Hatay ın İskenderun ilçesinde İlkokul,ortaokul Liseyi bitirdim. Yüksek okul eğitimimi Çukurova üniversitesi İskenderun Meslek Yüksekokulundan (Şimdiki adıyla Mustafa Kemal Üniversitesinde)Makine resim
konstrüksiyon bölümünü bitirdim.
Çalışma hayatına Liseyi bitirdikten sonra,1986-2006 yıllarında İskenderun İmar Müdürlüğünde Yapı ruhsat servisi ve Yapı kontrol şefliğinde Tekniker olarak başladım. İmar müdürlüğündeki bu görevimi 2006 yılında emekliye ayrılarak bitirdim.Daha sonra ailem dolayısı ile İstanbul'a yerleştim. 2010 Yılında bilgi birikimimi ve Deneyimlerim değerlendirmek için Gayrimenkul sektörüne girdim. Gayrimenkul Danışmanı olarak ilk çalışma alanım, Beşiktaş, Ulus, Etiler, Akatlar, Levent, Gayrettepe Bölgesi burada sıcak satışlar yaptım.Daha sonra Anadolu yakasında Kurumsal firmada Gayrimenkul Danışmanı olarak çalıştım ve eğitimler aldım.Bu bölgede de sıcak satış ve kiralamalar yaptım.
Hedeflerimi büyüterek Dünyanın sayılı Gayrimenkul Markalarından biri olan Coldwell Banker Türkiye 'ye geçiş yaptım. Beşiktaş bölgesinin En köklü ve en başarılı ofislerinin başında gelen Coldwell Banker ART VE Coldwell Banker AS Gayrimenkul Ofislerinde, Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet verdim..
Daha sonra Bölge değişikliği yaparak Anadolu yakasında Gayrimenkul işine Ataşehir,Üsküdar ve Ümranıye bölgesinde ERA NET Gayrimenkulde devam ettim.
ŞU AN GÜLAY KURTULMUŞ GAYRİMENKUL OFİSİ OLARAK
BU BÖLGELERDE ÇALIŞMAKTAYIM.
GÜVEN,İNOVASYON,İŞBİRLİĞİ,MÜŞTERİ ODAKLILIK VE PROFESYONELLİK DEĞERLERİMİZ İLE HER KOŞULDA SİZE DESTEK OLMAK,SİZİNLE BERABER BÜYÜMEK İÇİN BURADAYIZ.