Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Çanakkale Kiralık Daire

(318 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı842 - 1.403 TL
18,04 Yıl
1.500 TL
BARBAROS'TA ARAŞTIRMA HASTANESİNE YAKIN ARA KAT MANZARALI 3+1
Engin Çağlar
Barbaros, Merkez
3+1
7.9.2019
125 m²
1.100 TL
Volera Gayrimenkul'den Kepez'de Meydana Yakın 2+2 Dubleks Daire.
Ayfer Şahin
Kepez Bld. (Cumhuriyet), Merkez
2+2
22.8.2019
135 m²
1.100 TL
365'den HAVUZLU SİTEDE 2+1 ESYALİ KİRALİK DAİRE DENİZE ÇOK YAKIN
Bahadır Özcan
Küçükkuyu Bld. (Sahil), Ayvacık
2+1
4gün önce
95 m²
900 TL
Çanakkale Merkez Belediye Binası Karşısı 2+1 100M2 Kiralık Daire
Süleyman Geneal
İsmetpaşa, Merkez
2+1
11.9.2019
100 m²
1.000 TL
KÜÇÜKKUYU MERKEZ SAHİLDE 1+1 EŞYALI KİRALIK DAİRE
Ümit Yolalan
Küçükkuyu Bld. (Sahil), Ayvacık
1+1
Bugün
60 m²
1.000 TL
-DEMİRSÖZ- KEPEZ'DE SİTE İÇİ 2+1 EŞYALI KİRALIK DAİRE
Demirsöz Grup
Kepez Bld. (Boğazkent), Merkez
2+1
Bugün
75 m²
750 TL
ÇANAKKALE KEPEZ 2+1 KİRALIK DAİRE
Selen Yüksel
Kepez Bld. (Boğazkent), Merkez
2+1
2gün önce
85 m²
550 TL
CANAKKALE CEVATPAŞA MAH 2+1 KİRALIK DAİRE
Ercüment Erkal
Cevat Paşa, Merkez
2+1
Bugün
100 m²
750 TL
Biga Hamdibey'de Kiralık Daire
Hamdibey, Biga
1+1
Bugün
55 m²
Etiketli İlanlar

Çanakkale Kiralık Daire Fiyatları

Çanakkale şehrinde kiralık daire fiyatları Biga bölgesinde 795 TL'den başlayarak, Çanakkale Merkez taraflarında 1.093 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Çanakkale geneli ortalama fiyatı 1.136 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.110 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %7,53, son 10 yılda ise %118.42 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 18 yıl olarak görülmüştür.

Çanakkale Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Çanakkale şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Çanakkale Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Çanakkale şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Çanakkale kiralık daire ararken doğru karar vermeye yardımcı olan özellikler

Zingat.com sayesinde onlarca ilanı arasından arama yapacağınız için istediğiniz kriterlere sahip kiralık daireyi bulmanız hiç de zor olmaz. Çanakkale kiralık daire ararken seçiminizi kolaylaştıracak özellikleri şöyle sıralayabiliriz.

 

 • İlgili kiralık dairenin demirbaşlarının ve içerisinin kullanıma uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Yer döşemeleri, parkeleri, mutfak dolapları, pencereleri, kapıları sağlam olmalı. Kiralık dairenin nem sorunlarının da olmamasına dikkat etmelisiniz. Çanakkale kiralık dairede bakım ve onarım gibi değişiklik sorunlarının olmaması gerekir. Yeni inşa edilmiş kiralık daire bakıyorsanız, tüm malzemelerinin tamamlanmış, tesisatlarının hazır olması gerekir.
 • Yaşayacağınız kiralık dairede ısı izolasyonu olmasına dikkat etmelisiniz. Isı izolasyonu evdeki ısı kaybını engeller ve bu sayede tasarruf etmeye fayda sağlar. Bunun dışında kiralık dairede oluşabilecek küf, mantar gibi rutubet sorunlarının da oluşmasına engel olur.
 • Kiralık daire gözlemlerken sizi maddi olarak sıkıntıya sokmayacak, bütçenizi sıkıntıya sokmayacak seçeneklere gözlemleyin. Kiralık dairelerde daha önce yaşamış olanların bildiği gibi taşınmak oldukça masraflı bir iştir. Bu nedenle kiralık daire için güvence bedeli, kapora, peşinat gibi bedeller isteniyor mu araştırmalısınız. Eğer bu rakamlar varsa mutlaka karşılayabileceğiniz ve bütçenize uygun olan kiralık daire ilanlarına bakmalısınız.
 • Beğendiğiniz kiralık dairenin güneş ışığından faydalanıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Kiralık daire seçerken güneşe göre doğru cephede bulunan daireyi seçmeniz hem evinizin daha aydınlık olmasını hem de daha kolay ısınmasını sağlar.
 • Çanakkale kiralık daire seçiminde büyüklüğünün ihtiyaçlarınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Evde yaşayacak kişi sayısına uygun olarak 2+1, 3+1 odalı daireleri seçmelisiniz. Öte yandan seçeceğiniz kiralık dairenin odalarının genişliğine de dikkat etmelisiniz. Eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bir yer seçmelisiniz.
 • Kiralık daire seçiminizi ara katlardan yana kullanmalısınız. Bodrum kat ya da çatı kat olan kiralık dairelere kıyasla daha rahat olacaktır.
 • Yaşayacağınız yer yeni yapılmışsa deprem yönetmeliğine uygunluğunu, yıllanmış bir yapıysa depreme dayanıklı olmasını araştırmalısınız.
 • Beğendiğiniz Çanakkale kiralık daire konumunun işe, okula, hastaneye, markete, alışveriş merkezlerine, toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın mesafede olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece hayatınızı kolaylaştırıcı bir özellik sunmuş olacaktır.
 • Ayrıca kiralık dairenin bulunduğu binanın ve bölgenin güvenli olup olmadığını araştırmalısınız. Bu araştırma için etrafı kolaçan etmeniz az da olsa bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.
 • Kiralık daire ararken aylık aidat, bakım gibi yan giderleri de olup olmadığını araştırmalısınız. Site gibi toplu konutlardan kiralık daire arıyorsanız, ortak giderleri de araştırmalısınız.
 • Aradığınız özellikteki daireyi bulduysanız ev sahibi ile kira kontratı yapmalı ve karşılıklı kuralları maddelere dökmelisiniz.
 • Kiralık daireyi teslim aldığınız ve teslim ederken nasıl teslim edeceğiniz şartları baştan konuşup yazılı olarak bulundurmanız faydalı olacaktır.
 • Kira sözleşmesine ödediğiniz kapora, güvence bedeli gibi kalemler varsa mutlaka rakamlarıyla birlikte yazdırmalısınız.
 • Kira ödemeleriniz elden gerçekleştirmemeli ve bu konuyu da sözleşme ile garantiye almalısınız. Kanunlarda da ödemelerin bankalar aracılığıyla yapılmasında yana hükümler yer almaktadır.

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
 • Kiralık Favori İlanlarım