalarda satılık dairenin, imar durumunu, iskân iznini araştırmalısınız.
- Satın alacağınız daire krediye uygunsa ve siz de banka kredisi ile alacaksanız banka, sizin adınıza gerekli tüm araştırmaları yapıyor. Bu yüzden ayrıca bir emek harcamanıza gerek kalmıyor.
- Satılık daire için mutlaka ev sahibi ile satış sözleşmesi imzalamayı unutmayın. Satış sözleşmesini hazırlarken bir uzmandan yardım almanız da faydanıza olacaktır.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım