Evli ve bir çocuk annesi olan Berrin Maral 2008 yılında profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olma misyonuyla Remax bünyesinde gayrimenkul sektörüne ilk adımını attı. Remax da geçirdiği 7 yıl ve bu süreçte aldığı sayısız eğitimler, aynı zamanda edindiği tecrübeler ve bunları perçinleyen ödüllerle profesyonel gayrimenkul danışmanı sıfatını üzerine tam anlamıyla almış oldu.

Artık sektör içerisinde hatırı sayılır danışmanlar arasında yerini alan Berrin Maral 2015 yılında Century21 bünyesine dahil oldu ve kariyerini burada devam ettirdi. Başarılarına da yenilerini ekledi.

Emlak komisyoncuları odasına bağlı eğitimlerini aldı ve başarılı olduğu sınavlar sonucu oda tarafından verilen mesleki eğitim sertifikasını da almaya hak kazandı. Bununla beraber kendisi seviye 5 belgeli sorumlu emlak danışmanıdır.

Son 4 yılını Tuzla Evora İstanbul Projesinde sayısız satış ve kiralama işlemine imza atarak geçiren Berrin Maral halen proje uzmanı olarak müşterilerine danışmanlığını sürdürmektedir.

Şu anda %100 yerli sermaye olan ama dünya çapında bir marka olma yolunda güçlü adımlarla ilerleyen Network çatısı altında çalışmalarını devam ettirmektedir.

Koşullar ve zaman ne olursa olsun hayatı boyunca kendini öğrenmeye, geliştirmeye adayan Berrin Maral aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Emlak ve emlak yönetimi öğrencisidir.