1979 İzmir doğumluyum, Manisa Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunuyum. 1998 – 2011 yılları arasında Birlik Sigorta, Garanti Sigorta, TEB Sigorta, Yapı Kredi Sigorta Ege Bölge Müdürlüklerinin Hasar, Satış-Pazarlama, Acente Pazarlama bölümlerinde görev aldım. Yıllarca kurumsal şirketlerde edindiğim iş tecrübemi eğitimlerle harmanladığım bakış açısı ve iş disipliniyle 2011 yılından itibaren 1991 yılında babam Münip Gülşen’in kurduğu Anahtar Emlak ofisinin işletmeciliğine başladım.

Emlak sektörüne girişle beraber 2. Üniversite olarak 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünü bitirdim.

2016 yılından beri ( www.izmiremok.com ) İzmir Emlak Ofisleri Kulübünün kurucu Başkanlık görevini yürütmekteyim.

2018 Ocak ayından itibaren İzmir Emlak Komisyoncuları Odası ( www.izeko.org.tr ) Yönetim Kurulu üyeliği görevine devam etmekteyim.

2018 yılında “Bilirkişilik Temel Eğitimi”ni tamamlayarak “Adli Bilirkişi” görevine başladım.

5 Haziran 2018’de yürürlüğe giren “Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği” ile birlikte emlak danışmanları tarafından alınması zorunlu hale gelen “MESLEKİ YETERLİLİK” belgesini veren İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na ait olan akredite olmuş Usta Belgelendirme A.Ş ile İZEKO bünyesinde 2019 yılından itibaren “Emlak Danışmanı Seviye 4 ve Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5” sınavlarında DEĞERLENDİRİCİ olarak görev almaktayım

2019 yılı itibariyle ( www.egsiyad.org.tr ) Ege Girişimci Sanayici ve Yatırımcı İş İnsanları Derneği Denetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekteyim.

2019 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Emlak Ve Emlak Yönetimi Bölümü'nde Yarı Zamanlı Öğretim Üyesi olarak "Emlak Komisyonculuğu Teknikleri" dersini vermeye başladım.

Evli, 9 yaşında bir erkek çocuk babasıyım.

Katıldığım Eğitimlerden Bazıları:

Öncelik Yönetimi
İnnovasyon
Profesyonel Yaşamda İmaj
Müşterimiz, Müşteri Biz
Danışmanlık Verelim, Sadakat Yaratalım
Etkili Sunuş Teknikleri
Kurum Kültürü
Hata Etkileri Analizi
Halkla İlişkiler
Beden Dili
İş ve İnsan Kaynakları
Zaman Yönetimi
Daralan Piyasalarda Emlak Sektöründe Başarının Sırları
Yeni Nesil Emlak Danışmanlığı
Tırtıldan Kelebeğe Broker Eğitimi
Tek Vuruşta Satış
Dijital Emlak Danışmanı, Dijital Pazarlama & Sosyal Medya Stratejisi Eğitimi
Mülk Sahibi Analizi İle Tek Yetki Alma
Satışın Şifreleri
Gayrimenkul Satışında İkna Yolları