?

Bahçeşehir Kiptaş Vaditepe Göl Evleri Cadde Dükkanı 43 m2 olup 20m2 Depo alanı mevcuttur.
Proje Lokasyonu ve yapı kalitesi itibari ile bölgenin Yaşam ve Ticari merkezi olma hedefindedir.
Kiptaş Vaditepe dükkan İhalesine katılacak binlerce yatırımcı olduğu biliniyor, Fiyatların daha da artacağı aşikar görünüyor.
Beklemeden Vaditepe Göl Evlerindeki bu 2. El Fırsatını Kaçırmayın !
^^Kiptaş tarafından hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir projesinin dükkanları satışa sunuldu. Kiptaş Vaditepe dükkanları teklif alma ve pazarlık usulüyle ihale edilecek.
Kiptaş Vaditepe dükkanları için ihaleye başvuruların 23 Haziran 2016 Perşembe günü saat 17:00’ye kadar yapılması lazım. Belirtilen tarihe kadar satış şartnameleri KİPTAŞ Tanıtım Satış ve Pazarlama Müdürlüğü’ne teslim edilecek.
4 bin konutun yer aldığı Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir projesinde 25 bin metrekare ticari alan yer alıyor. 284 bin metrekare alanda yükselen Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir projesinde spor alanları, cafe, restoran, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, alışveriş alanları gibi sosyal donatılar yer alıyor.^^
http://projefirsatlari.com/kiptas-vaditepe-bahcesehir-dukkan-ihalesi/
Düşlerinizin ötesinde bir "gerçek" var
357 ayrıcalıklı daireden oluşan konut yaşamı, 52 ticari alanı ve cadde üstü yaşamı ile Vaditepe Gölevleri Bahçeşehir’in standatlarını, sizin de yaşam kalitenizi yükseltiyor… Mini Golf sahasından fitness salonuna, kapalı yüzme havuzundan araç şarj ünitelerine Bahçeşehir’in göl manzaralı yaşamı Vaditepe Gölevleri’nde…

Bu hayatın yıldızı da, başrolü de sizsiniz..
İstanbul’un en büyük suni göleti olan, 26 bin metrekarelik bir alana yayılan Bahçeşehir Göleti 300 bin metrekarelik Bahçeşehir Parkrekrasyon alanı içinde yer alıyor. Bu alanda çeşitli restoranlar, oyun parkları, özel kulüpler ve sosyal alanların yanı sıra İstanbul’un 2. Büyük arenası da sizleri bekliyor.
Standartlar, sadece “sıradan”tanımlardır.. Sizin sınırlarınız hayallerinizin ötesinde!

Bahçeşehir Kiptaş Vaditepe Göl Evleri Cadde Dükkanı 43 m2 olup 20m2 Depo alanı mevcuttur. Proje Lokasyonu ve yapı kali  

Özellikler

  • İlan No 312401
  • Tarihi 22 Haziran 2016
  • Bölüm/Oda Sayısı 1
  • Binadaki Kat Sayısı 2
  • Isıtma Tipi Klima
  • Net Kullanım Alanı 43 (m²)
  • Bina Yaşı 0
  • Kullanım Durumu Boş
Cemil Arabacı Emlak Evi
0 (212) 824 03 34