Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Eskişehir Satılık Daire

(1.884 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı145.782 - 242.970 TL
19,51 Yıl
93.000 TL
MÎRAÇ DAN ASANSÖRLÜ KİRACILI APART
Sütlüce, Tepebaşı
1+1
60 m²
165.000 TL
*GENÇ GRUP* SALİH ZEKİ LİSESİ YANI 100 M2 2+1 DUBLEKS DAİRE
Serdar Ünlüce
Gültepe, Odunpazarı
2+1
105 m²
210.000 TL
Emek'te Ebeveyn Banyolu Sıfır 3+1 Lüks Daire
Hayri Akbaş
Emek, Odunpazarı
3+1
130 m²
175.000 TL
Eskişehir Tepebaşı Sütlüce'de Satılık Daire
Dilek Özaslan
Sütlüce, Tepebaşı
2+1
115 m²
449.000 TL
KUZENLER GAYRİMENKUL ^^ BATIKENT SİTEİÇİ İSKANLI 3+1
Hüseyin Bakir
Batıkent, Tepebaşı
3+1
140 m²
170.000 TL
ZAFER MH 2+1 SATILIK DAİRE
Nilgün Çelik
Zafer, Tepebaşı
2+1
115 m²
185.000 TL
FİNANS GAYRİMENKUL'DEN ASANSÖRLÜ,ANKASTRE SETLİ GENİŞ 2+1 DAİRE
Finans Gayrimenkul
Şirintepe, Tepebaşı
2+1
115 m²
157.000 TL
ÇAMLICA GÜNDÜZ ÖKÇÜN YAKINI 2+1
Çamlıca, Tepebaşı
2+1
92 m²
137.000 TL
FİNANS GAYRİMENKUL'DEN KAÇIRILMAYACAK YATIRIMLIK 2+1 DAİRE
Finans Gayrimenkul
Şirintepe, Tepebaşı
2+1
105 m²
125.000 TL
2+1 95 m2 Ertuğrulgazi mahallesi altınevler de satılık daire
Ertuğrulgazi, Tepebaşı
2+1
105 m²
225.000 TL
FİNANS GAYRMENKULDEN ÜNİ.YAKINI,E.BANYOLU,ÖZEL GARAJLI 3+1 DAİRE
Finans Gayrimenkul
Şirintepe, Tepebaşı
3+1
125 m²
265.000 TL
FİNANS GAYRİMENKUL'DEN TRAMVAY DURAĞI VE ESPARK YAKINI 3+1 DAİRE
Finans Gayrimenkul
Eskibağlar, Tepebaşı
3+1
125 m²
180.000 TL
FİNANS GAYRİMENKUL'DEN AYIN EN CAZİP FIRSATI ASANSÖRLÜ 3+1 DAİRE
Finans Gayrimenkul
Çamlıca, Tepebaşı
3+1
117 m²
230.000 TL
FİNANS GAYRİMENKULDEN ÜNİVERSİTE YAKINI KAÇIRLMAYACAK 4+1 DUBLEX
Finans Gayrimenkul
Şirintepe, Tepebaşı
4+1
200 m²

Eskişehir Satılık Daire Fiyatları

Eskişehir şehrinde satılık daire fiyatları Tepebaşı bölgesinde 186.287 TL'den başlayarak, Odunpazarı taraflarında 201.366 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Eskişehir geneli ortalama fiyatı 200.222 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 195.651 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %8,49, son 10 yılda ise %87.46 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 20 yıl olarak görülmüştür.

Eskişehir Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Eskişehir şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 2 ilçeye göre bakarsak:

Eskişehir Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Eskişehir şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 3 örnek projenin fiyat ortalaması:

Eskişehir satılık daire
Eskişehir satılık daire seçenekleri ile hayallerinizdeki modern kenti ayağıza seriyor. Geniş yelpazedeki fiyat çeşitliliğine ve konfora sahip satılık evler sizi bekliyor
Eskişehir’in tarihi Antik Yunandaki Dorylaion kentine kadar uzanır. Bizans’tan Selçuklu’ya birçok eski uygarlığın izlerinin bulunduğu bu tarihi şehir, Türkiye’nin en yaşanılabilir kentleri arasında yer alıyor.
1993 yılında büyükşehir statüsü kazanan Eskişehir, hızlı bir gelişme gösterdi. Çekim merkezi olan ilin nüfusu göçlerle birlikte arttı.

Neden Eskişehir’de satılık daire almalısınız?
Türkiye’nin en kaliteli yaşama sahip kentleri arasında bulunan Eskişehir satılık ev almak ve yatırım yapmak isteyenlerin yeni rotası. Büyükşehrin imkanlarından uzak kalmak istemeyen ama kaliteli bir yaşam arzulayanlar için Eskişehir biçilmiş kaftan.
Eskişehir satılık daire fiyatları ilçeleri göre değişmekle birlikte ev satın almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında Odunpazarı ve Tepebaşı ilçeleri yer alıyor. Zaten bu ilçeler şehrin en merkezi ve en kalabalık ilçeleri konumunda.
Diğer büyükşehirlerde olduğu gibi kent merkezlerinde arsa kalmadığı için yeni konut projeleri şehrin kenar bölgelerine kaymıştır. Satılık ev almak isteyenler artık havuzu, spor salonu ve sosyal çevresi olan, kendi kendine yeten konut projelerine yöneldikçe şehir de Ankara yoluna doğru genişlemiştir.
Eskişehir’in önemli bir avantajı da şehiriçi ulaşımın yanında şehirlerarası ulaşımının da gelişmiş olmasıdır. Havayolu ve karayolunun yanı sıra demiryolu ulaşımı da şehrin ülkenin diğer kentlerine bağlamaktadır. Özellikle hızlı tren hattının kurulmasıyla gerek İstanbul gerekse de Ankara yönünde hızlı ve konforlu ulaşım imkânı doğmuştur.

Eskişehir’de üniversitelere yakın satılık daireler nerede?
Kurtuluş Savaşı’ndaki fedakarlıklarını öven Atatürk Eskişehir halkını aydın ve faal olarak tanımlamıştı. İlk Köy Enstitüsü’nün kurulduğu yıllardan bugüne Eskişehir Anadolu’nun eğitim merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Osmangazi ve Anadolu Üniversiteleri’nin de etkisiyle eğitim ve kültür açısından dopdolu bir kent olan Eskişehir günümüzde bir öğrenci kenti hüviyeti kazanmıştır.
Üniversite öğrenci nüfusunun fazla olduğu şehirde gerek satılık gerekse kiralık ev piyasası giderek hareketlenmiştir. Öğrenciler yurtların yanı sıra üniversitelere yakın bölgelerdeki kiralık evleri de tercih ettiğinden kiralık ev fiyatları her geçen gün artmaktadır. Bu durum satın alınan konutların geri dönüş süresi açısından avantaj yaratmaktadır. Bu yüzden Eskişehir satılık daire almak isteyenlerin yatırım amacıyla 1+1’leri daha çok tercih ettiği kentler arasında yer alır. Öğrenci nüfusunun ağırlıklı olarak ikamet ettiği bölgeler olan Yenibağlar, Eskibağlar Bahçelievler ve Güllük mahalleleridir. Bu mahalleler hem satılık hem de kiralık daire piyasasının en hareketli olduğu bölgelerin başında gelir.

Anadolu’nun Venedik’i
İç Anadolu Bölgesi’nin kuzeybatısında yer alan Eskişehir, Ankara, Afyon ve Kütahya illeri ile çevrelenmektedir. Sakarya Nehri ve Porsuk Çayı bu kentten geçer. Eskişehir genel olarak step bitki örtüsüne sahip olmakla birlikte, kente Venedik havası veren muhteşem Porsuk Çayının kenarlarında söğüt, kavak ve karaağaçlardan oluşan bir yeşil çeşitlilik yer alır.
Konutlarda çeşmelerden akan Kalabak suyu Eskişehir’in simgelerinden birisi haline gelmiştir. Lületaşı açısından ülkenin en zengin bölgesi olan bu ilde lületaşına “Eskişehir Taşı” da denilmektedir. Bu taş, ustaların ellerinde muhteşem biblolara ve takılara dönüşmektedir.

Eskişehir’in sosyo-kültürel olanakları nelerdir?
Eskişehir satılık daire almak isteyenler için canlı bir sosyal yaşam imkânı sunuyor. Özellikle üniversite bölgelerine yakın kafe ve restoranlar günün her saati dolup taşıyor. Konser ve etkinlik sahneleri kentin eğlence hayatını renklendiriyor. Adalar semti eğlence hayatının kalbinin attığı yerlerin başında geliyor. Cumhuriyet döneminin fabrikalar bölgesi kentsel dönüşüm neticesinde bugün gece hayatının merkezi haline gelmiştir. Tiyatro, sinema, opera ve bale gibi aktiviteler kültür ve sanat açısından şehre zengin bir atmosfer kazandırmaktadır. Şehrin alışveriş ve yeme-içme mekanlarının yer aldığı meşhur Doktorlar Caddesi için Eskişehir satılık daire piyasasının gözdesi desek yeridir. Bu bölge yüksek fiyatlı ama merkezi konumlu satılık ev seçenekleri sunmaktadır.
Şehrin tam ortasında tarihi Odunpazarı evleri bulunur. Yakın zamanlardaki restorasyonun ardından kentin en güzel yerlerinden biri haline gelmiştir. Sazova Bilim ve Sanat Kültür Parkı, kentin önemli sosyal mekanları arasında yer almaktadır.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım