• Aramayı Kaydet
  • HaritaListe
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Çanakkale Kiralık Daire İlanları

: 58 Adet İlan Bulundu.
  • Tümü
  • Liste
  • Galeri
  • Harita
100 m² Kira Aralığı728 - 1.214 TL
20,02 Yıl
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1049868Barbaros, Merkez
1 /8kiralık 3+1 daire. sitede yuzme havuzlu
Timuçin Doğantan
1.200 TL
Daire
130m²
3 + 1
Bugün
aradığın evi
bulamadın mı?
SİZ YORULMAYIN! Aradığınız evi bulmanıza biz yardımcı olalım
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1049777Cevat Paşa, Merkez
1 /24Çanakkale Merkez Cevat Paşa'da Kiralık Daire
Mithat Ünlükya
1.500 TL
Daire
160m²
3 + 1
2gün önce
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1046759Barbaros, Merkez
1 /25ŞEHİR MERKEZİNDE BAKIMLI 3+1 KİRALIK DAİRE
1.100 TL
Daire
135m²
3 + 1
3gün önce
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1042161Barbaros, Merkez
1 /8Barbaros Mahallesi İlahiyat Fakültesi Civarı 2+1 Kiralık Daire
Çanakkale Yıldırım Emlak - Mesut Yıldırım
800 TL
Daire
90m²
2 + 1
4gün önce
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:1102654Barbaros, Merkez
1 /24BARBAROS AVM'LER BÖLGESİNDE 3+1 GENİŞ,ARA KAT
1.000 TL
Daire
135m²
3 + 1
5gün önce
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:970792Camikebir, Ezine
1 /0Ezine Camikebir'de Kiralık Daire
Cengiz Gönül
400 TL
Daire
110m²
3 + 1
6gün önce

Çanakkale Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2017 yılları arasında Çanakkale kiralık daire fiyat artışı %92,28 olarak gerçekleşti.

2016 yılında Çanakkale ili genelinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 845,00 TL iken, bu yıl için Çanakkale ili genelinde kiralık daire ortalama fiyatı 900,00 TL oldu.

Çanakkale ili genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %6,51 artış gösterdi.

Çanakkale Kiralık Daire 


Türkiye'nin kuzeybatısında Marmara Bölgesi ve Ege Bölgesi kapsamında yayılan Çanakkale, yarım milyonluk nüfusa sahiptir. Çanakkale, Asya ve Avrupa kıtaları boyunca yayılan bir şehir olmasının yanı sıra boğazı Çanakkale Boğazı adı altında ikiye bölen bir şehirdir. Çanakkale kiralık daire ilanlarında sıklıkla bu ayrımdan bahsedilir. Çanakkale, tarihte çok önemli yere sahiptir. Şehirde Çanakkale Savaşı’nın izlerini görmek hala mümkündür. Özellikle şehitliğin bulunması sebebiyle her yıl milyonlarca insanın şehri ziyaret etmesine ve yıl dönümünde dünyanın ve ülkemizin çeşitli yerlerinden insanların toplanarak Çanakkale Şehitlerini andığı özel geceler düzenlenir. Milli duyguları kabartan şehir aynı zamanda son yılların gözde tatil rotalarındandır. Mavi tur kapsamında Çanakkale turları düzenlenir. Çanakkale, ev sahipliği yaptığı Bozcaada, Gökçeada, gibi adaları ve küçük yerleşkeleriyle gerçek anlamda huzurlu tatil anlayışını benimseyenlere sakin ve doğal bir tatil deneyimi yaşatıyor. Çanakkale kiralık daire ilanlarının en çok Haziran ayında tavan yapması insanların yaz tatillerini burada geçirmesindendir. Yine Çanakkale kiralık daire ilanları Eylül ayında yani eğitim - öğretim döneminde popüler hale gelir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, sadece Türkiye’den değil başka ülkelerden de öğrenci ağırlar. Uzak Doğu dillerine dair bölümlerin varlığı Çanakkale’de çok sayıda çekik gözlü Japon ve Koreli akademisyenlerin, değişim öğrencilerinin görülmesini sağlar. Çanakkale kiralık daire ilanları bu açıdan yerli ve yabancı kişilere hitap eder. 


12 ilçe, 23 belediye, 81 mahalle ve 574 köyüyle Çanakkale, samimiyetin ön planda olduğu güzel bir şehirdir. Çanakkale’ye ilk kez gelen insanlar dönüşte bölgedeki misafirperverlikten, samimiyetten övgüyle bahsediyor. Şehrin atmosferinden etkilenen emekli insanlar ise Çanakkale kiralık daire piyasasını araştırarak yeni yaşam planı yapıyor. Çanakkale’nin ziyaretçisini büyüleyen bu havası sadece sıcak yaz günlerinde değil dört mevsim boyunca sürer. Çanakkale kiralık daire yapılarına daha yakından bakıldığında şehrin tüm güzelliklerini esas alan modern evler öne çıkar. Deniz manzaralı, yeşil atmosfer manzarasına sahip evler, az katlı binalar şehir insanına konforlu bir barınma yaşatır. Elbette sıklıkla boy gösteren ultra lüks, modern yaşam alanı olarak lanse edilen site projelerini Çanakkale sınırlarında da görmek mümkündür. Çanakkale kiralık daire ilanlarında bu yönde arama yapıldığında birçok lüks yapı ekrana dökülecektir. Lüks yapılar mütevazı yaşam alanlarına göre daha üst seviyelerde kiraya sahiptir. Çanakkale pahalı bir şehir değildir. Her sektör kendi içinde bir dengededir. Gayrimenkul piyasası da aynı şekilde düşük - orta - yüksek segmentlerde seyreder. Yani şehre gelen üniversite öğrencisi de kendisine ev tutabiliyor, yüksek mühendis de. İlçe bazında yapılan daire aramalarında çok daha uygun evler bulmak da mümkündür. 


Çanakkale’de sosyal yaşama değinilirse eğer burada yaşayan insanların eşsiz boğaz manzarası boyunca sahilde spor yapabildiği, alışveriş merkezlerinde tüm markalara erişebildikleri, yerel fuar ve etkinliklerle güzel vakit geçirdikleri ve yaz tatilinde şehrin az bilinen kasabaları, köyleri ile keyifli bir tatil yapabilecekleri, yapabildikleri öne çıkar. Zaten Çanakkale kiralık daire ilanlarında, konum bilgisi verilirken genellikle civardaki resmi kuruluşlarla birlikte denize yakınlık, turistik bölgelere olan mesafe detayları verilir. 


Çanakkale Kiralık Daire İlanları 


Çanakkale kiralık daire ilanlarına web sitemizden sadece birkaç tık ile ulaşabilirsiniz. Üstelik telefon – tablet – bilgisayar gibi tüm cihazlardan sitemize bağlanmak mümkündür. Mobil uyumlu sitemiz size her an her yerde ev arama fırsatı sunar. Çanakkale’de yeni bir ev arıyorsanız internet sitemizdeki binlerce ilandan faydalanabilirsiniz. Akıllı arama sayesinde ilan sayısını düşürebilir, aradığınız özellikleri baz alan bir ilan listesi hazırlayabilirsiniz. 


Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım