HAYAL SİZDEN, ÇÖZÜM BENDEN!

1979 İstanbul doğumluyum. Kocaeli Üniversitesi Elektronik bölümünde okuduktan sonra uzun yıllar Reysaş Lojistik, Borusan Lojistik, Omsan Lojistik gibi kurumsal şirketlerde Satış Müdürü ve Pazarlama Müdürü olarak ayrı ayrı görevler aldım. Bu süreçte sayısız satış eğitimlerine katılarak bilgi ve becerilerimi geliştirme fırsatı yakaladım.

Kazandığım 13 yıllık satış deneyimimi profesyonel, kaliteli eğitim altyapısı, etik kuralları, kurumsal ve uluslararası sinerji ağının olması nedeniyle "DÜNYADA HİÇ KİMSE RE/MAX'TEN DAHA FAZLA GAYRİMENKUL SATMIYOR!"diyen kuruluşunda değerlendirmeye karar verdim.

Amacım; 2012 yılında kurulmuş, kısa sürede büyük başarı ödüllerine sahip olmuş, VİZYON - MİSYON - DEĞER sahibi, ilkeli ve dürüst çalışma sistemini benimsemiş RE/MAX JOKER çatısı altında sizlere kalite ve güler yüzlü hizmet sunmaktır.

Türkiye"nin her yerinde gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinizde "MAKSİMUM HİZMET, PROFESYONEL ÇÖZÜM" için size bir telefon kadar yakın olduğunu bilmenizi isterim.