Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Bebek Kiralık Daire

(26 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
40.000 TL
BEBEK AYŞESULTAN KORUSUNDA KİRALIK DAİRE
Birten Yalçınkaya
Bebek, Beşiktaş
3+1
13.2.2020
250 m²
4.500 TL
Bebek merkez de kiralık temiz daire
Bebek, Beşiktaş
3+1
Bugün
120 m²
30.000 TL
BEBEK DE YOL YALI DAİRESİ
Bebek, Beşiktaş
4+1
9.2.2020
210 m²

İstanbul Bebek kiralık daire

Nezih yaşam koşullarıyla dikkat çeken İstanbul Bebek kiralık daire seçenekleri ile de geniş alternatifler sunar. Siz de küçük bir araştırma ile kiralık evler arasından kendiniz için en uygun daireyi bulabilirsiniz.

İstanbul'un en eski ve güzide semtlerinden olan Bebek, Beşiktaş ilçesine bağlıdır. Boğazın en güzel kıyılarının bulunduğu İstanbul Bebek kiralık daire arayan üst gelir grubu kişiler için ideal iyi bir seçim olmaktadır. Üst gelir grubuna sahip olan yerliler ve İstanbul'da kiralık ev arayan yabancı turistler, bu bölgeye yoğun bir ilgi göstermektedir. Yaz sezonunda yoğun bir sosyal yaşama sahip olan Bebek semti, trafik yoğunluğu ve insan kalabalığı nedeniyle ciddi bir insan sirkülasyonuna sahiptir. Özellikle gece hayatında lüks seçimler yapanların uğrak noktası olan bu semt, hareketliliğinin karşılığını turist kesimi çekilince nezihliğiyle vermektedir. Bebek, birçok üniversite ve eğitim kurumuna yakın konumu, ulaşım konusunda merkezi olması nedeniyle Boğaz'ın en popüler semtlerinden biridir. Bu semtte bir daire kiralamak istediğinizde, boğazdaki apartmanlarda ve üst kısımlarda deniz manzaralı konutlar bulabilirsiniz.

Neden İstanbul Bebek'te daire kiralamalısınız?

Hareketli bir emlak piyasası olan İstanbul'un Beşiktaş bölgesi, boğaz ve iç kısımlarda farklı özelliklere sahip lüks konutlarıyla dikkat çekmektedir. Yatırımcıların ilgisini çeken bu bölgede kiralık evler sanatçılar, yüksek gelir grubuna sahip olan kişiler ve yabancı nüfus tarafından ilgi görmektedir.
Birçok bölgeye kolay ulaşım imkanı sağlanan ve deniz yoluyla Anadolu yakasına geçme fırsatı bulunan semtte, nezih ve sakin bir yaşam fırsatı bulabilirsiniz. Birçok market, banka, iş yeri gibi hizmet alanlarına sahip olan bölge, İstanbul Bebek kiralık daire seçeneklerini tercih edecek olanlara sosyal açıdan da avantajlar sunar.

İstanbul Bebekte kiralık daire fiyatları neye göre değişir?

İstanbul Bebek kiralık daire için fiyatlar yüksektir. Kiralık daireler denize yakın oluşuna, oda sayısına ve meskenin özelliğine göre değişen fiyatlarla bölgenin en yüksek üst limitlerine ulaşmaktadır. Etiler bölgesine bağlanan yolun üzerinde deniz manzaralı kiralık daireler döviz üzerinden kiracılarını aramaktadır. Semtin yakınlarında devlet hastanesi ve özel hastaneler bulunmaktadır. Hastane olanaklarına yakınlık da evin fiyatını etkilemektedir.

İstanbul Bebek'ten daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Kiraladığınız ev için öncelikle ikamet edeceğiniz tahmini zaman dilimine uygun bir sözleşme imzalamanız gerekmektedir. İstanbul Bebek kiralık daire sözleşmesinde, mal sahibi ile ne kadarlık bir fiyata anlaştığınız, ödemelerinizi ayın hangi günlerinde yapacağınız, (yıllık ya da daha uzun süreli kiralamalarda dahil) yazılı olmalıdır. Evi eşyalı ya da eşyasız olarak kiralamanız da sözleşmenizin içinde yer almalı, karşılıklı haklarınızı korumak için tüm detaylar belirtilmelidir.

Genelde 1 yıl üzerinden hazırlanan sözleşmeler, kiracılar için de mal sahipleri için de oldukça önemlidir. Kiraladığınız evin apartman aidatı ya da kapıcı gideri gibi birçok masrafının da olacağını hesaba katarak size maliyetini iyi hesaplamalısınız. Kiralık daire ihtiyacınızı ailenizdeki kişilerin ihtiyaçlarına göre de değerlendirebilirsiniz. Bunun için çocuğunuz varsa okula yakın daireleri ya da aracınız varsa otopark sorunu olmayan evleri tercih edebilirsiniz.

İstanbul Bebek'te okula yakın daireler nerededir?
İstanbul Bebek kiralık daire talepleri, yakın çevredeki Boğaziçi Üniversitesi, Korkmaz Yiğit Lisesi gibi okullarda eğitim gören öğrenciler ve eğitmenler tarafından da gelmektedir. Bu bölgelere yakın dairelerin sahil konumuna uzaklıkları kısa olmalıdır. Etiler yokuşu ve üst kısımlardaki evlerde ulaşım açısından biraz daha fazla yol kat edilmesi gerekebilir. İlk ve orta dereceli okullar ise iç kısımlarda yer aldığından birçok ikamet için yürüme mesafesi uzaklığında bulunacaktır. Kara ve deniz ulaşımının bulunduğu Bebek, toplu taşıma konusunda belirli saatlere kadar ulaşımın aktif olduğu bir semttir.

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım