Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Fatsa Kiralık Dükkan / Mağaza

ile ilgili sonuç bulunamadı.

Fatsa kiralık dükkân/mağaza
Fatsa kiralık dükkân/mağaza ilanları arasında yeni bir iş kurmak isteyen her girişimciye uygun dükkan veya mağaza seçeneği bulunuyor. Siz de kriterlerinizi belirleyerek tercihlerinize uygun seçimi kolayca yapabilirsiniz.
Ordu şehrine bağlı olan Fatsa, Orta Karadeniz’in en nezih ilçelerinin başında geliyor. Kente 45 km uzaklıkta bulunan ilçe, Samsun’a ise 117 km uzaklıkta. Toplamda 60 mahalleden, 60 köyden ve 9 beldeden oluşan bölgenin tarihi uzantısını ise M.S 1. Yüzyıla kadar götürmek mümkün oluyor. Fatsa, ilk olarak 14. Yüzyılda Hacıemiroğulları adındaki bir beyliğin egemenliği altındaydı. O zamanlarda liman kenti özelliği taşıyan ilçe, ardından 1876 yılında Ordu’ya bağlandı.
İlçenin bünyesinde Cıngırt Kaya, Kız Kulesi, Göreği Manastırı ve Gaga Gölü olmak üzere çeşitli doğal güzellikler de bulunuyor. Ayrıca yeni bir iş sahası oluşturacak iş sahiplerinin ihtiyaçlarını da karşılıyor. Fatsa, bünyesinde işinizi geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli kiralık dükkanlar ve mağazalar ön plana çıkıyor. Eğer siz de yeni bir işe adım atmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız Fatsa kiralık dükkân/mağaza alternatiflerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Fatsa’da kiralık mağaza ararken nelere dikkat etmelisiniz?
İlçe bünyesinde dükkân kiralamadan önce kendinize bazı kriterler belirlemeniz daha kolay ve doğru bir seçim yapmanızı mümkün kılacaktır. Öncelikle kira ödeme gücünüzü düşünüp ardından da Fatsa kiralık dükkân/mağaza seçeneklerini araştırmaya başlayabilirsiniz. Uçuk kira fiyatlarındaki mağazalara veya dükkanlara bakmanız emin olun hem zaman kaybı yaşatacak hem de morallerini alt üst edecektir. Ayrıca dükkânın genişliğini ve ferahlığını da mutlaka analiz edin. Her daim geniş kiralık mağazalar tercih edilir. Dükkân veya mağazaların metro, otobüs durağı gibi ulaşım imkânlarına yakınlığı da önemli olan hususlardan bir tanesi. İşlek bir lokasyonda bulunan iş yerleri her zaman daha fazla tercih sebebi olacaktır. Ayrıca kira sözleşmenizi detaylandırmayı unutmayın.
Üniversitelere yakın kiralık dükkân/mağazalar nerede?
Gelişmiş bir yapıya sahip olan ilçede, Ordu Üniversitesi’ne bağlı olan Fatsa Meslek Yüksekokulu bulunuyor. Evkaf Mahallesi sınırları içerisinde yer alan meslek yüksek okulu, yaşam olanakları açısından oldukça zengin. Özellikle Sahil Caddesi çevresinde hem yetişkin halka hem de öğrenci kesime uygun farklı Fatsa kiralık dükkân/mağaza ilanları bulabilirsiniz. Üstelik buradaki kiralık dükkan seçeneklerinde yemek, market, banka, cafe, terzi veya kırtasiye gibi farklı işler yapabilmeniz de mümkün.
Neden Fatsa’da dükkân/mağaza kiralamalısınız?
Orta Karadeniz Bölgesi’nin en renkli ilçelerinden olan Fatsa, merkezi lokasyonda yer aldığı için adeta ticaret merkezi rolü üstleniyor. Tarım ve balıkçılık ilçenin en önemli iki geçim kaynağı olarak öne çıkıyor. Dolayısıyla ilçe bünyesindeki dükkanlarda birden fazla işi hayata geçirebileceğinizi bilmelisiniz. Kira fiyatlarının cazip aralıklarda seyretmesi de yine önemli bir etken olarak karşınıza çıkıyor. Bütçenizi ve göz önünde bulundurarak hoşunuza giden ideal bir dükkânı kolayca kiralayabilirsiniz.
Ayrıca dinlenme tesisleri, şifalı suları ve turistik değerleri de Fatsa’da iş kurmak isteyenleri cezbeden etkenlerden birkaçı. Gelişmeye açık olan ilçede toplu konut projeleri de yavaş yavaş hayata geçiyor. Konsept bir yaşam olanağı sunan konut projeleri etrafında insanların hayatını kolaylaştıracak farklı ürün/hizmet türündeki iş kollarını hayata geçirebilirsiniz. Fatsa kiralık dükkân/mağaza seçeneklerinden birisini tercih ederek ilçede rakipsiz ve ihtiyaca uygun kazançlı bir işe başlangıç yapabilirsiniz.

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım