Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Eskişehir Kiralık Dükkan / Mağaza

(44 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı634 - 1.056 TL
19,36 Yıl
2.750 TL
EKC'DEN RADAR SOKAKTA 650 M2 DEPO-DÜKKAN
Çağrı Özmen
Şarhöyük, Tepebaşı
6.9.2019
650 m²
3.500 TL
RE/SOLEX GAYRIMENKUL'DEN KİRALIK İŞ YERİ
Özkan Erfiliz
Çamlıca, Tepebaşı
28.8.2019
300 m²
2.000 TL
Bahçelievler de Dükkan
Ahmet Alkışlar
Bahçelievler, Tepebaşı
Dün
50 m²
Etiketli İlanlar

Eskişehir Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Eskişehir kiralık daire fiyat artışı %37,65 olarak gerçekleşti.

2018 yılında Eskişehir ili genelinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 745,00 TL iken, bu yıl için Eskişehir ili genelinde kiralık daire ortalama fiyatı 781,00 TL oldu.

Eskişehir ili genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %4,83 artış gösterdi.

Eskişehir kiralık dükkan/mağaza
Kültürel bir birikime sahip olan Eskişehir’de kiralık dükkan ya da mağazaları oturduğunuz yerden değerlendirerek seçim yapmak tahmin ettiğinizden daha kolay. Eskişehir kiralık dükkan/mağaza seçenekleri uygun kira fiyat avantajları ile hayal ettiğiniz işi kurabilirsiniz.
Cadde ve sokaklarındaki düzen ile ilk kez şehre gelenlere dahi modern bir izlenim veren Eskişehir işlek caddelerinde bulunan kiralık mağazaları ile büyük bir potansiyeli içinde barındırıyor.
Eskişehir’de dükkan/mağaza kiralamanın avantajları nedir?
Günümüzde “büyük firmaların yanında küçük dükkanların şansı kalmadı” cümlesini çürüten yerlerden biri de Eskişehir. Hareketli caddeleri iş yeri sahiplerine büyük cirolar yaptırıyor. Bu durumda dikkat edilmesi gereken dükkanın konumu oluyor.
Eskişehir’de alışveriş ve ticaret hayatı sadece tek bir cadde üzerinden yürümediği için iş kurmak için kiralık dükkan arayanların alternatifini arttırıyor. Yine de Eskişehir kiralık dükkan/mağaza arayışında olanların önceliği Doktorlar Caddesi yani İsmet İnönü Caddesi oluyor.
Yeni bir iş kurmak isteyenler doğru bir bütçe planlaması ile aradığı kriterlere uygun bir kiralık dükkan mutlaka bulabilir.
Eskişehir’de kiralık dükkan/mağaza için en işlek caddeler
Eskişehir kiralık dükkan/mağaza arayanlar özellikle cadde üzerindeki alternatifleri değerlendirmek isterse Doktorlar Caddesi öncelikle değerlendirilmesi gerekir. Doktorlar Caddesi üzerinde pek çok dükkan ve mağaza bulunduğu için şehir halkı alışverişleri için bu bölgeye sıklıkla geliyor. Bunun yanı sıra üniversiteli öğrencilerin de buluşma mekanı olarak bilinir. Tüm bunlar nedeniyle Doktorlar Caddesi gündüz olduğu kadar akşam saatlerinde de genellikle hareketli olur. Caddenin araç trafiğine de kapalı olması hem iş yeri sahipleri hem de şehir halkı için artı puan olarak görülüyor.
İsmet İnönü-1 Caddesine yani Doktorlar Caddesi’ne paralel olan Barlar Sokağı da işlek caddelerdendir ve özellikle yeme-içme ya da eğlence sektöründe hizmet vermek isteyenlere uygun kiralık iş yerleri bulunur.
Şehir merkezinde fakat kısmen daha uygun fiyatlara sahip kiralık dükkan arayanlar için ise İki Eylül Caddesi kaçırılmayacak fırsatlar sağlayabilr. Eskişehir’deki pek çok mağazanın hizmet verdiği bu cadde de araç trafiğine kapalı bunun yanı sıra tramvay hattı cadde üzerinden geçtiği için gün boyu hareketli caddeler arasında sayılır.
Eskişehir’de ekonomik kiralık dükkan/mağaza seçenekleri
Eskişehir kiralık dükkan/mağaza alternatiflerini değerlendirirken sınırlı bütçeye sahip olanlar merkezin kısmen dışında kalan bölgeleri tercih edebilir. Eskişehirde’ki öğrenci sayısı şehrin pek çok noktasını cazibe merkez haline getiriyor. Eskişehir kiralık dükkan/mağaza seçiminde ekonomik alternatifler için Tepebaşı ilçesi Çamlıca Mahallesi doğru tercih olabilir.
Anadolu Üniversitesi Tepebaşı Mahallesi sınırlarında yer alıyor. Haliyle bölge öğrenciler sayesinde sürekli hareket halinde kalıyor. Eskişehir kiralık dükkan/mağaza seçiminde Tepebaşı İlçesinde bulunan Çamlıca, Uluönder, Şirintepe ve Tunalı Mahalleri uygun fiyatlı alternatifler sağlıyor.
Kültür ve sanat aktivitelerinin süreklilik kazandığı şehirde ilgi odaklarından biri de Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden olan Odunpazarı İlçesi. Odunpazarı hem günümüze de korunmuş tarihi evleri ile hem de şehrin ikinci üniversitesi olan Osmangazi Üniversitesi nedeni ile oldukça göz önünde bulunuyor.
Akarbaşı, İstiklal ve Büyükdere mahallelerindeki kiralık dükkanlar ve kiralık mağazalar pek çok iş için kullanılabilecek donanıma sahip. Bu bölgelerde bulunan alternatifler sadece dükkan ya da mağaza için değil aynı zamanda ofis olarak da değerlendirilebilir. Meşelik Yerleşkesi’ne yakın ve işlek konumda bulunan Millet Sokak ve Fakülte Sokak da değer kazanan bölgelerden.
Bazı sektörler için depoya sahip olan dükkanlar büyük önem kazanır. Bu durumda Eskişehir kiralık dükkan/mağaza araştırması yapılırken mutlaka dükkan haricinde hangi ek özelliklere de ihtiyaç olduğunu detaylandırmak gerek.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım