Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bursa Çekirge Satılık Daire

(67 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
205.000 TL
OSMANGAZİ CEKİRGE BAKIMLI ÜC YILLIK SUPER FIRSAT DAİRE
Saygılı Gayrimenkul
Çekirge, Osmangazi
2+1
7.9.2019
96 m²
525.000 TL
çekirgede satılık daire
Çekirge, Osmangazi
5+2
4.9.2019
280 m²
229.000 TL
ÇEKİRGE MEYDANDA SATILIK DAİRE
İbrahim Akman
Çekirge, Osmangazi
2+1
6gün önce
110 m²
270.000 TL
CB GÜVEN'DEN DİKKALDIRIM'DA 3+1 SATILIK DAİRE
Cemil Orbayi
Hüdavendigar, Osmangazi
3+1
3.9.2019
130 m²
480.000 TL
RE/MAX FERAH'TAN FULL EŞYALI-KOMBİLİ 3+1 DAİRE
Deniz Çelik
Kükürtlü, Osmangazi
3+1
30.8.2019
160 m²
380.000 TL
BURSA OSMANGAZİ DİKKALDIRIM MAH 3+1 155M2 SATILIK DAİRE
Asker Emlak Gayrimenkul
Dikkaldırım, Osmangazi
3+1
30.8.2019
155 m²
360.000 TL
OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ'DE METROYA YAKIN 3+1 SATILIK DAİRE
Atilla Demir - Kükürtlü
Kükürtlü, Osmangazi
3+1
23.8.2019
140 m²
365.000 TL
GÜRCAN'DAN KÜKÜRTLÜDE SATILIK ARA KAT BAKIMLI DAİRE
Gürcan Gümüşmekikli
Kükürtlü, Osmangazi
3+1
20.8.2019
160 m²
230.000 TL
Osmangazi Çekirge'de Satılık Daire
Deren Pakize Karakaya
Çekirge, Osmangazi
2+1
21.8.2019
100 m²
480.000 TL
KAPALI OTOPARKLI FULL EŞYALI SATILIK 4+1 LÜKS ARAKAT DAİRE
Mehmet Sena Özçalış
Hüdavendigar, Osmangazi
4+1
Bugün
220 m²
325.000 TL
KÜKÜRTLÜ' DE SATILIK 180 m2 3+1 ARA KAT DAİRE
Kükürtlü, Osmangazi
3+1
Bugün
180 m²

Bursa Çekirge satılık daire ararken dikkat edilmesi gerekenler

Satılık daire alarak yatırım amacıyla ya da kullanım amacıyla değerlendirilebilir. Satılık daire almak hiçbir şekilde zarara sebep olmaz. Kısa zamanda getiri isterseniz kiraya verebilirsiniz. Ama uzun vadede ve çok miktarda kazanç isterseniz henüz gelişmemiş ancak gelişmeye açık bölgeden satılık daire alarak iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Bu bölgeden alacağınız evin fiyatı daha uygun olur. Bölgenin değerlenmesini bekleyerek geliştiğinde iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Sizin için en uygun ve en doğru Bursa Çekirge satılık daireyi bulmak için Zingat.com sitesine göz atabilirsiniz. Bir danışman gibi size yardımcı olacak ve işinizi kolaylaştıracaktır. Bursa Çekirge satılık daire arayışında yardımcı olacak özellikler bulunuyor. Bu özellikleri sırasıyla inceleyelim;
- Bursa Çekirge satılık daire ilanlarını incelemeye başlarken söz konusu satılık dairenin bulunduğu yeri doğru seçmelisiniz. Evin çevresi güvenilir olmalı. Ayrıca sosyal hayatınızda gitmeyi sevdiğiniz mekânlara yakın olmalı. Çocuklarınızın okuluna, işinize, alışveriş merkezlerine ve toplu taşıma araçlarına yakın mesafede olmalı. Ayrıca almak istediğiniz satılık dairenin sağlığı kötü etkileyecek tesislerden ve sanayi bölgelerinde uzak olması gerekir.
- Satın alarak içinde ailenizle yaşamak istediğiniz dairenin kullanışlı olmasına özen gösterin. Sıfır daireler için söz konusu olmayan ancak yıllanmış satılık dairelerde karşılaşılan bir sorun olarak karşımıza çıkan tadilat, bakım, onarım masraflarının olmaması faydalı olacaktır. Satılık evin yer döşemeleri, mutfak dolapları, kapıları ve camları sağlam olmalı.
- Satın alınacak olan dairenin izolasyona özelliğinin olmasına dikkat etmeniz size büyük katkı sağlar. Ses yalıtımı ile dışarıdan gelen gürültüler engellenir. Ve evinizden çıkacak gürültülerle de komşularınız rahatsız olmaz. Isı izolasyonu ise enerji tasarrufu sağlayacaktır. Aynı zamanda rutubet sorunlarının oluşmasını engeller. Isı ve ses yalıtımı hayatımıza artı değer katarak, daha güzel bir yaşam alanı sağlar.
- Yeni yapılarak satışa sunulmuş olan yani sıfır daire almayı planlıyorsanız, seçim yaparken bina yapım malzemelerinin kalitesine dikkat etmelisiniz. Ayrıca sıfır bir daire alacaksanız elektrik tesisatının, su tesisatının ve içerideki düzenlemelerin yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Alacağınız satılık dairenin eksiklerinin olmaması gerekir.
- Satın almak istediğiniz dairenin cephesel özelliklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Bursa Çekirge satılık dairenin, odalarının güneş ışığı alıyor olması size avantaj sağlayacaktır. Çünkü bu durum hem ısınmayı kolaylaştırır hem de satılık daire odalarının aydınlık olmasını sağlayan bir etki yaratacaktır.
- Eğer daire satın alırken amacınız kullanmak değil de yatırımsa ilerleyen zamanlarda gelişeceğini öngördüğünüz bölgelerden alım yapmanız daha avantajlı olacaktır. Gelişmediği için ucuza alıp, gelişim gösterdiği zamanlarda kazancınızın katlanmasını sağlayabilirsiniz.
- Bunların dışında eğer site içinde yer alan bir satılık daire alacaksanız mutlak site sakinlerine ait ortak giderleri de araştırmalısınız. Mutlaka aidat, bakım gibi yan giderleri de araştırmanızda fayda var. Bazı yerlerde aidatlar o kadar yüksek miktarlarda olabiliyor ki kira öder gibi aidat ödemek çok mantıklı bir durum değil. Bu nedenle baştan bu giderleri bilerek seçiminizi yaparken bu konuyu da değerlendirmenizde fayda var.
- Satın almak istediğiniz dairenin tapu kayıtlarını ilgili il veya ilçenin tapu müdürlüğünden araştırmalısınız. Böylece hem tapu üzerinde yazan kişinin muhatap olduğunuz kişi olduğunu doğrulamanıza yardımcı olur hem de size gösterilmiş olan adresin tapudaki ile aynı olup olmadığını karşılaştırmanıza yardımcı olur.
- Bursa Çekirge satılık daire satışının yapılmasına engel olacak bir durum ver mı mutlaka araştırmalısınız. İpotek, haciz gibi hak mahrumiyetleri olup olmadığını araştırmalısınız.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım